Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a baj vele ha rendes helyröl van vásárolva? Csak azért kérdezem mert hosszú évek óta használom problémamentesen.
Na ez lett volna a kérdésem,hogy mióta szar?De ha a motorcsere óta,akkor tuti hogy a vezeték sérült,vagy rá sem dugták.Szerintem nem dugták rá.
Nem, csak félreinformáltak......a kettő nem ugyanaz......elfogadható, csak nem valós jelen állapotok szerint. Nekem nem egy beszaladok valahova egyszeri információforrásból származik amit mondok, hanem évek óta folyamatos, bár egyre lassab áramlású kommunikáció eredménye.
Mivel régen is siettem mindig, ezek a szerzett információk szükségszerüek és pénztárcakimélőek plusz amig blokkolóban gondolkodtam (és jelenleg se zárom ki teljesen a beszerelését) a mérést végző eszközökbe is próbáltam belevilágosodni amennyire tudtam.
Motorral meg gondolható hogy ha nem er6 a technika, ritkán tartom szögletesen a korlátozásokat. Szóval eddig sikeresen alkalmazom a szerzett tudásom vagy szerinted félretudásom, bizonyitja az is hogy évente egynél több gyorshajtásom nincs, az is autó és az uttóbbi kettő full bambaságból volt mert épp pofáztam.
Hát ez,hogy drága vagy nem drága nézőpont kérdése(kezeit széttáró)
Arra amire a kórházakban használják arra ez is jó relatíve nekem nem tűnik drágának(gondolkodós)
Dehogy. Asszonynak valami proli Kawa márkájú van. Littmann a profnak van, pedig használni sem tudja 😆
Belgyógyász max vérnyomást meg pulzust néz vele, nem kell oda a cardio minőségű, hogy a szívbillentyű hangokat hallja.
Vannak azért súlyos személyiségek köztük. Nem biztos hogy arra vágysz 😆
na legalább ebben a hozzászólásodban végre beismerted, hogy hülye vagy 😅
Hát nem is unatkozó bútor boltos, aki két fehérruhás nőről meg tudja mondani hogy az egyik nővér a másik orvos. De a manyi néninek elég annyi is hogy az orvos akinek bármilyen sztetoszkóp van a nyakában. A fajta meg a kollégáknak szól, amolyan státusz szimbólum.
Vannak amúgy durva árak egy kariológiai sztetószkópnál.
miért ne? Tájékoztatást adhat az állampolgárnak a rendőr nem belső titkokat árul el(kezeit széttáró)
extra szűz olivát(kezeit széttáró)
de mit csináltál ott?
Azt még akkor se.
Soha.
Mondjuk ha egy olyan csapat áll ki akinek az egyik tagja mér, de a másik fele később megállít azok nem ugyanaz a brigád akik magukban kiállnak valahová mérni és fixre állítják az eszközt. Az előbbinél a pontokra és a közig alatti bírságra utaznak na meg ami belefér míg a kiállított magányos mérő az agyát szétunva nagy eséllyel nem fogja a járműveket egyesével figyelemmel kísérni hanem inkább a fácséval foglalkozik.
Nekem is kikapcsolható voszont ez annyira jó volt majdnem mint egy kamera és a központi egységen látható minden irányból, amióta a motort kivették tavaly az elejét lebontva azóta szar, de ha legalább a hátsó működne azzal is beérném, de sajnos mivel bekapcsolva ez miatt a service lámpa ég és egyáltalán nem működik így eléggé zavar. 😒
Ez mind valós lehetőség, de ha ezek nem válnak be az elvárt hatékonysággal, jön az új ötlet.
Pedig kénytelen leszel te is elfogadnod, hogy új szelek fújnak. És addig kell örülni, amíg az összes bármilyen kamerát nem kötik hálózatba és nem lesz átlagsebesség mérés.
Kizárt???????
Ha számodra nem elfogadható, akkor hazudok?
Amugy tudod mi lesz az eus megvalositás? Mindenhova boxokat telepitenek és nem kell tizedannyi létszám erre a feladatra.
A másik meg aztán meddig kell csökkenteni? 10 re mert sok fogyatékos már hatvannal se képes normálisan közlrkedni a mai fejlett technikával? Vészfékasszisztens meg magától fékezö autók mellett.......
Ehh, kitartó vagy és fujod a mantrádat, de akkor se igy van😀
Kizárt. Az nem igy csinálja. Ne ez elvi lehetőségekröl beszéljen.
Ha nem valos a gyanusitas, akkor jo.
Ha viszont alapos, akkor meg?
A legis-legis-legislegelejet nem olvastad, hogy eu-s elvaras a kozlekedi halalos balesetek szamanak a csokkentese.
Es ha vert kell pisalniuk is, akkor is megeszik a kozlekedokkel. Nem a bevetel a fontos, a kozlekedesi birsagok habar tizmillierdokrol beszelunk, ezredszazalekok lehetnek az eves budzseben.

Letszam? A traffiban akkor is ul a rendorparos, a kovtkezo paros meg majd lesz a KR, ennyi.
Napi, gyakorlati rendorrel beszeltem.
Jut eszembe...pont ilyen gyökér akkor feljelentelek kategóriáju szarházit vittem el a birósági döntésig és mit ad isten mégis nekem volt igazam. Ha teljesen biztos vqgyok a dolgomban felőlem ugy jelent fel ahogy épp akar.