Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig csodaszép egy műszer, ha ott állsz mellette még az angyalok énekét is hallod olyan gyönyörű
amik ezek után jöttek már nem ilyen szépek, a szélvédelem miatt elveszett a forma
Ha ezen mulna inkább nem motoroznék😅 rettenet, a jó izlés elleni vétek
ezekkel a gumikkal nagyjából bármelyik sportgépel felvettem volna a versenyt szerpentinen a 45 lovas limlom egyhengeressel
nem akarok arcoskodni hogy lealáztam volna a sporgépesek 95% de csak azért mert nem találkoztam még az összessel

de amikkel találkoztam mind bénább volt 🤣
ettől szebb nagyendúró sosem lesz
Nincs gond a szerpentinekkel sem, csak kell hozzá a jó gumi 😅
Most miért? Lehet annyira jól nézett ki, hogy megkívántad volna 😆
Tenere szep?
Vak vagy?
lehet annak is hívni, mert egyformán szépek 😂
Azé' ez a huzgálás sem sokkal jobb duma na meg tényleg tenerének hívod? 🙄
...."mikor terepen verte"......és még én vagyok a beteg? 😅 amúgy szerpentinen sem szivesen láttam volna. 😁
Inkabb verjed a mezo kozepen,akkor nem lesz nagyobb a nepszaporulat a kanapen hentergo hedonistakbol.
nem emlékszem merre voltunk már, de volt még magyar nyelvű lakosság
beszaladtunk egy helyi kisboltba, na ott kb úgy néztek ránk mint valami arab sejkekre
szerintem simán rá lehetett volna beszélni valamelyik putrisabb menyecskét egy gyors numerára
lett vóna eszed, hogy még a hegyi mócokat jobban elszaporítsad 🥵
óóó te beteg! a motornak verte oda gázt
150kg felé már sokszor lihegtem amikor huzigálni kellett a 2 mázsás ténérét a patakmederben fák alatt
130-ig még atom voltam, igazándiból még lazán lekardoztam volna valami fasza román menyecskét az egész napos terepezés után is
Ja, főleg ahogy egy mezőn az égre nézve ordítva veri. 😆
ki? az adonisz ini?
Micsoda mázli, hogy ezt soha nem láttam mert örökre az agyamba égett volna. 😱
mikor terepen verte, biztos jobb kondiban volt
Ini is azért ilyen sovány. 😆
ledobnád a tulsúlyt hamar
Miért? Ebbe ha a toronyból horgászol sokkal könnyebb a hosszú halakat felhúzni és elborulni sem tud. 🤔
Elég fura építési stílus(gondolkodós) Egy stég környezetbe illőbb lenne(kezeit széttáró)
Tulsulyos 50-eskent szetcseszett sacroiliacalis izulettel nem kezdek terepen maszkalni.Kipurcannék.