Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apósomék is mindig konyha ruhába tekerve tartják a kenyeret... ez azért jó, mert már másnapra száraz 😁 a rongy kiszívja belőle a nedvességet
Senkit nem küldtek,önkéntes alapon ment.De még ott vannak.
Megint tűz lesz macedoniában? Azt hittem ott vagy kiküldetésben mert többeket is odaküldtek.
Összesen 70 oda-vissza, rosszul írtam, de nem kevés, olyankor 3-4db-ot veszek mert ez 4-5 nap múlva is jó, de szigorúan vászonanyagba tekerve! 🧐 😁
Én most is olyat eszek bár 2kg-ost már nem csinál mert drága így a kutya nem venné meg ezek is olyan 70-80dkg körül vannak, a 80'-as években mikor 83-tól szabad lett a maszekoskodás és nyitottak az első pékségek akkor szállítottam 2-nek és azok készítettek olyat amit írtál, mai szemmel még az akkori gyári kenyér is mennyei és azokhoz képest a maszekok még sokkal feljebb voltak volt ahogy raktam be a szállítókosárba elvágta a kezem a héja, ma tényleg nehéz olyat találni ami ehető.
soltvadkert király pékség
2x50 még elmegy
Már két hete, nyugatról.két hét múlva megyek megint,csak délre.
én is elég sótlanul eszek nálam mindenki sokkal sósabban eszik ezt nem tudom miért(kezeit széttáró) Most csináljam mint tésanyi menyek 2*70 km-ert kenyérért? kiskőrös kb. annyira van 😅
na végre eladtad a lakót 😅
😅
Én valamelyik alföldi strandra tippeltem volna a szomszédságból, kécske vagy majsa 😅 Ha már elmégy külföldiába nyaralni legalább olyan helyre menjél ami nincs itthon 🤣
felénk az egyik pékség csinál erdélyi vagy székely vagy valami ilyesmi fantzianevű kenyeret
az nagyjából olyan ízű mint régen volt
de némileg lazább több lyuk van benne, meg mintha kicsit sósabb lenne, de lehet csak azért érzem így mert én elég sótlanul eszek
hozzávetőleg nem iszok túl sok alkoholt éves szinten kb. 10-15 alkalommal vagyok molyos ez mind fakad valamiből. származtatni lehet vagy egy szülinap vagy peca vagy szilveszter tehát alkalom függő. spontán nem szoktam berúgni még alkoholt inni sem(kezeit széttáró)
na blődi is hazajött a nyaralásból(fejét fogó)
az idejük legnagyobb részét táplálékszerzéssel töltötték aludni egy fa tövében is tudtak viszont nem volt minden második fánál lidl. Jó szarul emléxel a töriórákra 😆
én ha pecázni megyek nem szeleteltetem fel. Olyan kenyeret meg már nem látok sehol mint gyerekkoromba volt. 2 kg-os kenyerek voltak olyan kemény héjjal, hogy az ablakra karcolni lehetett volna vele 😅 imádtam rágni a kenyérhéjat nagyon szeretem ha roppan bár ilyenhez mostanában nem volt szerencsém(kezeit széttáró)
3-4 ezer éve kb. 25 év volt az átalgéletkor 😅
én a pizzatésztát így szoktam felfuttatni(kezeit széttáró)
Ha ilyeneken tengeted magad jobb ha kiugrasz a menetrend szerinti busz elé 😅
nem mindenhol(kezeit széttáró)
(gondolkodós) Érdekes(kezeit széttáró) lehet egyáltalán valahol kovászos kenyeret venni vagy csinálja magának az ember?
Nem , mindkettő az enyém , csak a bal lábban qrva sok lett a vas ! Egyébként a reptéren nem sípoltam a kapuknál , a biztonság kedvéért a telefonomon van a röntgen felvétel videó , és nálunk van a zárójelentés is a teljes vasalatról ! 🙃
Apollo beach hotel 4 csillag , 10 nap , all inkluzív ! Valahogy csak ki bírom nagyduzzogva ! 😉
Együtt vagytok? A másik láb egy tűzoltóé? 🤔
Ezért kell otthon 1-2 hordónyi kén vagy sósavat tartani (nem tudom melyik hatékonyabb) és abban mindenki fel tud oldódni. 😁