Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Á, osztogatják azt ha kell ha nem.
Bizony, bár évszámot nem tidtam volna mondani mikortól, de veled erről külőn nem akartam megint vitát nyitni mert holnap megint valamelyik rendőrmalitányságon kötsz ki
Akkor sose indulnál el. Na mindegy, azt sejtettem ebben is szögletes vagy, engem spec nem érdekel, magamat se mindig kötöm be. Igy meg hogy a rendőr őt bünteti végképp nem érdekel.
Kicsit túlórázni kell akkor.
Megnéztem, régen a sofőré, 2007-től az utasé a bünti.
Nem kötheti be, de én nem indulnék el.
Meg kéne nézni a vonatkozó és hatályost.
Ja és csak egyszer, asszem egy éven belül.
12 pontnál. Annyi még nincs.
Mehetsz önkéntes büntetőpont-csökkentő képzésre.
A másé is a saját felőssége, erővel nem kötheted be. És ezért is van hogy az utast is bünteti a rendör.
Nálam tutira nem.
De hát most is csak azt láttad hogy mérnek, odebbeg egy halom rendőr ácsingózik. De hogy miért nem kérdezted meg és meg se állitottak. Ezt a részét elhisszük, a többi spekuláció.
A saját éleddel úgy játszol ahogyan akarsz, a máséval már visszás dolog.
Pedig de.
Mindent elhiszek, amit látok.
Ez azt gondolom természetes. A zéró toleranciát ott is tartom ahol egy sör simán megengedett. Ellenben egy sörtől sokkal veszélyesebbek az idős sokszor 80 feletti sofőrök. De ez már egy másik dolog.
Pont te nem fogadtad el, mert én figyelmeztettem (csak) az olvasókat, hogy ezt a fajta rendőri ellenőrzést mostanában gyakrabban látom.
A gyakrabban NEM jelenti a mindiget és a kizárólagosant.
Viszont az, hogy egy rendőrrel akarsz vitatkozni, ha az eszközével végig követ és rögzít szemből és az alkalmas lehet a rögtön utána következő megállításos azonosításra, az azért kicsit megmosolyogtatott.
Én azért szofisztikáltabban fogalmaznék, van egy határ, amíg rugalmasabban értelmezném a látottakat, de tényleg csak egy határig. És ha más nem látja, mert rossz az optikája, ha kívülálló ezt meglátja.
Illetve van, amit nem tolerálnék, mondjuk az ittas-drogos vezetést, abban nincs bocsánat az én értékrendem szerint.
Nem próbáltam még, mindet viszi de elvileg ha a megélhetésed kell valamelyik kategória régen lehetett kérvényezni hogy azt hagyják meg és dolgozhass. Manapság nem tom hogy van.
Eleve több kategóriában is összeszedheted azt a 18 pontot, de ha ügyes vagy egyszerre is😄
Az csak az adott kategóriát viszi,vagy mindent?
De egyébként az sem törvényszerű hogy így jár el a rendőr,akár le is szarhatja,de a tendencia azt mutatja hogy most jobban figyelembe veszik mint régen.
Nem próbálok én semmit.
A pont, na az ne menjen😃
Akkor minek is akármit mondani,megy a bünti és kész.
Azt nem hisszük el, hogy te ezt elhiszed😀