Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan.
Egy termék ára csak addig rugalmatlan, amíg nincs helyettesítője.
Nem kivitelezhetetlen. Ezért van olyan sok lakossági vezetékes telefon előfizető 😆
Nem😅 meg van a saját forrás aki őszintén beszél és nem a marketinget tolja fontoskodó idegeneknek😃
az 50es roboró remekül elvisz bárhová is, ennek tükrében nem tudsz olyan motort mondani ami ne bírna el
esetleg ezek a kisgyerekeknek való "pitbike" sérülne a nagy seggem alatt
Hat akit mar nem bir el semmilyen ketkereku, annak semmi ujat nem mondott.
hár én vastagon leszarom mint mondott a trafis rendőr
most jöttek meg a gumijaim evvel 60 felett lehetetlen közlekedni, inkább 40-50 a haladási sebesség füldugó nélkül, szóval engem nem érint a mérőke
Ma, a sorsom egy másik városba vetett kis ügyintézés miatt, gondoltam felkeresem az ottani helyi rendőrismerőst, és lám, pont a várakozás közben befutott a traffis Octavia, pont kiszállt a rendőr, aki ezért hát mégsem "aktatologató".
Érdekel valakit, hogy mit mondott a tzls? Mert mondott érdekeset is.
Jól látod, egyre több. A szarság amkor van amikor meghal a gyanutlan szaki, a fürdőkádva a kisgyerek, a tudatlan ott lakó, de szinte sose a gányoló
Egyszer volt egy ilyen áramlopó cigó a hírekben,nyilatkozott.Ő azzal érvelt maga mellett,hogy sokkal többe kerül az államnak ha ezért lesittelik minthogy lopja az áramot.Egyébként meglepő hogy mennyi helyen lopják az áramot,nem csak a cigók,egyre többször megyünk olyan háztűzhöz ahol áramtalanítás ellenére valahogy mégis ráz ez az.Meg gondolom egyre több az ilyen ini féle tákolás,a pipit már meg sem említem.
És mégis panasz nélkül vannak😅
amúgy ausztráliában létezik ilyen hogy viszonylag drága rendelkezésre állási díj
gondolom nem a városokban hanem vidéken
nálunk hibátlan minden
amióta napocskás rendszer van a fürdőkád sem ráz, eleinte kicsit hiányzott a csipkelődés de megszoktuk már
Ráadásul azoknál éjjel nappal megy fullon minden elektromos eszköz. 😆
Így van és ha a többieknél nem ugyanez lenne akkor én is gondolhatnék a mi hibánkra, de a komplett vezetékelés mindennel együtt még nincs 3 éves és villanyszerelő vállalkozó csinálta nem Init hívtam el. 😁
a teljes szigetnek jelenleg nagyjából semmi értelme nincs
az ilyen kicsikének mint nekem van ennek ára belátható időn belül megtérül
téli üzemre nekem 5x ekkora rendszer kellene plusz egy aggregát a "nehéz napokra"
vagy a szomszéddal egy jogellenes bartel adok-veszek áram..... ami nagyon nyűgös kivitetezni is meg használni is
Olyanokat vizionáltok ami jelenleg gazdaságosan, de leginkább sehogy sem fenntartható, és nem is megvalósítható. És a szolgáltató pont leszarja van e áram a házadba vezetve vagyse....nem fog sirni ha tiz százalék leszakad, több ugyse fog. Ettől sokkal több cigányház van levágva, azokat se siratják.
Senki. A szolgtató is ebbe az irányba terel, csak ez is unios faszság hogy azt is fenn kell tartani.
Ki akar vezetekes halozatot? 😆
annyira nem érdekel a dolog
akkor utáltam amikor áramszünetkor folyamatosan visított amíg nem rekedt be a hangszóró
mert egy idő után már alig volt hangja
ha lesz sok (fél)szigetüzem akkor az alapdíjat emelik majd, ebben biztos vagyok
alapdíj 15 ezer és van benne 250 kwh "ajándék"
és akkor is 15 ezer ha csak 10kwh a havi fogyasztás
voltak (lehet még vannak is) ilyen típusú telefon előfizetések is szóval nem kivitelezhetetlen
Mondjad neki cseréljen akkut benne. Nem fog nyekkenni
Nem tudom mi okozhatja felétek, de mint momdtan regisztert kell kérni azt kötbéreztetni ha jogos a panasz. Gyorsan meg fog oldódni
Arra azért fel tudok tenni neked egy regisztert, mert törvényi előírás van mennyi ideig kell bekapcsolva lennie.
Elsőre én is arra gondolnék hogy nálatok van a hiba, mert azt központilag vezérlik nem valami helyi kiskirály dönti el mikor kapcsoljon.
Én már nem zakalatom a szolgáltatót emiatt.
Azon dolgozom hogy levághassam magam a hálózatról. Legfeljebb vésztartaléknak hagyom meg a bekötést.
Nyilván én még nagyon korai elfogadó vagyok, de ha nálam sikeres a technológia, akkor ez gyorsan fog terjedni és a korai alkalmazók nyernek többet. Valamint ha elterjed, akkor nagyon szeretném látni a szolgáltató arcát amikor rájön hogy alig maradt lakossági előfizetője, és kénytelen lesz korrekt kapitalista versenyen ajánlatot adni....mondjuk a Telekomnak ez a mai napig nem jött össze a vezetékes üzletágában.
errefelé van egy csomó üzem aztán lehet emiatt kapcsolgatják ide-oda az áramot az elosztóban
aztán lehet öreg aki a karokat huzigálja és be van lassulva 😂
felénk 2-3 minden nap van sokszor hajnalban is amikor tuti nem termel egy napelem se
a szomszéd riasztója mindig nyekken egyet amikor ilyen van szóval akkor is tudom ha mi napról működünk