Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont most kene joidoben az ötztalleren egy fenykep a 2798-es tablanal egy fenykep.
Az elso mocskosulszakadoesoben keszult.
Nem, de bosszant hogy nem fenykepeztem.Pont hogy mar 2x kihagytam az edelweis-t.Ecceruen elzugtam a felhajto mellett.
Amugy nem nagy szám. A buszok helyére ne állj mert hisztisek😀
Legutoljara elmentem mellette,most meg kene allni.
Fraszt.....
Majd elküldöm, hagyd a fenebe😀
Egy megvan,az olasz oldalon meg nyünyörgök,amit talaltam nem szimpi.
Elso megvan a turacher also vegen,az elsg lesz itthonrol odaig.
A köflach-judenburg utat szeretem,a turacher sem megvetendo.
Aztan jon a sella korbe pordoi,giau,meg a tök tudja mi,es valahol a stelvio elott kell leallni.Reggel azzal kezduk,meg vegre lefotozom a toban a kurva tornyot elotte. 😆
Hát nem. A régen drága ma már jónak számit
Baszki,nem lettek olcsobbak a szallasok. 😆
Elofordult mar ilyen tobbszor tobb helyen.
A gs az idősebbé, a barátja azt mondta elé sodródott szembe a másik motoros
Gondolom a hozzátartozóknak nem mindegy ki hibázott , de szerintem elég szomorú esemény bármelyikük hibázott is ! 😢
Amíg erről nem nyilatkoznak nyilván nem tudjuk, bármelyik átmehetett lehet, hogy nem is fognak erről írni sehol, igazából egy baleset csak aznap hír másnap már ritkán írnak róla.
Az oké, csak az nem világos melyik motor tért át.
Jó út, sokat jártam arra, de már nem igen, pont az ilyen esetek miatt. Pár éve is volt hasonló, bár akkor lehet csak az egyik motoros halt meg. Nagy tempós kanyarról ott se lehetett beszélni, még talán a megengedett 80-ba is belefért a tempó.
Gondolom amelyik áttért a másik sávjába, az tényleg egy nagyon jó útszakasz és nehéz lassan menni úgy meg hamar megvan a baj, már régebben is volt, hogy akcióztak a rendőrök, de az ilyen esetek miatt akár tilthatnak is majd.
Hát az egyik az 28 éves magyar volt R1-el. Igazából akkor ki lehetett a hibás? Na nem mintha ez nagyon számítana már, de valami a korral nem stimmel amit írnak.
A terkepet megnezve nagyon alulertelt ez a kornyek.
Pedig jokat lehet ott motorkazni.En is oda meg hazajovet szoktam nezni milyen fasza forgalommentes tud lenni.
Nincs az a sok hulye turista motoros arra. 😆
Mondjuk en is pont nem erre megyek ra most. 😆
Egyszer talán vagy tízbéve lehet jártam arra de nem biztos. Kőszegen leptűnk határt az biztos, meg hogy nagyon nem távolodtunk el a határtól.
Csesznektol jobb.Szokasos osztrak kanyargos erdoben.Parszor kerultem arra anno.Hataratlepős kezdesnek jo,utana lehet folytatni egy köflach-judenburgal vagy 23-21-71 essel mariazell korul.
Nem tudom. Nem igen voltam még arra, de térkép szerint jónak tünik az ut. Meg ugy látom közel a határhoz igy gondolom a környékről mindenki oda megy. Kivéve a csesznekre járókat😄
Rohonc-léka kozt nem a szokasos 100 a megengedett?
https://liner.hu/meghalt-ket-m...
Az idősebbikkel két hete még találkoztam..... :( Állítólag átsodródtak az ő sávjába, esélye nem volt.
Látjátok, pont ezért kell a totális szigor. Ennél az embernél pont azt látom, hogy vannak olyan esetek, ami annyira kilóg a megszokottól, hogy te, én és a az autós társadalom döntő többsége még azt sem érti, hogy miképpen történhet ilyen? Tehát nem egy középkori parasztnak akarnád elmondani a relativitás-elméletet, hanem mindezt kínaiul.
A vidéki, aki tényleg nem közlekedik ilyen helyzetben, azt ismeri, hogy szaggatott vonal egyik oldalán ő, a másikon mag a szembejövő.
és feltűnt-e, hogy szembe jönnek? Persze, feltűnt, de úgy, mint otthon a faluban, a szaggatott egyik oldalán ő jön a boltból, a szaggatott másik oldalán a Pista MEGY a boltba.
Tehát lehet hivatkozni az egyértelmű helyzetre (nekem, neked, soknak), de ezek szerint mégsem egyértelmű. Sajnos.
Amúgy Magyarországon hány ilyen helyen van ilyen forgalmi rend?

Tehát az a meglátásom, hogy néha túl kell lépni a logikán és sajnos látni kell az emberi megszokásból fakadó hibákat és meg kell azt akadályozni.
Jelzem, láttam képen olyant is, ahol úgy akadályozták meg az autópálya felhajtón a rossz irányból történp felhajtást, hogy olyan tüskesort helyeztek el, ami HA helyes irányból mész, akkor nem bánt, de ha szemből, akkor kivágja a gumikat, ami nem jó, de egy ezerszer súlyosabbat tutira megakadályoz.
Tudom, itt mindenki professzor, pláne fotelvirológus, de hát...