Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan az ! 😉
Jól látod. A fogyasztás a normális. Nyilván nem alkoholista mindennapi szinten, de igen. Szóval ettől semmivel nem leszel több hogy nem iszol semminemű alkoholt, max furcsán néznek rád. De ettől nem teszel kisebb terhet az egészségügyre, ha már ez az életcélod.
én pontosan értem te mit írsz(kezeit széttáró) Csak nekem az a véleményem, hogy egy fasz vagy. Ennyi az egész(kezeit széttáró) Te azzal kérkedsz állandóan, hogy joghurtot zabálsz hínárral azt is számolt kalóriával 🤣 Meg az, hogy te egyáltalán nem iszol alkoholt kb. úgy adod elő, mintha valami óriási történet lenne(kezeit széttáró) Hát nem az(ujjával nemet mutató). Ez nem olyan dolog amivel lehet kérkedni(kezeit széttáró) Ha a gatyádban lógna egy 24 es puska arra lehetnél vagány és büszke 😅 De az, hogy megfosztod magad a földi jótól, csak azért , hogy megszólhass másokat akik nem ilyen szánalmas és hitvány életet választottak mint te az már elég uncsi(nyuszifület mutató) Van itt a környékünkön egy két csodabogár aki azt hiszi, hogy attól rendes ember,mert egyáltalán nem iszik alkoholt(gondolkodós) Pedig ettől nem rendes csak ugyanolyan szánalmas mint te 😅 Pont ugyanolyan savanyúcukor mint te akinek a szar is ízetlen. Aztán ha valamelyik havernál van valami esti elferdülés egy grillezéssel vagy pókerral vagy mind1 mi a hivatkozási alap amíg mi szépen töltögetünk addig csak ül a sarokba azt meredten bámul maga elé az ilyen idióta fasz nem tud feloldódni egy vidám társaságban(kezeit széttáró) Szerencsére mindig ezek a szerencsétlenek köszönnek el leghamarabb valami átlátszó kifogásra hivatkozvva mi meg nem szoktuk visszatartani az ilyet senki nem szívesen nézegeti egy vidám társaságban a búbánatos pofákat 😂
Mondjuk a te emlekezotehetseged az elfogyasztott alkoholmennyiseggel forditottan aranyult az eletedben,tehat nem meglepo hogy nem emlekszel valamire.😀
Apollo beach hotel.Rodosz.
voltam már görögországban ilyen zőld fűre nem emléxem(gondolkodós) nagy hegyekre, tengerre, meg sziklákra emléxem(kezeit széttáró)
Jó az ilyen mesterkélt környezet ennyi erővel a kerekdombi strandon is lehetnél kb. így néz ki csak gondolataim szerint sokkal olcsóbb 😅
egy vékony szeletet ettem meg idén görögdinnyéből. Szerintem határérték alatt vittem be nitritet a szervezetembe még akkor is ha az a 3 dekás szelet fúlon volt tolva 😆 Ha a fagyit mérgezik attól sem esem dögre éves szinten 6-8 gombóctól 😅
én hétvégente eszek csak kenyeret, aztán ha nem fogy el van hogy ránézek valamikor, de van hogy akkor adom oda a kutyának amikor megsül az új, de még akkor mindig penész mentes
a táplálék megszerzése volt a legkisebb gondjuk, bár sok időt rááldoztak
inkább a lakhatási körülmények vitték a népet, meg a 0 higiénia
amúgy én 34 vagy 36 éves átlagra emlékszem
Na igen, éltek is vagy 25-28 évig a full egészsége táplálkozással. 😁
Volt kenyérsütőgépünk, de abban a kalácsot szerettem a kenyér nem ízlett, nekem fontos a héj állaga, sosem teszem nylonba ha boltban veszek akkor sem, viszem a vászontáskáimat vagy ha nincs nálam akkor legfeljebb papírba, nylonba csak nálunk teszik a pékárut normális országokban az elaót tettleg inzultálják ha megpróbál nylon tasakba tenni bármilyen pékárut, én ezen vérre menő vitákat vagyok hajlandó kiprovokálni a boltokban ahol automatikusan veszik elő a tasakot, legutóbb valami másik vevő a vitámat hallva egy félegyházi pékségben lehülyézett halkan, de azért, hogy halljam erre azért megjegyeztem, hogy na igen, tényleg mekkora hülyék akik hagyják megpunnyadni a kenyerüket nylonzacskóban. 😁
azért egy csomó mindenről előbb-utóbb kiderül hogy kurvára nincs szüksége a szervezetnek
én úgy gondolom kb azt kellene enni mint 3-4 ezer éve mert akkor még kb naturálban evett mindenki, ehehz alakult ki a szervezetünk
