Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert ha kiszednek nincs ráhagyás.....ezt nem kérdezted az aktakukac haverodat.Engem 62vel szedtek ki 50helyett,autóval.
Na ezt a hetiket mondjuk három napja csak nem érted.
Sokan vannak speciis esetben. Haver mentős, mindenhová mentős cuccban megy ha más nem indikolja. Amig buszoztam én is spec esetben voltam ha megállitottak. Mai napig is sokat mentett már a teleirt jogsim. Mert néha még van tekintélye, bár régen ez is jobban ment.
Változik a világ, de azokat se basztatom akikkel foglalkozásuk miatt enyhébben járnak el. Milyen lenne már ha saját kollégáját is büntetné civilben. Jelzem azért felénk volt precedens erre is, azóta hálistennek a balatoni részeken boldogit ez a fafejü közlekedési rendőr, ahigy tudom még aktiv.....
Nem kellett kiderítenem, tudtam, ti nem hiszitek el.
...hetik, nem rögzítik.
Ezzel amúgy nincs baj, én sem fizetném nevetve a bírságot semmiért. A bajom az, hogy az ő speciális esetéből kiindulva próbál meg általánosságban igazságot kinyilatkoztatni a közlekedésre vonatkozóan.
Huhh.....ezt feszegeted napok óta......láttad, kideritetted, igazad volt amit alátámasztottak...
Itt erre felénk azért még működik a dolog,sőt jó látni hogy már nagyon sok nő is jelez.De egyébként elég jól megúszom én is,motorral még soha nem volt,autóval amiért fizetnem kellett az 3 itthon,2 ausztria.Ez átlagolva 5évente egy.Mondjuk a 2osztrák az egy út alatt volt,szóval mégjobb a statisztika.
Ha nem jelzett a műszer, mert a 62 kevesebb a 65-nél és pláne kevesebb a 68-nál, miért is állítottak volna meg?
Szerintem korrekt próbált lenni. Azt legtöbben vágjuk, hogy a pont keményebb mint a pénzbirság. Aztán ha ezt el lehet kerülni mindenki örül. Aki nem, az meg hülye😀
Az okot nem tudom, lehetségesen sejtem, de a tényeket látom.
Érdekes történet.
Én azt mondtam volna, hogy téged nem, mert az vagy ami, viszont az anyósüléses miatt mégiscsak téged, mert te vagy a felelős mint kocsis.
Szopacs.
Bele, de hisz ott álltak 600 m odébb sokan az utszélén és nem volt kereszteződés. Meg kellett volna állitsanak😄 és persze belőni az árokba 6 ponttal😃
Mert a motorosok renitensek és muszáj résen lenniük😀
De te 62-t írtál. Abba belefér minden is.
A jelzések a tizedére estek az én véleményem szerint a legjobb időkhöz képest. Sok faszkalap és hülye kurva nem is érti, amikor az ujjammal körözök, látom a szélvédő mögött, hogy csak néznek mint a hugyozó disznó.
A motorosok azok azért még értik, ahogy én látom.
Mint már írtam,soha nem takaróztam a munkahelyemmel.De te ezt úgy sem érted.A múltkor a kollégám ment a haverjával,kolléga vezetett,egyikőjük sem volt bekötve.Rendőr megállítja, kiderül hogy tűzoltó,azt mondja a kollégámnak téged nem bűntetlek meg viszont az anyóson ülőt igen,felezzétek el a büntit és így pontok sincsenek.Nem lehet ezzel takarózni,mert egyáltalán nem kell hogy így legyen,ez mindig a rendőr döntése.
Most annyi....régen 68. Tehát itt már jön a csekk.
De ez ráadásul idén esett meg😀
Nem tudom, de gondolom valami olyan, mint a hamisított Adidas cipő, Nike cipő - mondjuk rlészben, mert buzi csak felvágásból veszi olcsóért a villogást és tudja, hogy mit vesz.
Vagy...
Vesz a kereskedő falból kisebb mennyiséget falból, hogy legyen eredeti meg számla, aztán a pult alól a hamisított, nagyobb haszonnal eladhatóval szolgál ki.
Ez se szokás már. Nálunk ugyanott mérnek szinte az összes helyen 100 km körzetben, ritkán jeleznek. Bár a napokban egyik ilyen helynél többen is villogtak. Lassan odajutottunk hogy gecik az emberek és direkt nem szólnak. Nem mintha sokat számitana, általában figyelek és a civil autók is többnyire ugyanazok. Aztán valahogy mindig lelassulok arra a háromszáz méteren belülre, pedig mint megtudtuk folyamatosan célkeresztben vagyok és rögzitik kilométerekről a sebességem......természetesen kanyarban is, amikor kitakarnak a műtárgyak.....
Persze, mert régen a cikk szerint az automata mérésnél 65 volt a határ.
https://fuvarlevel.hu/lakott-t...
Amúgy érdemes elolvasni a cikk ELEJÉT.

:-)
Sokszor a kevés több.Egy forgalmas úton,az emberek jeleznek egymásnak,aztán senki nem szalad bele,egy gyér forgalmú úton nincs aki jelezzen és mivel gyér a forgalom így mégjobban meg lehet ereszteni a sebességet.
Ezt az olajbizniszt nem vágom. A castrol amit gyárt temérdek mennyiségbe hová lesz?
Nem is takarózom és keresem a védettségemet a munkahelyemmel.
De te ezt úgy sem érted.
...mert a Mannolt a mannol.hu-ról rendelem, ott csak nem árulnak hamisítottat, de legalábbis kisebb az esély rá.