Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom miért mondod , ahol most vagyok minden dinnye kifogástalan ! 😏 Görőgország , Faliraki ! 😌
Mi most várjuk hogy végre beérjen a kertben, annak is töppedt már a belseje? Dobhatom ki mind a 22-őt 🙈 Amúgy meg ezért nem jó venni elvileg: https://filantropikum.com/barm...
nem azt mondtam hogy eltekernék a svájci hegyekbe, csak azt hogy tudnék biciklizni
De ha meginna az 5 évi alkohol mennyiséget akkor már tudna 😆
Nem is tucc biciklizni 😄 melyik bicaj bír el 160 kilót? 😃meg aztán tekerni is nagyon fárasztó...
Az a baj, hogy a sok egysejtű (itt is van belőle 😁) összekeveri az alkoholizmust az alkohol ivással... mintha csak két szélső állapot lenne.
Alkoholt inni jó dolog, a minőségi cuccok finomak, társaságban javítja a hangulatot, sőt a társadalmi érintkezésben is szerepe van. Persze a mérték a lényeg...
Alkoholista az, akinek MEG KELL inni a napi betevőt, aki csak szívesen lehajt egy felest vagy egy sört vacsora után, azzal semmi baj nincs - sőt azzal se, ha néha kicsit több sikerül. Persze nem a pipi féle eszméletlen seggrészegre gondolok, ő az egyik véglet, a másik a kefírt ivó frílaci.
milyen pocsék életek... 😅 Én most józanodtam ki a szerdai esti pirítás óta 😂
szilveszteri fogadalom 😅
én 49 😅
Szeretem amikor ilyent olvasok, és amikor azt állítom, hogy az összes alkeszt élve kellene a tűzbe dobni, mert még én húzzam meg magam, akkor tudom, hogy igazam van.
én a munkával jártam úgy hogy egyrészt nagyon elfáradtam, másrészt meg többször is megsérültem és/vagy napokig-hetekig rosszul éreztem magam miatta
ezért ha lehet nem csinálok semmit
na
az alkoholos "sosem iszok" is egy ilyen faszság
és ezt úgy mondom hogy ha az elmúlt 5 évben az általam elfogyasztott összes alkoholt most meginnám még mindig tudnék bicilizni
Hasonlokeppen vagyok az alkohollal es az indokkal is, bar egy-ket evente par barab konyakos bon-bont megeszek ha megkinal ak, illetve volt, hogy tok egyforma Argus 0%-os helyett 2%-ost vettem veletlenul, nem vittem vissza, hanem megittam. De szandekosan az alkohol hatasa miatt 25-30 eve vagy tobb, en sem ittam.
Ballagásomkor teljes KO-ra sikerült egyik osztálytársammal , egy egész életre meggyűlöltem az alkoholt ! Ilyen egyszerű oka volt , hogy soha többet ! 😉
Akkor 16 éves korodig letudtad az egészet?
És hogy határoztad el 16 évesen, hogy na, mától nem iszok?
Pedig jó az... nézd meg, az a kis boci is milyen nagy marha lesz tőle 😁
Még a rumos puncs szeletet sem ! 😉
Na, azért egy-egy Dianás-cukorka csak lecsúszott!?
Én meg 41éve nem ittam alkoholt semmilyent ! 😉
Vagy 40 eve nem ittam tejet.🤣
Még középiskolás koromban gyakorlaton voltunk egy tehenésztelepen. kihívtak minket megjavítani a fejőgép kapcsolóját megláttam a gépet, meg ahogy fejnek, utána egy évig nem ittam tejet 🤮
Kkinek hogyan, valaki érzékeny a laktózra annál katasztrofális lehet, nekem olyan a szokványostól eltérő (csak).
kecskeméten az út széli árusnál ki van írva, hogy a dinnyéje édesebb mint a méz(kezeit széttáró) Onnan vehetsz még(gondolkodós)
Nem biztos, purgálásnál egyenesen kívánatos. 😁
Hát, erősen kell imádkozni, ha az intés ellenére mégiscsak veszel..

De! Fontos figyelmeztetés vol. 2.

A dinnye és a kefír együttes fogyasztása úgy, ahogy a gyógyszertáros mondaná: ellenjavallt.

:-(
Én semmiképp mert a magyarra allergiás vagyok, de te se vegyél többet.