Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet at kene nyergelnem a turaszervezesre.
Punnyadt Testu Talpasgumi Tours neven. 🤣
Jah......
Vezetesi trening hely,nem ember.
Nem szervez turát, illetve spanyolba van háza télen ott tölti az idejét és dodorhoz hasonlóan hiv motorozni arra fogékonyakat. A házában szállásol etet itat ő csinálja a kaját, napközbe meg elvisz motorozni. Van kint vagy öt motorja. Biztos jó lehet, akik voltak kint nem panaszkodtak
Mindegy,van ilyen annyi mint turaszervezo. 😀
Jovore tenyleg buszozok.
Pedig dodor dumaja jo.
Hat jo sokat esik-kel az tuti.
Nem. Lent valahol a balaton alatt majd eszembe jut. Annyira nem volt fontos hogy megjegyezzem

Nagy dumás, jó kedélyű figura rengeteg sztorival, élmény vele az esti sörőzés. Bár ő bort iszik.
Hungaroring nem?
En meg irasba adom talpasra kopott gumis puhány,fetrengo, bojler testű,nem intenzív sportmotoros túrákban resztvevo,csak tinglitangli nézelodos turazos vagyok.

Remelem jol osszeszedtem. 😆
Ja, és nem szereti dodort :) nem tartja hitelesnek valamiért....
Tőle jobb :)
https://drivex.hu/csapat/
Versenyzett, hihetetlen jó fej, laza figura. Nem megy bele hogy mekkora fasza motoros, sőt szokta mondani hogy irásba adja, tőle jobban motorozik a delikvens, de bármikor bármilyen motorral körbe motoroz :)
Most mar csak tottit nem tudom kicsoda,de igaza van.😀
Olyan mint dodor?
Nem, tom én simán csak fáradtnak érzem magam, reggelre meg max ugy mint aki dolgozni jár és korán kel. De én nem megyek le az aszfaltról :)
este elfáradás, másnap meg forró drótok mozognak az izmok között
Az tény, hogy nem árt. De nincs mindig idő rá, ugyhogy majd bemozognak. Az elfáradás nem ugyanaz mint az izomláz
én szinte mindig edzettem a tavaszi-őszi túrák előtt, olyan izmokat mozgat meg a motorozás amiket nem nagyon használ az ember a hétköznapok során
kb mint a kondigépekem a lehúzás ahhoz hasonló gyakorlatok, edzi a karokat meg a has-hátizmot
egy némileg elgyengült kocsi hátsó ajtó teleszkóp kell csak hozzá meg egy darab vas a végére
ha nem voltam rest és edzettem sosem volt semmi hiba, ha a lustaság győzött volt izomláz, pedig akkor még naponta tonnaszám pakoltam a vasat ide-oda
Tottival motoroztam idén pár napot, ő mondta és igaza van, meg kell mozgatni néha a könyököd, ha lógnak lazán ülsz a motoron és nem terheled a kormányt ha nem, akkor feszited az izmaid és le kell lazulnod, különben szar iveket fogsz venni.
Belepunnyadt a teslaba.😀
Érdekes.......mitől lehet izomláz?
Tényleg csak attól ha ráfeszül valaki a motorra, meg a tempóra.
Mi románba mentünk olyat ráadásul a zizivel voltam, hogy ott az osztrák ténylég lelő, de a román még csak int vagy a fejével biccent😄
Szóval azt már többször megtapasztaltam hogy a túramotorozás más szekció, sokan jöttek pályamulttal de vágják a kanyarokat,faszäul kitérdelnek kanyarokban de utban vannak, és hamar elfáradnak. De azért akad köztük néha szépen motorozó is. Hiába gyorsak, ha szembe is jönnek
Az egyesen vanilyen kanyar?Hol? 🤣
Sik egyenesben assetudtad mere van a felezo.?

Amugy erdekes,panyamenő vagy.Kozuton forgalomban mesz olyan tempot amitol palyamenőkent izomlazad van.
Szerintem megfeljtetem.Ne szoritsd a motort olyan gorcsosen,lazan ulj.😂
Előzni? Nem is akartalak. A gyengébbeket engedjük mindig előre egy túrán hogy ne maradjanak le. Aztán egy rendes kanyar volt azt sem tudtad bevenni 🤣 valami ilyesmit adtál elő, épp csak nem borultál fel
http://youtu.be/EJjNvsBTgKY?si=rcSbhuuDmx5Ey5Rj
Te mé nem valami luvnyát viszel inkább velneszelni? (gondolkodós) Rázatod magad azon a gagyi szar hengerhiányos betegágyon ráadásul motorozni nemis tucc(kezeit széttáró) Negyed ennyi energiával inkább kerítenél a farkad hegyére már végre valakit az se baj ha nő(kezeit széttáró) 50+osan baszki végre fűrészelni kéne már lassan lejár az idő tikk-takk(óranézegetős) 😅
Egyszer végre lukra futnál már másnap betolnád azt a szart a ganésgödörbe tuti biztos 😅
Na jó, én egyet se mértem még meg 😁
nincs az 10 centi
haver régen sokat versenyzett, pár csajra felhuzigálták az erőemelő dresszt, na ott látott egész szépen fejlett peckeket, de azt mondta mind kissebb volt a pöcsétől 😁
2-3 centiig érdekes is lehet, nem kell keresgélni a lógó kárpit között.....
Az ami nálam gyorsabb az kb főbelövi az osztrák yard.Tehát mivel élsz nem, voltál gyorsabb.Ezt leszögezhetjük.
Osztrák-olaszban,főleg amit szerpentinnek neveznek te nem mész olyan intenzívet.
Ami meg nem szerpentin azt haggyuk.
Ha akkora a tempo mint neked az egyesen. 🤣
Még megelőzni sem birtál,pedig az szélesebb mint bármelyik osztrák faluközi.
Nem tehetek róla hogy a lassu talpasgumist se birod megelőzni. 🤣
Ja és az 1500 az kb egy horvát oda-vissza a 8-ason.Nem egy intenzív sportmotoros túra.
Mariacellig mentetek vagy mi? 🤣
tegnap este ment a tévé és a diszkoszvető hölgyek voltak benne
némelyiken annyi izom volt hogy azt lehetetlen tesztoszteron szuri nélkül összehozni
szóval az egész női versenysport úgy ahogy van el van baszva
mindezt úgy írom hogy nekem nincs ellenem re ha egy nő izmos, csak ne legyen leszárítva mert az nekem se jön be

a női röplabda még egész nézhető, de azt nem tudom mennyire versenysport