Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nálad vajon mit látnak,hasitasi susogós melegítő zokni szandál.....
😅
Engem mikor legutóbb megállítottak kamionnal a szerv meglepetten kérdezte: maga sofőr? A szakma látszik az emberen na. 😁
Tudtam(kezeit széttáró)
Persze,úgy indul a napom hogy magamra tekerem
valami ilyesmi jutott nekem is az eszembe 😅
biztos olyan tömlővel jársz a nyakadban 😅
Orvosoknál divat ez, hogy a kórházakban aki doktor mindenki sztetoszkóppal a nyakába rohangál és tök mind1 milyen orvos csak lássák, hogy orvos 😂. Ez ott amolyan rangjelzés féle nálatok is? 😅
Ha el lett volna mosódva akkor bünti sincs mert nem tudják olvasni,nemigaz?Hát.....az a helyzet hogy tegnap is volt gyorshajtásom,tökéletesen tudom hogy szabálytalankodtam,de nem jut eszembe besétálni a rendőrségre ezt jelenteni.
Miért ne tudnám a kötelességeimet?Egyébként csak egy apró bibi,mikor ők ezt jelezték nekem akkor én már két méterre álltam a leparkolt autómtól,szóval túl sok mindent nem tudtak volna csinálni.A másik amit elfelejtesz,ma olyan világot élünk hogy a rendőrök jobban tartanak a következényektől mint a civil,szóval ők pontosan tudják hogy jobban rácsesztek volna mint én.Mert hát mégiscsak behajtottak egy behajtani tiloson és közlekedtek a menetiránnyal szembe.
Azért a slagot levehetted volna a hátadról, csak azért kérdezték mert udvariasak akartak lenni és nem rögtön neked esni, hogy loptad. 😁
De remélem, ha el lett volna mosódva a rendszám, akkor meg fellebbezed, mondván hogy nem látszik az egyedi azonosító, pedig tökéletesen tudtad volna, hogy te vagy az, és szabálytalankodtál. Ez meg rólad mond el sokat...
Ne lovagolj a szavakon, ezt már mondtam 20-szor, próbáld lényeget megérteni.
Igen, visszaéltem volna, az okosskákat szeretem szopatni, ezt tudod, nem? 😁 egyébként nem visszaélés lett volna, csak nem engedtem volna el egy szabálytalankodót, aki csak a jogait tudja, a kötelességeit meg nem.
Én mindent elvállalok ami bizonyítva van,éppen néhány hete fizettem ki egy 39ezres csekket,70helyett 100al mentem,ott volt a fénykép,teljesen egyértelmű a dolog,ott az autó ott az egyedi azonosító.
Honnan tudjam kit lehet szopatni és kit nem?
Rendszabályozni?Tudod te hogy az mit jelent?Ez nem rendszabályozás volt,hanem figyelemfelhívás.Ahhoz pedig jogom van.Mondom én hogy túl sok filmet nézel.
Az volt a szerencsém hogy nem te vagy a rendőr?Mert?Visszaéltél volna a hatalmaddal és személyes bosszúra használtad volna?Ez sok mindent elárul rólad.
Tartsd be, vagy vállald el. A játékszabályok tök egyszerűek még neked is.
Háttal ülsz a moziban... neked nem feladatod őket rendszabályozni, nekik viszont igen téged...
Ebben a helyzetben én azt mondom: "ja, bocs, elgondolkoztam"... nem elkezdek okoskodni, hogy: "ti meg így meg úgy" - mert ahhoz nekem se közöm, se jogom. Az volt a szerencséd (azon kívül, hogy nem én voltam a rendőr 😁) amit írtál: nekik sem ért annyit az egész.
Ja, és az NBSZ-t, NVSz-t meg AH-t meg lehet szopatni, mert azok nem gyakorlóban vannak, vagy nem csíkossal járnak?
Gyorshajtással kezdődött a vita, ez átment abba, hogy ha a rendőr feljelent és nem ismered el, akkor az az ügy ad acta, a rendőr állítása meg a feljelentés az senkit nem érdekel, a felvételhez előtte a GDPR figyelembe vételével engedélyt kell kérjen az elkövetőtől, és ilyenek.
Azt mondod, hogy a rendőr nem kér repülési engedélyt a közúti ellenőrzésre, és így, amit lát, az meg sem történt?
Egyébként nem tudom miből gondolta,a rendőröknek meg a bv-seknek is ez van
Valahogy mégsem tették.Egyébként meg hagyjuk már ezt a szétszopatás dumát.Mivel tennék,meg miért,mert felhívtam a figyelmüket a saját szabálytalanságukra?Ugyan már,nekik sem ér annyit az egész.Túl sok filmet nézel.
Ahogy itt olvasgatom, Blédnek meg Kawának az esze pont megvan hozzá, Frílacinak meg a jelleme 😁
Vagy csak kaptad a nadrágot😃
Régen rendőrsapka a hátsóablakba volt a menő😆
Én a helyükben ott rögtön szétszopattalak volna - nem a szabálytalanság miatt, hanem mert okoskodtál... de belőlem nem lett rendőr, ált. isk. 4. után még tovább tanultam...