Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyenre gondoltam én is. Tudok mondani ilyent ingyé'.
Nagyszebenben a Hotel Gallant-ot ne válaszd, mert nincs neki zárt parkolója a motoroknak, legalábbis ha van is, letagadták. Viszont ugyanennek a cégnek két utcával feljebb van egy apartmanháza, olcsóbbért (ugye nem szállodádáról beszélünk)

https://www.google.com/maps/@4...!3m6!1e1!3m4!1se7WULadbpcCZrt-P4IbUZA!2e0!7i13312!8i6656?authuser=0&coh=205409&entry=ttu

legalább ilyen jót kapsz, sőt, tulajdonképpen átmehetsz reggelizni a Gallantba, gyalog 2-3 perc, de van zárt udvara.
Pedig kene.
Asszem beterveztem a giau-t.10 eve nem voltam ott.
Glockner tura oda vissza
Mi?
Általában nem is csak arra van kiirva.
A glocner egy hetvege alatt megjarhato.Ez biztos,es este 7 re otthon van az ember.😀
Ez nem a tudás átadásáról szól hanem hogy olyan utakra visz ami élményfaktor, leszervez mindent helyetted és a tempot is ugy igazitja hogy az megfeleljen
Kihivas rendezett skandinav utakon,max az eso elviselese,es a gedvadraga benzin kifizetese.
Mondjuk valamelyik balti orszsgban a foutakon se mindenhol van aszfalt.
Meg talan a csehszlovak helysegnevek kimondasa. 😆
Akkor rosszul fogalmaztam. Az íródott, hogy valaki kétszer megjárja valamelyik szerpentint és már próbálkozik is a szervezéssel. Én erre gondoltam, hogy aki ilyennek bedől és nem azt kapja, amit szeretne, annak úgy kell.
A kezdést valóban el kell kezdeni, kérdés, milyen tudás, tapasztalat, ismeret az, ahol etikusan pénzt kérhet ennek átadásáért?
Egyik cimbora megxsinálta egyedűl. Mert nincs türelme másokkal bibelődni ekkora uton😀
A kihivás. Meg állitólag szép mire odajutsz
Adjak listát? Csak ki kell fizetned a cimemre jöhet és nem kell rakosgatnod mig érte megyek
Na jó de mindenki elkezdi valahol. Ráadásul egy részük eddig is ezt csinálta csak önállosodott.
Ilyet is ismerek, el mernék indulni vele.
Nem tok mit. 🤣
Rendelj. Én szoktam, nem basznak át
Apropo,a nordkapp turaban mi a jo?
Az a hülye, aki befizet ezeknél. Én, ha ilyen igényem lenne, minimum megnézném, hány ilyent szervezett. Aki keveset, vagy nincs dokumentációja (nem hiszem, mert én is mindig fotózok, ma is) attól elköszönnék.
Foleg hogy kocsit kene cserelni.meg mittomen,kene rendelni a temu-rol.Valamit.
Jo, iden nekem sincs sok szétszórnivaló pénzem😀
Amma csak jovore,egyenlore orulok hogy elek.
Jo. Majd ird meg milyen. Vagy ha egyedül mész szólj😀
Ez vegyes azért kissé, mert sokan meg az ingyen motorozást plusz némi bevételt látják benne. És hát miért fizessenek ha kereshetnek is ugyanazzal. Elég sok gs meg egyéb turajellegű motor kerül ki a szalonokbol, igy az is igaz amit irsz, van rá kereslet is vélhetően
Amugy meg mindig azt mondom fel kene fedezni jobban a graz kornyeki kanyargosokat.🤔
Keresletre jon a kinalat. 😆
Ne is mond, aki már volt kint kétszer a glockneren már a mai világban turát szervez. Gombamód szaporodnak