Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát itt van némi értelmezési különbség köztünk: sztem az a buzi, aki nem hallja meg, amit mondanak neki! 😁
Akkor az úgy jó. 😎
Senki sem tud biztosat, az eju csörgeti a kardot, hogy az usák főnökök lássák, hogy harcolnak ők is 😄(mindeközben a Tekla vámját nem emelik) Azt mondta a csóka, jogilag ez egy lezárt adásvétel, a termék szállítás alatt van, előeg befizetve, a teljes fizetés meg későbbre ütemezve. A kínai garanciát vállal az árra...
persze egy highend valami meg egy sal között rengeteg a különbség
de egy 500 ezres meg egy 2 millás hangfal között azért ennyi nincs
nekem jó fülem volt és nem egyet hallottam már
de egy átlag férfi többnyire termelő egységben dolgozik és ezek tőbbségében van zaj
aki irodista az vagy buzi vagy buzi azoknak meg amúgy is fejlettebb a sokadik érzéke és hallja amit mondanak neki 😂
én régen azt meghallottam hogy zörög az egér a nádban vagy ahogy a fácán tolla hozzáér a száraz fűhöz még enyhe szélben is
szóval engem sosem etettek meg az 50 ezres árnyékolt tápkábekekkel meg a hozzá hasonló dolgokkal
mindemellett elismerem a highend létjogosultságát, és azt is hogy szebben szól
😅
Lehet, hogy már az importőr tulajdonában van, amúgy mikortól emelik a vámot? Mit ígértek mikor adják át? Néztem egy seal tesztet és igen jól nézett ki.
Az még nem biztos,megemelték a kínába irányuló húsexport vámját a kici sárgák,elkezdtek vinyíkolni a spanyol,francia,holland hústermelők képviselői hogy ne rajtuk verjék el más ipari ágazat sarát. 😆
Ebben a pillanatban beszéltem a bidé importőrrel, a megnövelt vám minket nem érint... ettől mondjuk kicsit megnyugodtam, nem nagyon lett volna kedvem még 2 millát hozzátolni.
...szóval remélem, kénytelen leszek hozzászokni... 😁
Sőt, aki süket, vagy nincs feje, az se... ne gyere már a szélsőséges példákkal.
Mikor az első lakást béreltem 91-ben bemutatóterem céljára, ha teszteltünk, a feleségem már legtöbbx a konyhából hallotta, milyen kategóriájú cucc megy éppen 🤣 pedig ő aztán nem hifista - mindössze tapasztalt és hallott sok készüléket, és ez már elég volt hozzá.
Hozzáértőnek pár másodperc elég, a profik 2-3 mp-es track-el tesztelnek - de ez megint egy olyan terület, amihez itt nem ért senki, viszont véleménye van róla 😅
Látod,kéribaromlaci már megszokta hogy a töltés hátározza meg a mindennapjait,neked még hozzá kell szoknod.
aki tagadja az többnyire nem hallja a különbséget
egy kovácsüzembe dolgozónak mutogathatsz te bármit, soha nem fogja meghallani a különbséget
Nem olyan hosszú egy délután... 2-3 óra hossza, mire rászánom magam, aztán egy óra, mire kész (mert akkor már letakarítom az ajtórésekben is) és hopp, máris elszaladt a délután! 😁
Ennyi ideig kell tőtteni egy Teklát? 😅
sok függ attól is mit hallgatsz
nekem a tücc-tücc zenénél másabb hangok a fontosabbak mint aki klasszikusokat hallgat
tücc-tücc zenének ezek a party boxok is teljesen jók
200 alatt már vannak egészen jók is
na látod, pont ezeket mondja az összes olyan, aki laikus a témában 🤣 de ez is olyan, mint bármi hobbi, lehet professzionálisan űzni, meg lehet csak ugatni vagy tagadni... 😁
...mint mikor a dagi, aki egy dupla lépcsőfokra nem tud fellépni, nézi a magasugrást, és azt mondja: "b+, átugrik 239 centit, akkor nem igaz, hogy a 240-et nem tudja harmaccorra se..." 🤣 Ennyit a " kis különbségek"-ről 😁
Háromnapig csesztettétek egymást freelacal, én addig motoroztam 🤣
Ha elmagyarázzák azt is elhiszik az emberek, hogy az oltástól kaptak tüdőrákot, nem a bagótól. 😆
Nekem egyszer magyarázott egy ilyen audiofil buzi, hogy ugye hallom hogy mennyivel szebben szól az aranyozott tápkábeltől, meg hogy leesztergálták a CD peremét és mélyhűtőből vette ki 😆 a végén azért mondtam neki hogy ja tényleg hallom, hogy békén hagyjon.
Egy átlagosan jó hangrendszer bőven elég nekem, főleg most hogy már öregszem, pláne nem hallom a finomságokat.
Egy normális digitális D osztályú erősítő meg simán teljesít minden kívánalmat amin régen az analóg cuccokkal izzadtunk.

Az mondjuk igaz, hogy amit a Media Marketban árulnak az 99.9% gagyi ahhoz képest amit mi régen hobbiból építettünk. Kb. az 1milliós berendezés tudta azt amire azt mondtam ez már kéne, de ettől még nem vagyok audiofil.
Mi? Az hogy ráfújsz és áttörlöd?
Egy töltési megálló alatt simán megvan, és még az üvegeket is letakarítottam közben 😅
Medvékkel vigyázz. A turisták az ut mellé szokatták őket
Csak Erdely ha Isten is ugy akarja, de neked kulon koszonom az aggodast.
Az igaz, hogy itt nem értenek meg téged és mindig ellentmondanak, de azért ne vedd a lelkedre ennyire, ezek miatt ne dobd el magadtól, maradj köztünk. 🥺
Temus van de kicsi és motoron próbtam de nem.olyan a hatás
Én 3M-et használok,de egyébként próbáltam már a temu-n rendelhetőt,az is teljesen fasza
Dehogy,nem 40fokba kell csinálni,pláne a fekete autót,egy két elemet lefújsz(mérettől függően)aztán ahol kezdted a fújást onnan törlöd,max fél óra.
Nem is biztos, hogy tucc - templomok akusztikáját leképezni 5 Hz alsó határfrekvenciájú hangsugárzóval lehet, a szabad tért pedig 3 Hz-el... kevesen használnak ilyen hifit otthon 😄
Igen, de a teljesítmény is a mély hangoknál van, és ott még nem annyira nagy a skín-hatás. Magyarul a nagy áramok alacsony frekin vannak...