Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen arról több szexvideó is van fent mint orvososból(kezeit széttáró)
én ezt nem viccből mondtam, hanem tapasztalatból(kezeit széttáró)
Ha én orvos doktor lennénk mondjuk engem pont nem érdekelne,hogy ki minek szólít. (kezeit széttáró)
Az osztályon úgy is tudnák, hogy én vagyok a sebész főorvos a többi másik osztály vagy kórházi ápolt meg nem érdekelne(kezeit széttáró)
Nem attól lesz valaki jó orvos, hogy annak szólítják(kezeit széttáró)
nekünk a toyotában kikapcsolható
amikor álltunk be a kutyák össze vissza ugráltak a kocsi körül és folyamatosan csipogott 😂
nekem volt ilyen a régi hajeszomba de rohadtul zavart,hogy csipogott amikor tolattam én egy szikével elvágtam a vezetékeit amikor betelt a pohár 😅
😅
na pont ezeket és tudják, hogy egy lepattan melóssal van dolguk akit sajnálnának megbüntetni(kezeit széttáró)
Egyébként legtőbb esetben látszik ki doki ki pedig növér vagy beteghordó. Nem könnyű összekeverni őket.......már a mozgásukból, fejtartásukból látni🙂, nekem pl még sose sikerült lenővérezni egy doktornőt se😄
Ráadásul egy nővért kb ugyanazzal a tisztelettel szólitok meg mint ezy orvost, ergó nem nézem le vagy kissebbitem a munkája jelentőségét.
Pont ezért írtam én is azt amit,csak azért rakja fel hogy ne higgyék azt hogy nővér.Sajnos az orvosok nagyrésze vissza is él azzal hogy az ember kiszolgáltatott helyzetben van.
Pont ezért írtam én is azt amit,csak azért rakja fel hogy ne higgyjék azt hogy nővér.
Utóbbi, szerintem.
Ekkora baromságot még sose hallottam. Jó nagy arc lehet ez a dokinéni is.
Tökre leszarom kinek mi lóg a nyakában, pláne hol áll a ranglétrán. Na persze aki elvárja hogy az életért könyörögjenek neki annka nem mindegy mekkora félistennek látják a betegek...
Gyógyitson, arra esküdött fel. Sajnos eleget megfordultam az egészségügyben, elég hánytató ez a hozzáállás.
Mind Littmannt használ, a szívesek meg belgyógyászok a Cardiót...
A mondás szerint zavarosban lehet halászni 😃 Látható, hogy válságban, háborúban mindig egyes körök gazdagognak... mi meg vagyunk a kettesek ☹️
...és eme csoport jó tulajdonsága, hogy semmi nem elég nekik, csak a minden.
Ha meg túl sok joga van,akkor meg visszaél vele.Pl ahogy te is tennéd.Egyik sem jó.
a nővérke szó aranyos, a doktornő szó meg elég rideg
nekem a nővérke jobban bejön 😀
Nehogy már véletlenül növérnek nézzék,mert az olyan plori.
Es manyi neni belapatfalvarol pacelkba vagja hogy melyik sztetoszkopnak milyen a formaja meg markaja?
Nemaaaaa,ő is villanyautotudor hoddas? 🤣
Viccből mondod, de tényleg így van.
Amíg nem volt asszonynak, mindenki nővérkézte 😆
Panaszkodott nekem. Erre mondom neki, hogy akasszon a nyakába egy sztetoszkópot rögtön tudni fogja mindenki hogy orvos. Így is történt 😆

Ráadásul a sztetoszkóp kialakításából lehet tudni kb, hogy milyen szakorvos, a márkájából pedig hogy hol áll a ranglétrán 😁
de miért jó a káosz ezeknek a metszett pöcsűeknek?
csak azért kérdezem mert már pénzügyi téren mindenhol ott vannak és kezükben tartanak mindent
és akinél a pénz van ort van minden
Nekem mikor őzet fogtam, kettő eltört, 60 körül volt darabja a márkaszervizben - szóval öregebb autóhoz a Bárdiban sztem 10-15-ért kapsz - ha nem a vezetéke szar, ahogy Bléd írja.
...sztem csak az okosabbak közül való volt, és éleslátással egyből kikövetkeztette 😅
Igazoltatáskor nézi a rendőr a papírokat, közben kérdi:
- Kisasszony, maga ivott?
- Nem. Ivett! 😁
Pont ez a baj, hogy a buzi eju renccerben a rendőrnek semmi tekintélye, és minden fax okoskodhat velük. Ez már usákoknál is begyűrűzött, hála a libsi zsidóknak... pedig ez nem jól van, így nem lehet rendet tartani, de a tuggyukkiknek a káosz az érdekük, és ehhez értenek...
30 éve még az volt a nagy öröm ha kaptál olyan talpast a zsiguliba ami nem nyekergett
most meg ilyen hiábavalóságokon aggódik az ember mint a parkoló radar....
Nem tudod átverni,én megnézném melyik 3 a rossz,lehet hogy simán előtte sérült a vezeték.
Kérdés, diag mutatta a citroennél, hogy 3 első parkradar rossz, vajon valahogy át tudom verni a rendszert, hogy jónak lássa vagy csak a csere esetleg belenyugszom, hogy nem jó?