Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel a hozzáállással bármin is tudsz változtatni? Mert ha nem akkor semmi értelme állandóan ilyeneken rugózni. Más is látja, másnak is ez a véleménye. Csak nem idegesíti ennyit magát ha tenni ugyse tud ellene.
Na,gumit csereltem mer 1mm van a kopasjelzoig,oszt megneztem a hatso feket,ott az egyiken 0,5 a masikon 1,5mm van a hatarig.🤣Azt is rendeltem,meg esoruhat inmpregnalok mer jelenleg az accuweather 3 napra esot jelez,tegnap meg hawaii-dizsi sunsnie-t.🤣
Hihetetlen persze, mert lemegyek levegőzni, és ezek a szemem láttára ott folyatják a levüket a padra, esetleg akár le is ülnék, csak tudom, hogy kik ültek előtte ott. És akarom-nem akarom ez kissé idegesít.
Persze tehetnék úgy, ahogy szerinted jó lenne, a lekapart sebek darabjai közé leülök a pulyával és nem veszek tudomást a világról. Sajnos azt is akaratomon kívül megélem, hogy akármennyi cuccost veszek a boltban, kocsit soha nem veszek elő, mert mert hát fertőtlenítőt kéne hurcolnom magammal - igaz, akkor meg az juttatná az eszembe - mert látom, kik hordják vissza a benne levő pénzért a bevásárlókocsikat, így mindig papírdobozokat kell elsőnek vadásznom a pultok között.

Ez számomra sokkal-sokkal kényelmetlenebb dolgok, mint neked az én tapasztalat leírásaimban a neked nem tetszőket legépelni, hidd el. Amit látok és tudok, a többiek is így tesznek ám mint én, biztos vagyok, hogy kb. hasonlóan is gondolják csak letagadják, amikor középkorú alkesz kéreget tőlem aki munkaképes, csak valami rosszul értelmezett pc mentalitás meg a mennyországba menetel reményétől vezérelve saját maguknak is hazudnak.
Amúgy ott nem szitkozódtam - gyerekkel levegőzés - simán szarházi hajlékonyaknak neveztem őket, amikor a pipiket (galamb) kergette.
Szitkozódni itt tettem, kérésre, de nem hazudtam, és amíg nem hazudok, szerintem addig nem lehet gond a vélemény.
https://magyarjelen.hu/csepeli...

Ja, és az összehugyozott, okádék szagot a boltok sarkán, a lépcsőházaknál, stb., csak úgy mellékesen említem meg. Kaposvár sem egy-egy-egy nem is tudom mi, de azért ilyent nem látok. Értem, hogy a Csepel-gyár bezárt, a jómunkásemberek a rokkantnyugdíjba menekülve felborították az egészségpénztárt ily módon, kitermelték a kis fattyaikból ezt a semmirekellő generációt, vagy kettőt, de hát... akkor is.
Ez hihetetlen. Még gyereket se tudsz levinni levegőzni hogy ne szitkozódnál. Elmondanám a folyamatos rosszindulat meg az állandó stressz ártalmasabb mint az alkohol, aztán annak a következményeiből keletkezett kórházi ellátásod nem fizetjük ám😅
Büdös, sebes, szar-szemét lusta kurvaanyja mind.
Cigire van pénz, alkoholra van pénz, egész nap a padon ülni a sebes-gennyes sebeiket piszkálni van idő, pedig ránézésre egyik sem 85 éves vagy felette, tehát söpörni, malter hordani, kukát üríteni mind alkalmas lenne.
szerintem röhögtek az apjukon 😅
és, hogy vannak a csepeli hajléktalanok?
Az szerintem nem is mesefilm valami kötelező tananyag volt 😅
Korlátolt amerikaiak, ennyi. nekem tetszik, többször nézek belőle részeket.
az earl egy hibája hogy nem a 90es években készült, nem rossz csak abba a korba valóak a poénok
pedg vannak egész jó epizódok is
az első szerintem benne van a top10 legbetegebb részben
http://youtu.be/OyvYuSPIJrY
Én az 1-2 évesnek fejből mondtam a mesét, minden este ugyanazt... ezzel azt értem el, ha csak egy szót rosszul mondtam, rögtön kijavította 😁
Hát erről még életemben nem hallottam
Én a nyugodt kezdést követően belelovallva magam a végére ordítottam és párnákkal (jó esetben) csapkodva őket igyekeztem alvásra bírni a nyomorultakat tehát láthatóan mindent megadtam a sikeres fejlődésükhöz. 😇
Ebből nekem az összes rész megvan elvileg, 150 file...
Öööö...
Nem is, az Oggy és a svábbogarak van meg, 156 rész, de ebből is kéne lennie egy csomónak.

Ne felejtsük még egy nekem tetsző sorozatot, a Nevem Earl! Az is megvan mind.
Amikor én kezdtem el mesélni a sajátoknak, akkor mindig belealudtam, valahogy így:
Egyszer volt, hol nem volt, áááááá*...!

*ásítás
önkéntes száműzetés
csak a munka van tiltva, de ez nagyon
Tehát akkor még most is tiltanak tőle, helyes. 😁
én nem nagyon néztem tévét, régen se, mostanában meg szinte semmit se
volt pár műsor amit kedveltem, de a többségét sosem kedveltem
Akkor téged is helyesen neveltek, szintén 20 évesen engedték először nézni a tv-t? Persze fekete-fehérben mert a színek kavalkádja megszédítheti a felkészületlen elmét. 🧐
nekem régen ezek voltak a kedvenceim, van rengeteg része
http://youtu.be/165VjNKRNdw
Mikor elkezdhettek 16-18 évesen tv-t nézni akkor ez volt kötelezően a kedvenc meséjük: http://youtu.be/l4V_jBZ1ybk
nekem könyvből nem meséltek kb sosem, nekem mese lemezeim voltak azokat hallgattam
pl a vuk tök fasza volt erre még mindig emlékszem
amikor mesélős este volt akkor az diavetítés volt
még ruszki dia meséim is voltak amit kb senki sem értett de nézük azt is 😂
Hol van annyi esze egy kisgyereknek, hogy örömében sírjon, inkább félelmükben mert a mesék mindig úgy értek véget, hogy ha nem fogadtok szót kis köcsögök akkor ti is egész életetekben akkorát folyamatosan szoptok mint én, de ha mégsem akkor majd én teszek róla felemelt kezemben egy bikacsökkel nyomatékosítva a mesét. 💀
Ilyen van, vejem is így tanult meg angolul gyerekként és most ha kiküldetés van elég sokat nyom a latba, hogy jó angolos.