Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megszorulok es nem tudom fenntartani,vagy masra kell a penz akkor eladom,es lesz penz,tomegkozlekedek.
Eleve egy villanyos biztositasa es cascoja joval tobb mint az aszma ugyanilyen koltsege,tehat tuti nem kolt kevesebbet.
amikor vette egyértelműen volt mert megvan a kocsi
utána valami ok miatt nem keres annyit mint régen, de azért el kell menni valamivela melóba
jó dolog hogy mondjuk 30 ezret spórol a villanyossal vagy nem?
csak jobban járt a villany dácsiával mintha elment volna dubajba nyarali párszor az árán, és most mászkálna a füstüs dízellel 8 literres fogyasztással
és
te eladnád ilyen helyzetben a villanyost és vennél egy 20éves dízel passatot 500ért?
Kiveszed az elso ulest es hatraulsz.
Most akkor van p wnze vagy nincs penze?
ha akkora volnék mint a tacskó ülve akkor szerintem esélyes lenne a villany dacia
egy csajnak van itt helyben nagyon szereti, szerintem az is akciósan vehette mint a pipi, napeleme nincs mert nem bírja el a tető
és
olvass vissza szó sem volt a munkanélküli tengődésről
Tehat ha kirugnak,nincs tmremeny se,munkanelkulikent tengődsz,alkalmi szerelesekbol van meg a pecajegy,de azert a maradek penzedbol vegyel elektromos autot 8 millaert,springet,mert avval otthon 8 ora alatt feltoltve csak 500 ba kerul a varosban krúzolas. 😆
Nemrég volt szó arról, hogy ha orvonak akar látszani az orvos akkor sztetoszkóppal a nyakában kell mászkálnia és abból sem mindegy milyennel, én az urológián ilyennel a nyakamban : https://nbg.szerszamcity.hu/pr... már a legnagyobbnak és tiszteletreméltóbbnak tűntem hisz ezzel análisan is lehet közvetlenül szívburoknál hallgatni a hangokat. 🧐
nézzük másképp
ettől kevesebb embert ismerek aki az alkohol fogyasztás miatt vált ilyen mértékben munkaképtelenné
szóval akkor inkább inni kell mint nem inni
Sok sok szerencsém volt , meg jó orvosaim ! Talán így érthetöbb miért is örülök egy motornak ,még ha csak nézegethetném , akkor is ! 😉
osztálytársam férjét biciklivel belelökték egy kb 2m mély árokba
aztán úgy sikerült sz esés hogy meghalt
pedig olyan kicsi tempóval ment neki a kocsi hogy a lámpa búra is csak elrepedt
úgy tűnik neked több szerencse jutott mint neki
ha éhezik akkor igaz lehet amit írsz
de nem mindenki éhezik
szóval trollkodsz
Az se biztos, hogy igaz viszont jó jel ha igen mert ez miatt kénytelenek lesznek olcsóbban adni.https://www.autoszektor.hu/hu/...
Ez 5 (öt) ember. Ha egy tíz fős tanyáról beszélünk, akkor elgondolkodnék, de különben...
Az esésem oly jól sikerűlt , nyakcsigolya , 2 hátcsigolya , ágyèkcsigolya törrés , eltört az ósszes bordám , volt amelyik hátul tört ki ! Nyílt lábszár törés sípcsont is , szárkapocs csont is , mint a ropi ! A fejem hatalmasat kapot a 43m repülés után ! De járni sem tudtam , még ülni sem ,az ágyról leestem ha felültettek ! Volt járókeret , félév rokkant kocsi amit a barátaim füzettek ki ! Ès a lényeg , hogy a Kisbéri Neurológiai rehabilitációs kórházba csináltak újra embert belőlem ! Sokat köszönhetek a kórház dolgozóinak , a barátaimnak ,a legtöbbet a feleségemnek amit végigcsinált mellettem ! Nagy szarban voltam , és ez akár szó szerint is igaz ,! 😔
Ha valakinek nincs penze kajara az szteppel busszal,vagy sehogy,nem mereszti a segget 7 millas autoban.
