Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK, de ezekkel az a baj, ha nem jól szopogatod a klitoriszukat (ami 10 cm hosszú és 2 vastag), akkor lecsapnak a faxba... 🤣
Azért ez mennyire gáz hogy a női mezőnyben is már csak ilyen mutánsoknak van esélye.
Ez a sport halála.
haver régen mindig azt mondogatta hogy nem szabad a pinát azért büntetni mert a gazdája csúnya
meg is mocskot minden rettenetet aki elé került
ha újra 20 lennék követném a példáját 😁
És ki mondta hogy oda mentünk? Csak azt mondtam hogy te vagy a puhány és csak fetrengenél a bojler testeddel egy olyan intenzív sportmotoros túrától amit mi megcsináltunk. 😛 Nem ám ilyen tinglitangli nézelődés napi 700km-en. Talpasra kopott gumikkal nem olyan kunszt az.
Amúgy meg hülyevagy. Minden út faluk között vezet 😆
Ja, az egyik csajsziról itt egy kép, hátha valakit felizgat... 😁
Qrvajó címet adtak a cikknek! 🤣
https://pannonrtv.com/rovatok/...
Valaki levarrná a csajokat? Kisportoltak, fiatalok, miért ne? 🤣
https://maps.app.goo.gl/HXPXHE...

Aki ma nem motorozott, az buzi.
Alapbol megprobalom fejben a celokat,aztan guglimaps,ha megvan probalom esszeruen elosztani a metert es a napokat.
Aztan a szallasok bezavarjak az egeszet.
A legnagyobb keveres hogy ilyen nagyok az etapok pont ebbol adodtak.
Vagy csak utcai parkolo volt,vagy draga,vagy 6 ig be kell csekkolni,vagy nincs agynemu,stb.
Amint ezek megvannak finomitom az utvonalat,minnel kanyargosra.
Most uj hogy atfuttatom a kurvigeren.
Tudok róla,bár az autópálya sokkal farasztobb számomra.Ez a bundeszen egereszes nem annyira.
Mivel tervezted az utvonalat?
Jó utvonal de fárasztó lesz.
Majd ha repulok.Minden tekintetben.
Hat,valahogy el kell jutnom döbriach mellol arabbaba,pordoi fel korbe majd vissza carensee es ugy fel majd merano alatt van egy szallas.
Innen 90 km a stelvio teteje,at a hulye to mellett,tekerges a timmelsjoch onnan meg a stallen at valahol heiligenbluth alatt van a harmadik szallas.
Az utolsonak egy glocner,wildalpen,kalte kuchl csak nem pernitz fele mer az unalmas hanem a vendeglonel fordulas balra es sopron koszeg kornyeken haza.
Na ez mar hosszu.
De direkt 9 ig nyitvatarto szallasokat neztem.😃
A garminnak van ilyen funkcioja.
A 420 is elég combos ha olyan utakon tervezel. Mint pl az emlitett hágók. De akadnak egyszerűbb útvonalak is ami nem hágó de elég kanyargós aztán viszi az időt.
Ránéztem a flyradaron, légvonalban simán megvan. 😁
1500 Km kotnyeken te nem jarod meg naudersig oda-vissza seprci navival sem.
En amit leterveztem oda-vssza 3 szallassal 2200.Egy Döbriach,egy fondo,egy heiligenbluth szallassa.
Ez negy utvonal,a legkevesebb 420km-es.A legnagyobb 700.De az oda-visszautak.
Full szerpentin nincs is benne.
Bar szerintem te a sima egyszeru faluk kozti utat is annak nezted. 😀
Ami jo is.
De egy giau,pordoi,timmelsjoch,stalle picit mas.
1500 az epp belekarcolhattatok.
Ja es szerintem talan a kurviger lehetett.
Tolj meg egy ilyesmi kort,belejossz hamar.😃
Ja csak mi a főutakat is elkerültük. Nem is gondoltam hogy Pestről kiérve ennyi kanyargós út van itt is.
Volt valami navigációja a havernak aki vezette a csapatot, aztán beállította hogy a legkanyargósabb úton menjünk mindig 😆
Autópályán főúton persze, lehetett volna menni többet is, csak az nem motorozás. Ja és első napon nekünk végig esett. Eleinte parázott az egyik gyakorlatlanabb sporttárs, de másnap már simán döntögetett velünk a vizes utakon is.
Nem a vegig turistaskodas a cel,ahhoz meg kene hogy ne esoruhaban vizes aszfalton menjek.
Nem veszélyes, nekünk júni elején osztrákoktól arabbai szállásig (kb. 450 km) egyfolytában szakadt... az eleje még úgy ahogy sík vidék volt, de a második fele olasz hegy - de valahogy túléltük. Viszont a hátralévő 5 nap fexa lett. Nekem is 2200+ lett, hiába, olasz Alpok messze van, főleg innen a Zalfődrű...
Elég petyhüldt vagy,én 2200.-ra terveztem+ eltévedés.
Esőtől tartok hogy elrontja a mókát.
Hát az utakon több szokott lenni. 😁
Van UV álló, az bírja 2-3 évig is 😆
4 nap Ausztria, Szlovénia, Olaszország tömény motorozás végig kanyargós utakon 1500km, és olyan társasággal akikkel lehetett rendesen kanyarogni. Szóval minden este izomláz. Elég volt erre az évre én már eltettem télire 😂
Akkor hajrá,ilyenek kellenek
Szerencses ember.