Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ha szükséges kis pénzből közlekedni, akkor vennék egy kicsi motoros valamit, Swift, Corsa, stb, mert LEHET, hogy még ettől is kevesebbe kerül egy villanyossal járni esetenként, de én, mint okos, számításba veszem a lehetséges egyéb helyzeteket is, amikor pl. valamiért javíttatni kell a járgányt, esetleg kicsit megtörték.
Mert egy kisfogyasztású benzines és egy villanyos fogyasztása között nincs akkor eltérés pénzben, hogy a rizikó megérje. Ezt a kijelentést tapasztalatból teszem csak, nem tartom életszerűnek, hogy valaki ennyire meg legyen szorulva, de naponta több száz kilométert kelljen utaznia.
Most meg már kiforgatód a valóságot.
Valószínű , sztók , találtak agyi bevétzést, de azt nemtudták megállapítani , hogy elötte kaptam agyvérzést , vagy az a trauma során került oda ! ? Orvosi konzílium ült össze , hogy fel kell-e nyitni a koponyàt !? 🙄
De mondta.
Nem épp. Eddig évi 140valamennyi volt köbénél a legolcsóbb, most a postánál kötőttwm ujra 112 értva mazdát ami nem épp olcsó autó. Viszont a posta nem vezet és nem ad kármentességi igazolást, ergo ahol késöbb bonusz lenne ott nem veszik figyelembe. De mondjuk az alfa asszem 300 körül kötne. Ja, önrész 200.
Írta régebben, rosszullét vagy a kotta.........mondjuk én láttam 1x motorozni, nem megy lassan.
Nekem 18 milliós 320 lóerős autóra mondták, ott azért más a matek, mint egy springre...
Azt még egyszer se mondtad -vagy csak én nem tudom - hogy mi volt a baleseted oka?
Ok, azt hittem a cascoról beszélgetünk.
ez a kötelező
a casco 10% önrésszel, (ami minimum 100 ezer) éves díj 118300 a legkevesebb, utána 140 160 180 ezrek
Asszonynak cascóra bonus 5 van kötelezőre b10 és olcsóbb a kocsink mint a spring.
Cascó? Az olyasféle lehet, hogy az önrész az autó teljes ára. 😁 A kötelező lakott területtől 100km-re tanyán lakó dédnagyanyó nevén elképzelhető ennyiért. 😁
Megnezed dolphinra is?
netrisken megnéztem a springre 34320 a legolcsóbb biztosítás egy évre, utána van egy 3620, utána ugrik 46 ezer fölé
új kocsinak éves futás 40 ezerig, 0 bónusszal kiskőrösre 50éves tulajjal egyetlen autóként
ja és a legbitangabb legerősebb/legnagyobb akkus spring
nekem meg 50 felett van a 22 éves dízel lomra.......
szóval az akkus kötelező kurva sok 😂
Nem, nem az, most újrakötöttük magasabb önrésszel, de így is havi 8000 körül van pedig olcsó autó, egy csak 10 millás autóra szerintem 20000/hó körül lehet 500000-es önrésszel.
Foleg ha lecsuszott,munkavesztett csoringer.Egy spring muszerfal lehet bedőti a csaladi kasszat es mehet cofidishez kuncsorog i loveert.
Hulye aki nem kot cascot ilyen jarganyra.De ő tudja.
Szerintem a casco nem olcsó.
Mlas aszondta lenni nem olcso.
fater 80 éves, rá lenne íratva 😆
de majd jön a pipi leírja mennyi a villanyos gyöszre, szerintem nekem a 20+éves sárdagasztóra több
A draga kotelezot milyen trukkel kerulod el?
kell keresni egy suzukis ismerőst és annak a kötelezőjére megcsinálni
amúgymeg lámpavédő fólia, kb 10 ezer lámpánként, terepjáróra én is tetetek
de az ebayon 120 felé van bontott spring lámpa, ennyiért kár a cascoval baszakodni, főleg hogy 200 alatti önrésszel elég húzós összeg
Nemreg irtak hogy millos kar egy lampa,te meg hogy biz betorhet.Ha jon a kavics nincs casco akkor dunanak mehet az olcso uzemeledu villanybizgere tulaju csoró csavo.
na de ez a lényeg a villanyost fenn tudja tartani mert negyedét eszi mint a lom passat.....
casco minek? sosem volt és sosem lesz, ne legyen hülye az ember és nem kell a casco

persze ott a tömeg közlekedés
pl én a vasas céghez nem tudtam volna bejutni tömegközlekedéssel a 6:00 munkakezdésre, a 14 órás az meglett volna a 22 órás meg cumi mert 20 óra előtt ment az utolsó busz
hazafelé nem lett volna gond volt járat mindhárom esetben csak ilyen 1-1,5 órákat kellett volna várni a buszra
persze ha éhezik az ember akkor várakozhat, csak ha nem ér be akkor kibasszák
szóval kell az a kocsi vidéken