Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg tobb trafipax vecsesen es a kornyeken.Minden utcaba.
Igy a pontos😄.
"Ha' en aszittem motorral vagyok, azert mentem a felezon"

Nincs mar rutin, se tanfolyamon, se vizsgan. Mondjuk az ilyenek kozlekedni nem tudnak, szoval...
A gepjarmu oktatok meg egy kulon tema, a legtobb arra jatszik mar az elejetol, hogy stresszelj a kocsiban es vegyel minel tobb plusz orat. 2023-ban vizsgaztam B-bol, friss az elmeny.
Na az ilyennél azt nem értem, hogy nem tűnt fel neki hogy szemből is jönnek? Jobbra tartás? Vidéken ezek szerint már mindenhol 3*3sávos autópályák vannak? Vagy hogy a fenébe gondolta azt hogy egyirányú? Egy amerikainál még elhiszem ezt a szöveget, de vidéken inkább a 2*1 sávos keskeny utak a jellemzőek. Hogy a picsába kapott ez jogsit? Az ilyen totálisan alkalmatlan egyéneket a rutinvizsgán kellett volna kivágni, és nem kiengedni forgalomban ilyen életképtelen ösztönökkel. De szerintem tudjuk a megoldást. Mégtöbb trafipax kell, tovább csökkenteni a sebességhatárokat, az majd megakadályozza az ilyesmit 🤣
https://index.hu/belfold/2024/...
Nézem a motoros videókat, sokszor látom, hogy a motoros szerint nem kellő távolságban végrehajtott manőver miatt leütik-lerúgják az autós tükrét, de utána gázt adnak és elmenekülnek. Hát ezt pl. sohasem értettem, mert ha a motoros szerint az autós büntit érdemel a közlekedési vétsége miatt, miért áll meg utána és rendezik ezt le úgy igazándiból?
A kanyarfotos is eleg jo reklamspotot csinal a stelvion büdösbogárkent felfordulo motorosok videoibol. 😄
Mindenki abbol el ami megadatik.
Egy petakot se sajnalok attol, aki valodi tartalmat csinal, informal, minosegi szorakoztatast nyujt, kovetkezetes es van tartasa. A tobbiek meg nem erdekelnek.
Valamit csak jol csinal 2,1 millo kovetovel.Egesz jol megelt belole.Mondjuk tudja fene mi tortent torokoorszagban,annyira nem volt torott az rr.
fura világot élünk
ezek pár órai melóval degeszre keresik magukat aki meg dolgozik 16 órákat és majd megszakad alig van pénze
épp most beszéltem egy ismerőssel hogy vett egy limlom platós 3,5 tonnást fát hordani aztán nincs pénze szerelőre mert hiába melózik egész hétvégén is valahogy elgurulnak a forintok egyebekre, aztán se cigi se pia se kurvák
mondtam is neki befejezem a terepjárót akkor pár dolgot megcsinálok neki akciósan, fizethet fában is legalább anyámék tudnak fűteni
Influenszer, a nepnek meg ez a szinvonal kell. Nem annyira meglepo.
Dőlnek a temetesrol a videok.Eleg nepszeru volt ahogy neztem.

http://youtu.be/D7yI3gpvXS8?si=6JfXQ4mAuqRHXMQ_
Értem. ☹️
Nem,neki piros bmw-je volt.Masik csapat.
Ne is mond. Villanyautó töltőt hekkeltem. Átalakítottam hogy szoftverből tudjon 1 és 3 fázist kapcsolni, de nem volt itthon két modulos mágneskapcsoló csak 4. Ebből kettő kell, szóval alig fér el benne, így beleszórtam a dobozba és gyorsan rácsavartam a fedelét hogy ne szóródjon ki 🤣
Megrendeltem már a kínaiaktól harmad áron mint itthon, a 2darab 2 érintkezőssel már kényelmesen el lehet férni, akkor összerakom rendesen, de addig is így működik.
Itt a környékünkön amikor viszik el a szelektívet, ki kell szedni a kukákból. Simán meggazdagodhatnál, csak a csöveseket kell megelőzni 🤣
Veszélyes ez a BMW...Dodor már csak tudja 😆
Ez nem mototanya-s történet? A héten halt meg motorbalesetben a törököknél.
hát a kábelmenedzsmenten van még finomítani való 😅
én ezért szoktam a szállás.hu nézni általában 20%-kal olcsóbbak ugyanazok a szálláshelyek
úgy tudom súlyt mér a flakonoknál. Ezen a bedugom a gépbe majd kihúzom ezen én is gondolkodtam már pedig még ilyen gépet sem láttam még sosem. El is terveztem, hogy egy flakonnal keresek napi 50 ezret de a gyerek aki hordja vissza az anyjával ezeket azt mondja nem lehetséges(kezeit széttáró)
Mi lenne ha madzagot kötnék rá azt azzal húznám vissza?
hogy a rendőr mit hisz az teljesen lényegtelen.
lehet át van kötve balkézre(gondolkodós)
Fene tudja,egy masik most halt meg torokorszagban.
a videó legelső másodpercénél látszik, hogy mű karja van a csajnak(gondolkodós)
Persze így könnyű volt észrevennem, hogy előtte felhívtad rá a figyelmem egyébként valszeg elsiklottam volna felette én is(szemeit körbeforgató)
ebbe mi a kényelmes a hüjének? 😅
Nem ez volt az amelyiknek leszakadta a karja a szalagkorláton? Az is BMW-s csaj volt.