Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yarisból ki tudom ütni ha akarod 😁
A Priusban úgy volt hogy csak az utas ülésekre állítottam be, így ha én kiálltam az udvarról, nem rinyált, de az utasoknak egyből.
Ilyan igazi nav ellenőr típusú,olyan igazi gyökér aki arra állt rá hogy a másikban észlelje és jelezze a hibát.
Xado az egy csodaszer... a stage egyet bele töltöttem a boxerbe azóta nem eszi az olajat most a 2400 kilométeres túrán is alig fél decit kellett után tölteni, pedig volt benne pár100 km pályázás is.
A bmw bimbammol diszkréten egy percig, aztán abban hagyja úgy van vele ha hülye vagy haljál meg... viszont a yaris hát az krimi, egyből elkezdi ahogy elindulsz és körülbelül 20 másodperc után elkezdi olyan hangerővel és olyan tempóval hogy visszhangzik tőle a fülem azt nem lehet elhallgatni egy percig se
Még mindig frilacival vergődtök? úgy látom benned meg az okos villanyszerelőben most megtalálta azokat, akikkel rághatja a gittet 😁
Hát én meg azt gondolom nem igazán van vagy lehet ok az állandó mindenkit érintő többség minősitésére. Az alkohol és dohánymentességed meg pláne nem jogalap, mert a többség nem zárkózik el mereven ezektől, tehát nem erény. Másrészt meg folyamatosan az élet minden területéről egrecirozol mindenkit, akivel találkozol, csak az ide irtak alapján. A való élet ettől sokkal rosszabb lehet🙂.
Problémád van a családoddal, a boltbajárókkal, az uton közlekedőkkel, az egészségügyben megjelenőkkel, a munkahelyeden se vagy közkedvelt elmondásod alapján, igy azt gondolom mégsem a többség a bajok forrása😃
castrol a toyotában elment 39 ezret aztán nem is volt egészen a minimumon az olajszint
utána már 20 ezernél volt a csere ekkor még egy milit se ment lejjebb
Nincs itt semmi rosszindulat,ezek a tények.Rosszindulat benned van,pont a felsoroltak miatt.Pl ott van a kosár esete,ha lenne egy kis agyad,tudnád hogy egy stresszhelyzetben mindenki máshogy reagál,egy 70éves mamától hogy várod el hogy a kosárral foglalkozzon ilyen helyzetben,mikor már magára is alig tud,vagy egy anyuka a kisgyerekével,mikor megszólal a tűzjelző és elhangzik hogy mindenki azonnal hagyja el az épületet......hát kurvára nem a kosárral fog foglalkozni hanem azzal hogy kivigye a gyerekét mihamarabb,és ez így van rendjén.Az meg hogy ha te olyan hülye vagy hogy nem veszel észre egy ilyen kosarat azért ne mást hibáztass.
Ezzel mondjuk én is így vagyok. A faszom se kockáztatja a büntetést más miatt, akkor jön gyalog ha nem tetszik neki, vagy céges autó esetén vezethet ő.
Ezért szeretem én ezeket a biztonsági öv csipogókat.
Az utast is idegesíti és mondhatom neki hogy kösse be mert nem hallgat el.
Mondjuk én nem szoktam olyan tahókat vinni aki elkezdene vitatkozni, de vannak "feledékeny" ismerősök, arra nagyon jó.
Még a 120-as skodában basztam én is a filléreket.
Abban 6000-enként kellett cserélni. Normális olaj olyan 7000-et elment, addig nem fogyasztotta, majd amikor elhasználódott fokozatosan elkezdte enni. Innen tudtam hogy elhasználódott az olaj. Amikor elérte a nívópálca alját akkor cseréltem.

Volt benne Valvoline, ezzel ment el 7000-et, meg volt benne Tescos, na ez 4000-et sem bírt ki.
De a normálisabb olajak ártól függetlenül mind 6000 felett tudtak.

Opel Astrában ugyan így tapasztaltam, csak ott dupla annyit ment el mint a Skoda.
És ott az eredeti GM olaj vált be a legjobban, miközben az volt a legolcsóbb is.

