Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,albánba en is kiugranék hetvegente,csak nem birja a bokám.
mármint ha a sztríten vagyok, de a terep még sokkal faszább.... már ha az ember nem egy kirakatmotoros
A teteje a zsibvásár, ez tény. Mi tovább mentünk délre, alulról eljutva Romnicu Valcea-ba, soha rosszabbat. A Stelvio is az , ha így nézem (nekem). A Mortirolo viszont nem túl jó út, viszont alig forgalom, de legalább a bakancslista egy része megvan.
a fogarast én se szeretem , az alpina még elmegy, az élesdire kimegyek délutánonként, ha jó az idő, de ami mostanában beadja, az az albán sh20/sh4
Konkretan a transzfogaras egy zsibvasarba oltott forgalmi dugo,szar uttal.Az alpina fasza,jot lehet motorozni,elesd forgalommentes,voltam tavaly egy kozeli jo szerpentinensen,de ket nap egy szerpentin,es tengernyi bundesz rohadtnagy forgalommal az ara.Ugyanezt a hatar kozeli osztrak oldalan megkapom,hetvegen meg valahova eltunik minden labanc az utakrol,a roman meg csakazertis a kocsijat hajtja.
ahol mi három napig gépeltünk, oda a rendőr se jut el, a nemzeti parkba most nem mentünk, vagyis csak egy kicsit 😰
Plusz nincs minden faluba kamera, nem vegzál a rendőr meg ilyenek. Szóval nem kell hetvennél lassaban menni
Hat,ide nem jo az uj gumim.
Mai jó volt, direkt jókat kerwstünk
mondjuk mi nem terepezünk
ma jöttem haza románból , az utak nem annyira simák arrafelé
Ja
Pedig én jobban elleneztem elvekben, ha nem a gyerekkori barátom erőltette volna, el sem mentem volna én sem, de nem bántam mag. Az, hogy Románia, elég sokrétű, mehetsz Erdélybe, mehetsz a szászok tájékára, aka Transzfogaras, nem fogod megbánni. Nem fogsz egy Svájci elvágólagosságot megtapasztalni, de rosszat sem, én pl. pozitívan csalódtam. Nem a végtelenségig, de rosszabbat vártam és lőn.
Ako nem.
Nem tom. Én mindenhova behajtok.
Nincs. De festés az van
Most is van belőle
Nem megyek romaniaba.
Egyszer voltam.
Vettem egy sajtot.
Hoddaval.
"Hogy ne érjen csalódás…

Tavaly nyár óta a Dolomitok hágóiról részlegesen kitiltották a járműveket. A rendelkezés elsőként a Sellát érintette, amit szerdánként zártak le, ám a tervek szerint 2018-tól már több szakaszra és hosszabb időre is kikerülhet a korlátozó tábla, így a Pordoi-, a Gardena- és a Campolongo-hágóra is.

Máris kihelyezték a behajtani tilos táblákat, s aki megszegi a szabályt, legalább százeurós bírságra számíthat
A tiltott behajtást nagyon szigorúan büntetik, tehát nem érdemes kockáztatni! Javasoljuk, hogy indulás előtt alaposan járj utána, hogy a kívánt időszakban nyitva van-e a kiszemelt aszfaltcsík."
Hegylakok 17 es cikk.

https://hegylakok.hu/2017/08/e...
Szlovákia is ilyen, ott sem sóznak a hegyekben hanem olyasmivel szórják amit írsz.
Ki van téve tábla, hogy csak busszal lehet megállni ott?
kora tavasszal kurva sok a kis kő a hegyi utakon romániában
gondolom télen sózzák+ zúzott kő és utána nem takarítják le
nyárra általában már lesodorják
Egyébként romániában sokkal faszább utak vannak mint a dolomitiben.....legalábbis eddig.
Sok az uj út, fasza ivekkel a hegyekben.
Milyen behajtani tilos
Na,szoval hogy van ez a behajtani tilos pordojnal meg tobb helyen? 🤔
De Ő alulról szeretné a motorjával az előtérben. 🙂