Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk is oké a hálozat,talán ha évente 2x-3x van áramszünet,de az is akkor ha nagyon nagy vihar van és a villám valahol a közelben becsap,vagy ha karbantartás van,de azt meg jelzik.Ilyen pillanatig tartó sincsen,ha csak 1mp-re is elmegy akkor a házimozi bekapcsol utána,szóval tudom ha van ilyen.
Hát az, felétek még a régi jó 50-70 éves technika lehet és az jobban bírhatja mint a felénk állandóan fejlesztett modern holmi. 😆 A kapcsolt áram is időnként leesik napi 2-3 félórai bekapcsra és hideg a víz, betelefonálunk erre mondják, hogy semmi hiba náluk biztos nálunk van gond és pénzért kijönnek megnézni amit persze nem igénylünk, de ettől függetlenül hirtelen jó lesz megint 2-3 hónapig oszt újra kezdődik.
Itt mordorban ez már husz éve se történt meg. Nagyon tré hálózat lehet az ország többi pontján🙂
Felénk ez 2 éve volt mindennapos többszöri jelenség viszont a lakosság állandóan zaklatta ez miatt a szolgáltatót és pár hónap alatt megszűnt illetve mostanában talán havonta 1-2x történik.
Na, se vihar, se szel, se villam es megint aramszunet egy pillanat erejeig.
Az hát 😆 most jöttem meg műszakból.
valami baj van ezzel a rohadt monitorral pont a lényegnél behomályosul a kép(gondolkodós)
"új" reklám a ribiknek ami még pénzt is hoz:
http://youtu.be/XBvqBl9Fh1Q
Én közel voltam ma a naphoz, egy nyolcemeletes tetején megnéztem a napelemrendszert és megállapítottam, hogy a gondnok is, meg a közalkalmazott ember is trehány.
Elég meleg volt konkrétan, és holnap vissza kell mennem.
Én az előbb konkretizáltam, sajnos nem fényképeztem le, de rohadtul konkrét volt. 😎
Konkretizaljal.
Ezt mondjuk mondhattad volna elibb is.
Motoroztok mi? 😆
Nyilván, de te folyamatosan szembesíteni akarsz, ott valami nem stimmel😃 mindenki hibázik folyamatosan mert nem a te normáid szerint él, de mitől biztos az hogy a te iránymutatásod a helyes?
Szerinted.De mit csináltál mikor megláttad a kosarat,lefényképezted,tele pakoltad a gazdájának?
Nincs igy, a kosaras akarki egy tefajta semmitero volt, aki csak a sajat szaros eletet feltve, masokon atgazolva menekult.
Nincs mit mellé beszélni,ez így van.De teljesen mindegy hogy ki,emlegethetnék egy 40éves agglegényt is,nem elvárható és erre nem is lehet alapozni hogy egy ilyen stresszhelyzetben úgy cselekedjen ahogy kell,főleg ahogy te,aki az ügyben egy legutolsó senki,elvárja.Egyébként mit csináltál mikor megláttad a kosarat,tele pakoltad hülyeségekkel?
A tobbseg legfeljebb fel megmondani, a velemenyet, es ti nem szoktatok hozza, hogy neha elokerul egy-egy valaki, akinek ezzel kapcsolatban nincsenek gatlasai vagy nem erintett fel.
Amugy nem egreizelek, csak szembesitem az embereket, amikor mas kontojara akarnak valamiket bizonyos esetekben. De nem ertelek, hiszen tolem pl. Az meg, hogy skan csinaljak, akkor az a helyes?
Aha, mellebeszelsz. Nagymama meg kisgyerekes anyuka, persze.

:-))))
Ezt soha nem tagadtam 😆
Na meg ugye következetesség.Hogy tanítsam meg a gyerekemnek és várjam el tőle hogy kösse be magát miközben én szarok a használatára.Kezdetektől fogva ezt látják,így soha nem volt megkérdőjelezve annak használata.
Mert trehany és igénytelen vagy na. 🤣
Nekem az is elromlott rajta 😆
nem tudom miért akkora dolog ez az öv használat(kezeit széttáró) Nekem ez egy rutinszerű mozdulat. Ha csak a városba megyek én akkor is kötöm magam nem is gondolkozom rajta reflexszerűen megy(kezeit széttáró) Beülök az autóba kb. 3 másodperc alatt bekattintom az övet indítok stop-start rendszert kikapcsolom azt gó...(kezeit széttáró)
vagy 20-25 éve egyszer megbüntetett a rendőr öv miatt 3 ezer forintra messze vidéken(gondolkodós) Na az fájdalmas és kemény lecke volt(fejét fogó)
Az aszman nem csipog soha,csak a lampa jelzo ha rajahagyom.