Priushoz az előírtakat csak az ENEOS tudja, meg a Toyota gyári olaja. ENEOS ráadásul relatív olcsó, mert senki nem teszi azt bele, pedig azzal volt a legjobb a fogyasztás és az üzemidő is. Ott 12ezrenként kell cserélni de 17000-et elment vele (nem szándékosan, de valami miatt kifutottam a cseréből) amikor elkezdte csipegetni.

CBR-ben meg 12ezres az előírás, de évente cserélem, ami kb. fele. Abból még egy gramm olaj sem fogyott így a szalonban beletöltött Honda olajból, de most szerintem Eneost veszek abba is mert közel van a nagyker.
Ez a szokasos rosszindulatusag a szokasodnak megfeleloen. A kisarat tuzriadokor az ut kellis kozepen hagyta, hatha valaki elesik es benneg a hazban, az ovodassal sincs baj, ha nem az osszes hulye kurva nem a Katica csoport ajtajaig vinne aDown- koros gyereket, ha tudna, de megfordulni mar nem tud, a samponnal soincs baj, ha nem a kad szelen tarolna az osszeset, hogy csak rudugrassal tudok elmerulni a habokban.
Szerencse, hogy onmagad adod a bizonyitekot, hogy te es a tefajtad keptelen elfogadni a sekelyesseged bizonyitekait.
Egy dohanyos- bagostol nem is varok mast, mint, hogy higgyen az onon serthetetlensegeben...
Ezért jó a Xado, azt nem hamisítják 😆
Egyébként Castrollal többen megszívták már ismeretségi körömben.
Egyik haver új DL650-ese is gyanús körülmények között lett főtengelyes még garancia időn belül és csak Castrolt töltöttek bele.
Másik hogy szerintem drága és csak a név miatt, miközben magas a kockázat hogy nem azt kapom, a fene se stresszel. Jó az a Xado, ha tudja a teljesítmény szintet.
Miért,te tudsz uralkodni magadon?Hát itt kurvaanyázod az embert mert kocsival viszi a gyerekét iskolába óvodába,anyázod mert ott hagyja a kosarát ahol,lebaszod a családot mert több sampont használ mint ami a te igényeidnek elegendő.....
🤣
Amúgy egész jól néz ki, de kb. 30ezernél kezdődik amivel már orvosnak néznek, és a felső határ a csillagos ég, de olyan 100ezres tételel már lehetsz professzor is.
na de ha a többségnek nem okoz gondot a cigaretta meg az alkohol akkor csak veled van a baj....
szóval nem neked kell minősíteni a többséget hanem a többség minősít téged
és mivel a többség egy igazi gyökérnek tart elhiheted hogy nekik van igazuk
Bankot rabol. Ahhoz nem kell jogsi.
Nem hiszem, tudom. Akinek kibicsaklott a vilagnezete, annak mindig rossz es irigy. Mert jellemzoen az onmagukon uralkodni nem tudok basztatjak a masikat az onnon rossz tulajdonsagukat kivetitve.
Az a baj hogy te csak ezt a két dolgot látod.Azt hiszed ez ad felhatalmazást.
Ez jogi szempontbol igy van. Amugy meg, ha csak a jol felfogott erdeket nezzuk, az azert arnyalja a tortenetet a velemenyem szerint.
Mondjuk ez nem rossz ötlet,így lehet rászoktatni az embert a használatára.
Szerencsere az alkohol es cigimentes eletvitelem minositese alapjan van nekem inkabb okom minositeni a tobbseget.
Igen,viszont erre írtam hogy mire ennek érezhető jele lesz már rég nem az ő autója lesz.Mondjzk hogy egy motor 500ezret megy el(valójában ennél többet,de az most nem lényeg)ez egy rossz minőségű olajjal lecsökken 400ezerre,nem ő fogja beletenni az a 400ezret.
Nem,nem a sofőr felellősége,régen így volt,már nem.