Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem szidtam. Ha megbüntettek okkal azzal sem kinlódtam sose. Ha megállitott és nyilvánvaló mert tényleg nem voltam bekötve vagy nem álltam meg stop táblánál nem baszakodok.
Mondjuk ha idegenhez megy,az nem fogja neki elmondani,ha meg olyanhoz akit ismer,az meg azért nem mert tudja micsoda egy rosszindulatú spiccli,vagy pont ezért átcseszi a fejét
Nem, ez te is tudod nem igy van. Olyan mellet kardoskodsz ami elvileg kivitelezhető, hosszas utómunkát igényel az amugyis kis létszámu apparátusoz és a gyakorlati megvalósitás másképp történik.
Az a lényeg, amiben te hiszel az kivitelezhetetlen a mostani létszámmal, jelentéktelen többlet bevételt hozna az igy is működő bevételi forráshoz képest és joval több papirmunkát meg birósági szakaszt igényelne teljesen értelmetlenül.
Ebben mi a személyeskedés?Hiszen most te magad is leírtad hogy aktatologató kérdezett egy aktatologatót.Ezek tények,nem személyeskedés.
A másik,talán én vagyok itt az egyetlen aki sosem szidta a rendőröket az akármilyen trafizás miatt.Mindig is azt mondtam,az a hülyék adója,senki nem kényszerít rá és nem is kötelező.Nem szokásom lobogtatni az igazolványom,de már mindegy is lenne,egy ideje már látják maguktól is.Pár hete fizettem 39ezret,egy pillanatig nem szidtam őket,én mentem gyorsan,és ők ezt bizonyítani is tudták,egyébként 1km/h múlt hogy 39 nem pedig 59lett.
Akkor nem volt teljeskörü az informáciö szolgáltatás😀
Mondom, gyakorlati szakemberekkel beszélj, akik mérnek napi szinten.
Ez az orok, ha valakinek nem tetszik a velemnye, a mondandoja, akkor egybol szemelyeskedni kell.
Jellemzo, nem is csodalkozom.

De irtam tegnap, hogy amikor jon a pofaraeses esetleg, akkor is a masik a hibas, mert miert bujt el, a stadionra kell, meg a lolo...
Nyilvan latatlanban tudod, hogy akivel beszeltem az egy aktatologato. De az illeto "aktatologato" attetelesen neked meg a fajtadnak uzent, amikor azt mondta, az okoskodokkal nem baszakodik a helyszinen, hanem feljelenti oket.

A lenyeg, itt sok az onerzetes, a mindent is tudo, az egoista, a voltam mar ott, de ha baj van, nem elismeri, hanem gdpr-t keres meg lobogtatja a tuzolto igazolvanyat, mert hat az onerzet azbizony penzbe kerul. Amig csak szovegelni kell rola, addig mindig, mindenki elenjaro joember.

