Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megfizetik, nekem mindegy. Csak épp pont azt nem akarják.
Én is "fektettem" már kábelt mocsárba, ott a kötődobozt kiöntöttem ellenőrzést követőn 2K tömítővel és szerintem azóta is működik.
Látod, én pl. ezt ezerszer jobbnak gondolom és tetszőnek. Semmi sem örökös, de törekedni kellene rá, pláne, hogy ez tulajdonképpen egy fillérbe sem kerül.
Egy negyed órája keresem, az egyszer biztosan jónak ítélt, de aztán mégiscsak beázott földkábel tokozat belsejét (amit szerintem már beszéltünk), ahol a pára- és a vélhetőleg hanyag szerelés miatt nullaszakadás következett be - nullasínen meg a késes biztosítékokon az összes csavar merő egy rozsda volt - és szinte az összes ott lakó (szolgálati lakás tömb) megszopta.
A szabadtér esetében én nem feltétlenül csak- és kizárólag a kábelszigetelő anyagok környezeti ártalmak elleni védelmét értem, hanem az illetéktelen személyek általi hozzáférést. Tudom, nem is írd le, ha arra jár egy csípőfogós cigány az ellen nincs védelem, ezt én is tudom.
Kár, hogy a a napelemtáblák vezetékeinek elvezetését nem fényképeztem le, ami a tartószerkezeteken van...
Hol olvastad a fényképeimen az IP66-ot?
Amúgy ha visszaolvasod, nem nagyon írtam le, hogy szabálytalan a szerelés, hanem általában a szerintem nem kellő védelemmel ellátott eszközök látványa, ami zavar. Pontosabban nem zavar, mert nem az enyém, hanem akkor csak észleltem.
szóval akkor most már jól nézel ki 😅
olyan 120 kilóig nem néztem ki szarul, utána már hordó forma lettem
gondolom napközben nem vagy otthon(óranézegetős)
majd egyszer rámérek mennyit töppedtem
az biztos hogy még mindig én vagyok a legmagasabb a családban első unokatesóig nézve
meg a legnehezebb is 😂
jó nagy benga állat lehecc 😅
esők után vizes a murva
pl tavasszal mélyen át van ázva, jobban lehet dönteni mint az aszfalton
épen egy ekkora beruházásnál már egy budi méretű fatákolmányt felüthettek volna párezerért amiben minden is elfér és nem is ázik(kezeit széttáró)
ettől függetlenül a csapágy nem biztos, hogy szereti a vizet hosszútávon(gondolkodós)
mert nem érted a politikát(kezeit széttáró) Úgy kell megcsinálni,hogy 1-2 év múlva beszarjon mert, hát későbbre is kell a munka (kezeit széttáró)
Én kb. 3cm-t mentem össze 20 éves koromhoz képest, mondjuk a bré többet. 😒
50 ért elég fasza digi fényképező gépet tudsz venni arról fel tudod tölteni a deszktopra onnan meg tudod ide küldeni én így csinálom 😅
Gyere, mész egy kört a markolóval. 😁
még nem is annyira koszos ezt minek cserélni?
biztos nem az én tanácsaimra vársz 😅
száraz murva? mert van ahol direkt locsolják a balfaszok miatt?
ha az nem jó ár akkor semmi nem az 😅
itthon kutyaólat sem adnak ki ennyiért. én 3 éjszakára 3 főre örültem az 54 ezres szállásnak szoboszlóra. Nyíregyen, debrecenben és a közeli kistelepüléseken 100 alatt már nincs is(kezeit széttáró) Persze ha 3 hónappal előbb nézelődök biztos lett volna de én úgy indulok neki kirándulni, hogy max néhány nappal nézelődök előre 😅
A tudás meg a gyakorlat az alfa és az omega. Lehetne nekem h2r-em is csak egyenesben tudnék alázni a kanyarokban vérszegény lennék 😅 De láttam itt már olyan vidit, hogy 4-5 mázsás goldwinggel alázott a csávó mindenkit a hegyi szerpentinen az oldaltáskák szikráztak 😂
szerintem a sorozat 30+ éves de inkább 40-hez közelít és még mindig jól néz ki(kezeit széttáró)
vannak fent vidik,hogy kroszgépekkel a láblengetős módszerrel, hogy alázzák szerpentinen a sportgépéket(gondolkodós)
Én pl. a h.ringen csak a célegyenesbe tudtam alázni a 400-as kawákat a kanyarokban elfogytam 😅