Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, ezért nem hittem a lotusban sem. Aztán egyik haver vett csak ugy egyet a praktikerben aztán jo lett és vettem én is. Nem olcsó de jo
Ablaktisztító van, de ugye az egész qrva SUV felületét át kell takarítani, az fél délután lesz...
Kösz.
Konkrétumot nem, csak az elvet.
Amúgy a hálózati feszültség frekvenciáját már szinte a legszarabb hangszórók is lejátsszák - persze kérdés hány dB-en?
Igazából a legtőbb ember meghallja - csak előbb el kell neki magyarázni, mire figyeljen, és hogy. Meg persze olyan renccer kell, amin ki is hallik.
Tehát tudsz,csak nem akarsz.
A mikroszálas egy rohadt jó dolog.Már ha jó fajta,mert a tescoba is van mikroszálas kendő,de az egy guriga taknyot nem ér.
Ilyen zenével kínzod magad? Ezen egyébként nem sok igazán mély hang van, hallgass meg egy üstdobot egy jobb .flac fájlból - persze olyan rencceren, ami le is adja...
Akkor tudod is.
Otthon nem tucc akkora basszust előállítani, mint ami a koncerten van - ennek elvi okai vannak. Ami lakószobában képes hasonló mélyet generálni, mint a szabadtérben lévő - na azt te nem akarod kifizetni 😁
Ezt tanultam anno.
Pont, hogy nem gondolkodom aramerossegben, szoktam nezni a youtuben az erosito javitasokat, ott latom, hogy amikr javitanak, azok mindig olyan 2*50 - 2*70 volt kozott van a tap a vegfoknak, es a vegtranzosztoroknal is, tehat relative eleg magas feszultseg. Es hat azert nem hajtjak ki mindig azokat a vegeig, csak amikor a sok suttyo a dinamikat keresi es tekeri a hangszint.
Egyébként le kell törölni azonnal és jó. Nekünk van lotus mikroszálas törölköző baszott nagy méretben, egy autóra elég áttörölni. Nem.hittem benne de tényleg folt meg csik mentesen szárad az autó
Vízkőoldóval inkább ne.
Ok, de azt most kihagyjuk. Ha mégis rákeveredünk.megnézem
A D8-at ha jarsz nezd at fix trafik miatt,merre hol vannak?
https://hu.m.wikipedia.org/wik...
Ezt találtam hirtelen neked.
A vezeték közepe gyakorlatilag nem vesz részt a veztésben, és minél nagyobb a frekvencia annál inkább kiszorul az áram a vezető külső felületére. Ergo hiába van 6-os vezetéked ha gyakorlatilag abból mondjuk 2 hasznosítható
Clin ablaktisztító,esetleg egy kis ecet pluszba bele.De le szokta hozni az ablaktisztító is simán.Ráfújod,kicsit hagyod aztán mikroszálas kendővel áttörlöd,kicsit még szebb is lesz tőle a felület.Vagy tisztítógyurma,de gondolom olyanod nincs kéznél.
Ja, nem akarom polírozgatni, elvégre 2 éves, jó még a fénye - csak most összebaxtam 😩 valami majd leoldja előbb-utóbb
Felső rétegvíz kút, igazából nem is kemény... de vízkőnek tűnik... valami lightos vízkőoldó lesz a következő, vagy cocacóla, az is mindent old 😁 és olcsóbb, mint a vízkőoldó.
Kint voltunk a Tiszán, földutaztunk vagy 10 km-t, tök poros lett. A slag a szivattyún volt, jó ötletnek tűnt a naggya port levágatni 😕
Még mindig áramerősségben gondolkodsz. Na mindegy, a lényeg itt jelentősége van a keresztmetszetnek. De akár áramerősségben is nagyobb teljesítményű hangfalaknál.
De akkor is egy egyseget alkotnak.
Masreszt a kabel hosszabb mint az erositoben a vackok, de aranyaiban lehetseges nem nagyon ernek el, a keresztmetszet es a hossz.
Ma nem. Tenger a munka. Viszont csütrörtöktől vasárnapig horvát szlovén osztrák.
De azok rövid szakaszok. Mondom, nem terhelhetőségre kell méretezni - ott téveszted el hogy a ház villamos rendszeréhez hasonlítod. A nagyfrekvencia másként viselkedik mint az egyenáram.
Nekem megoldotta, igaz, és mosás után áttörlöm, a kis foltokat leszarom, csak a szélvédőket ecettel, azt még az ablakmosóval, hogy némileg közömbösítsem a szagát.