Dzerintem.
volt a vasas cégnél egy munkatársam az pont valami agy izét kapott, feküdt pár hónapig, utána rendbeszedték hogy bottal már tudott járni, kb annyi idős volt mint én
de ismerek olyat aki leesett az állványról aztán utána csak kerettel tudott járni
asszony öreganyja testvére is egy biciklis esés után tolószékes lett, bár ezt lehet a mai technológiával össze tudták volna rakni járóképesre
anyámék egyik haverja asszonnyal motorozott esés lett a vége a nő ott is roki lett
szomszéd faterjának mész fröccsent a szemébe egyikre nem lát, utána már csak ilyen szedett vedett melőkra volt alkalmas
aztán ez csak egy perc alattt a közvetlen környezetemből
szerintem motorosok körében tuti lehetne jó sok példát találni arra hogy lett egy esés után megváltozott munkaképességű végleg vagy x ideig
Megint van 1 (egy) ellenpéldád, abból általánosítasz.
:-D

Szerintem sokkal nagyobb része az embereknek az, aki ha megszedte magát, akkor ha többé-kevésbé hullámzó mértékű a vagyona, de azért jobban él sokkal, mielőtt elkezdte a megszedést.
pl eddig a mercinél volt összeszerelő havi 500as fizetésért aztán mivel kis töpszli elfér a daciában
aztán kap egy agyfaszt és nem tud szerelő lenni hanem elmegy portásnak 200ért
csak jobb ha a villanyos daciával megy mint ha eladja és nem tud menni.... ha eladja és vesz rajta egy csodálatos f astrát akkor mindjuk 3 évig eljár az árán de utána mi lesz?
de ugyanez van a napelemmel is ha nem 12 a villanyszámla csak 3 akkor is jobb helyzetben van amikor kicsi pénzt keres
Most oszinten,ha valakinek annyira beut a gaz hogy nincs mit enni realis hogy megtartja a 7 millas szpringet szaladgalni.
Nem eladja? 😆
direkt nem írtam 16 millás villanyos kocsit, mert trollkodnál egyből.....de neked így is sikerült
csomó embernek fut a szekér, aztán egyszercsak vége a nagy pénzesőnek, volt itt helyben olyan is aki helikopterral járt most meg eladó a birtok mert szinte éhezik

amúgy ennyire nincs vevő hogy már csak a trollkodásban leled az örömöd??
menj már végre dolgozni az ikeába, legalább lesz fasza kajád és teli leszel boldogság hormonnal, nem kell itt baszakodnod a jóérzésű néppel
Baszki,te ki tudsz adni egy osszegben 16 milliot?
Es vissza fog csepegni neked 15 ev alatt?
Mar megin messiaskodsz.😆
Hol írtam hogy nem jó?Azt írtam hogy nem tudjuk hogy jó-e.Kipróbálta?Ment vele 30km-t?De azért a kínai robogók megvannak,ugye?
annyi előnye megvan annak hogy 1x adsz ki nagy pénzt és apránként visszacsepeg, hogy az a pénz megvan, ha az x dolog helyett maláj kurvákra meg drogra költi az ember akkor is elfogy.....
és
ki tudja hogy pár év múlva mi lesz az emberrel, főleg 50 után már bármi is megtörténhet, aztán ha az az x dolog miatt kevesebb a kiadás és lesérül az ember hogy utána már csak portásnak lesz jó akkor kevesebb pénzből is elvan
evvel az opcióval nem sokan számolnak, mert mindenki azt gondolja magáról hogy a rabo2 és a terminátor szerelem gyereke, pedig lehet találni sok példát erre
szóval én azt mondom hogy ezek az előre kifizetett dolgok teljesen jók, ha megvan rá a pénz és nem hiányzik a költségvetésből
Mivel semi tapasztalatod nincs a kínai villanyautók terén és ezt te is leírod hogy nem tudod,ezért prekoncepióból jelented ki hogy nem jo.
Mlasnak annyi előnye van veled szemben hogy utánanézett a minőségnek és kipróbálta az autót.
Nem általánosítok,ez miből sikerült kikövetkeztetni?Éppen az ellenkezőjét mondom,a kínai olyat gyárt amit megrendelnek.Csak hát ugye nem tudjuk a kínai mit rendel a kínaítól az európai piacra.
Pont akkora a termekminoseg szorasa mint ha olasz,holland vagy nemet gyartana.
Amugy ha te altalanositasz a gumipapucs,a strandradio es a sztreccsnadrag menten,amit soha nem vettel meg akkor hulyebb vagy mint gondoltam.