de azt meg tudom hogy ez lehetetlen, mert nem lehet hagyományos módszerrel annyit termelni hogy mindenkinek jusson
nem kovászolok mert behányok a szagától, ellenben otthon sütöm a kenyeret sima élesztővel, mostanában rákaptam arra hogy felfuttatom az élesztőt 30 gramm cukprral és 100 gramm lisztel, elvannak másfél órát(nem lesz olyan büdös mint a kovász de ennek sincs jó szaga), utána megy bele a többi liszt és indul a kenyérkészítési program
sokkal jobb lesz a kenyér állaga, szinte semmi különbség nincs a felső és az alsó fele között, nem lesz édes mint ha csak a gépi program megy(kevesebb cukorral meg hitvány a kenyér mert nem kel meg rendesen)
az egy hetes kenyér se penészes a zacsiban, persze ekkor már durván morzsálódik meg eléggé száraz de ehető
Lehet, de nekem mindegy csak ilyennek nézzen ki ahogy ők csinálják 😁: https://hu-hu.facebook.com/permalink.php/?story_fbid=122114054438151989&id=61554559689066
Azt hiszem valamelyik kenyérben terjedő gomba hatóanyaga LSD. Lehet ezért ragaszkodsz a "jó" pékséghez 🤣
Jó nagy fasság, 15 másodpercig jutottam 🤣
Most éppen a glutén méregnek van kikiáltva, de az egy sima fehérje, tápanyag. Persze, vannak emberek akik bizonyos fehérjékre érzékenyek. Laktóz, glutén, mogyoró, rákfélék. De aki nem ilyen tápos annak semmi oka ezeket kerülnie.
Lehet, tenyleg velem a baj, mert en mindig azt aszem amit elem raknak, no meg a kefir. Ma eddig ettem harom kiflit, ket turokremet egy pohar gyumolcsjoghurtot, meg... Asszem reggel utazas elott egy kaukazusi kefirt ittam.
En talan harom-negy alkalommal mentem a haverokkal egy vacsora kedveert tul a varoshataron.
Nem tudtam miért szeretem a kovászos kenyeret tudományosan, de most már meg tudom ideologizálni is. 😁 Nagy kenyérbuzi vagyok, nem érdekel az ára és, hogy mennyit kell érte menni mert rövid az élet és legalább amit eszek az legyen olyan amit szeretek, eddig lipótit vettem amiért 25km-t mentem 2 naponta, de tavaly ócsán nyitott egy valódi kenyeret sütő figura valami nyilván kamuval, hogy vadkovászos meg tököm tudja, de a lényeg, hogy ez már hasonlít arra amit gyerekkoromban erdélyben ettem ahol 2 hetente sütöttek és a két hetes kenyér még teljesen jó volt, tehát mindegy mit csinál, de jól csinálja, ezért 70km-t megyek ha nem dolgozok amikor igen akkor csak 10-et.
Mondjuk a pervitin is meg az ópiátok és hasonlók 80-100 éve még simán kaphatóak voltak bármilyen boltban ma meg sitt jár értük. 😁
Persze, hogy az alkoholfogyasztas a normalis, errol ketsegem sincs.

Kar, hogy keptelen vagy, bagy csak nem akarod megerteni azt, ami tobbszor leirtam mar.
kicsit hosszú de érdemes meghallgatni:
https://www.facebook.com/reel/503766348980924
szóval a te szemedben alkesz aki egy évben 5x iszik többet mint 3 sör
ugye azért tudod hogy jelentős kisebbségben vagy a nem fogyasztással mint a fogyasztással, szóval a te viselkedésed az eltérő
és ami eltérő azt a nép nem ilyen semleges szóval illeti....
hiába fogalmazol mindenféle körmönfont mondatokkal, az alkohol fogyasztás a normális, normális volt 10 éve is meg 100 éve is és 1000 éve is és még régebben is
mivel nem vagyok alkohol tudós rákerestem hogy a legrégebbi bizonyítékok az alkoholos italról 9000évesek, 5000éve már lepárolt szeszes ital is volt

szóval az hogy nem iszol az egy zavar a fejedben, de nálad ez a legkisebb hiba
Mindenfele megjegyzest olcastam az aljesokrol, kedvencem a mlas kollegae, sajnos neki is hiaba irtam, hogy nem feltetlen a mennyiseg, meg nem is a rendszeresseg a jellemzojuk - de az is - hanem pl. az, hogy a nem fogyasztokat a szajukra veszik, vagis szerintuk a fogyasztas a normalis.
Ezt mar irtam, de lehetseges, hogy mandarinul, mert kb. annyian ertettek meg.
Ket hettel elobb kezdett erett lenni a dinnye, ergo ket hettel korabban is vege, vagyis kb most.
😉