:-)
Szerintem éljen csak ebben a tudatban.Egyébként én is azoktól tájékozódom akik valóban azt csinálják.Valahogy mindig a gyakorlatnak hiszek.Az hogy egy aktatologató megkérdez egy másikat,hát.....ez olyan mintha nálunk az aktatologatót kérdeznék hogy hogy kell tüzet oltani,lehet hogy tudja hogy kell elméletileg,de a büdös életbe nem volt tűznél,így azt sem tudja valójában hogy kell.
+1
Idegenkent? Szrinted idegenkent barmit elmond a rendorseg minden jottmentnek?
Nem, ismeroskent haladtam be hozzajuk.
Meg be is kapcsolható
A vénuszt hamisitják.....
a motorjába vénuszt, a kerekére meg guárgumit
Amugy meg szerintem az a jo amit a gyár belelocsol és javall. A ducati shell párti, szerinte az a kizárólqg legjobb ugyhogy azt kapja. Tőlem, mert bogláron nem ezt tesznek bele😀
Hondába repsol a fasza, kawa motult kap mert olyan nincs hogy kawasaki olaj🤣
Az angolba meg tegyél valami ánglianus nyálat😅
Akkor mannol
Mehh....
Castrol
Igazából ezzel a pluszbenergiát igénylő bizonygatásoddal fogalmam nincs mit akarsz itt elérni. Engem nem győztél meg, a gyakorlat és az én informácioim nincsenek átfedésben a tieddel. Bementél idegenként, pont azt kaptad amit a sajtó beeső ujságirója, ezzel szabályos közlekedésre ösztönözve a népet. Pont mint az 51től büntethetnek holnaptól nemrégiben megjelent ujsághirek garmada. Semmi nem változott, csak elvették a 3km/h toleranciát. Na bumm.....bele kell számolni mostantól azt is.
Viszont ha ez neked lelkimegnyugvást okozott és látens igazolást kaptál a véleményedről akkor hurrá, ez is meg van. De ne jelents fel senkit, ha nem tart be valamilyen szabályt ezek közül🙃
Baszki,meg itt tartotok?
Inkabb azt mondjatok milyen olajat tegyek motorba?
A lehetoseg!
Idezem:
Mondom, ha nincs automatara allitva.
Tehat a lehtoseg megvan, neha alkalmazzak is mint tegnap amit lattam, ezt sajnos mindig csak utolag lehet megallapitani.
En nem irtam, hogy ezutan mindig igy lesz, egyszruen azzal kezdtem, egyre tobbszor latom ezt az ellenorzesi megoldast.
Ennyi.
Ja és olvass utánna milyen készülékeket használnak sebességmérésre. A folyamatosan rögzitö kurva kevés és általában mozgójárműben alkalmazzák.
Ez a marketing duma. A valóság másabb. Aki mér teljesen mást mond. Neézd már meg mit tart rajtad a hátsóülésen telefont nyomkodó vagy a háromlábú mellett árnyékban őrt álló rendőr. Én elhiszem hogy a lendület vezérel és nem fogják azt mondani szarj bele menj ahogy akarsz. Én azokkal beszélek akik valóban mérnek, eddig is aszerint közlekedtem, ezután is ugy fogok, és vélhetően kevésbé szabálytisztelő és aggodalmaskodó vagyok mint te és biztos hogy többet vagyok uton autóval motorral egyaránt. A gyakorlat eddig engem igazolt, nyilván az is egy igazolás ha mindent betartok.
Na, hogy pontot tegyek a vita végére, ma lecsúsztam az Rk Közlekedési Osztályára.
A lényeg az, amit írtam tegnap.
Ha akár belátható távolságban van a traffis autó és az, aki kiszed a forgalomból, vagy akár olyan a helyzet, hogy a két pont között kizárható (racionalitást figyelembe véve) a hasonlóságban rejlő tévedés lehetősége, akkor bizony a rendőr eljár a gyorshajtó motorossal szemben. A traffi videót rögzít, abból vesznek ki képeket, ha a videón kétséget kizáróan megállapítható, pláne ha a két csapat egymástól látótávolságban van, a motoros egyszemélyisége, akkor vagy helyszíni, esetleg feljelentés, ha baszakodik és okoskodik és a gdpr-t keresi a rendőrön, akkor feljelent. Az általam felvázolt helyzet - valóságos helyzet - 300 méter távolság, nincs bekötőút, alapján a velem beszélő eljár (-na) a gyorshajtó motorossal szemben.
A múlt hetit is kérdeztem. mint említettem, videó készül, a nem automata, hogy fixre van állítva és a hajtósokat automatikusan rögzíti, hanem folyamatosan rajtad tartja a lézert, és a mérési távolság elején gyorsan hajtó hiába csökkenti a sebességét a megengedettre amire a rendszám jól olvasható (gyengébbeknek: amikor még a rendszám nem olvasható, de a sebességtúllépés már detektálható) az eljáráshoz elég ez a videofelvétel.
Tehát mint a tegnapi példám, símaszkban rabolsz, de két utcával később egy másik kamerával felismerhető a tettes, azért még eljárnak, hiába a kirabolt boltban lévő kamera csak a símaszkos fejedet mutatja. Így van a traffival is, gyorshajtasz, megmérnek, és folyamatosan látható módon beleérsz abba a távolságba, ahol a rendszám olvasható, hiába mész fele sebességgel a megengedettnek, a csekket küldik.
Mondom: ha az eszközt nem automatára állítják.
A következő: amikor említettem, hogy valaki nem ismeri el a szabálysértést de dokumentálva van, a rendőr csak nevetett.

Zárszó: aki esetleg megkérdőjelezi, hogy tényleg voltam-e az Rk Közlekedési Osztályán, az bekaphatja tövig.
Nem, nem a Humánszolgáltatási Osztályon, nem, nem a fogdaőrnél, nem, nem a bűnjelkezelőnél, hanem a Közlekedési Osztályon.
Legtöbb autóban kikapcsolható. A hiba nem feltétlen
igazság szerint a sztetoszkóp nyakban hordása nem is annyira a betegeknek szól inkább bennfentes használatra van 😅
nagyobb megyei kórházakban ahol sok orvos, ápoló, segédápoló, beteghordó, takarító meg a tököm tuggya milyen személyzet van ha épen egyik osztályról a másikra átmegy a doki nem feltétlenül ismeri mindenki. Ha az a szar a nyakába van annyit legalább tudnak, hogy orvos. Ez hamarabb meglátszik mint a kitűző(kezeit széttáró) Meg hát a rezidens ugye még nem jogosult az ilyesmire Ők azért hajtanak, hogy valamikor a nyakukba akaszthassák és valóban egyfajta rangot jelent(kezeit széttáró)