Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az eső tavaszra jellemzo.
Nem is eves berlet egy nyugdijas buszos csoportnak.
Nem annyira előszezon, ötvenezer/ éj a négy emberre, és nem ez volt a legdrágább szállásunk, az osztrák 70 volt reggelivel
Nekem csak Kawasaki polom van , meg VW polo 6r ! 😉
Nekünk minden beleszámolva volt ennyi fejenként a hétre... persze négy főre relatíve olcsóbb a szállás, mint egyre.
Nap per segglyuk?
Nagyon drasztikus vagy.........
A vasarolt kajaval?
Eleg eloszezonos szallasok voltak,en augusztusra 25-35e ert latok bookingon.
Ha valaki kiturja booking nelkul az olcsobb.
csak érdekességképp a múltkori 7 napos (6 éj) olasz hegyi túránk fejenként 131e-be került, jó minőségű szállásokon, 2 vacsora és 2 reggeli étteremben, többi sütés-főzés, kint vett anyagból.
A benzin ezen felül persze mindenkinek külön, én 2400-at mentem kb., az 70-80e közt valahol (össze se számoltam)
A nyitott kocsibeállóm tetejét akkor majd én is erősen leszigetelem. 😎
párszáz nm már csavaroztam
hidd el a lécbe gyorsabb ha parkside ha makita tökmindegy
az 5 centis léc előnye hogy az 5 centis gyapot belefér és jól hőszigetel
Akkor az olyan mint a viccben?
" -főztem tésztát, mit tegyek rá?
- WD40-et, az mindenre jó"
A párkszájd mindent visz,van pólóm is belűle. 🤣
Nálunk előtető van, ami alulról is látszik, egy 30x30 zártszelvény lefestve sokkal szebb, mint egy cserépléc. A csavarozás? Önfúró hozzá való csavarral pont annyi, mint a fába... jó parkszájd viszi! 😁
Emlékeztek még mikor két hete a trafi volt a téma,hogy bemérnek és odébb meg kiszednek?És arra emlékeztek hogy a kéribaromlaci akkor azt hangoztatta hogy ha hülyeséget csinálsz,ismerd el mert azt a rendőr is jobban értékeli?Érdekes,mert tegnap máshova pint au ellenkezőjét írta ez a féreg.
🤣
Ott a pont.
palaléc
sokkal jobb mint a zártszelvény
negyed annyi idő alatt rá lehet csavarozni a bádogot
Nem biztos, hogy arról beszélt lehet, hogy inkább egy csúnya betegségről amitől mindig nedves a léce ami gusztustalan és fájdalmas is lehet. 🤔 🥺
Jó neked, de hogy jön ide a dugás?
nekem nedves volt a léc mindig
utána lett alá üveggyapot+osb
Nem.......vagy de.......majd 20 év múlva megmondom. 😁
előbb tönkremegy
főleg ami faszerkezetű
Na és? Amőgybott a légmozgás miatt nem lesz olyan pára, hogy csepegjen a víz, nekünk van mindkettő fémtetővel, ahol csak egy kis légmozgás akad ott nincs alul semmilyen pára.
mert ott is párás lesz
Ha nem lakik a tető alatt senki akkor minek? Legfeljebb ha zárthelyiség mert akkor a pára miatt esetleg, de ha nagy a lejtés akkor az sem kell mert lecsorog nyitott beállónál tényleg felesleges.