Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,látják a rendszerbe.De pl a múltkor megállítottak,teljesen civil ruhába voltam csak a nadrág volt a 10m,és már kérdezte is a rendőr hogy tűzoltó vagyok?
Természetesen le,ez egy vágott videó,és nem fognak feltenni a youtubra látható olvasható rendszámot.De gyönyörű tiszta képet fognak ők kapni.
😅 hát előbb utóbb fog kelleni😄
Ennyire láccik rajtad? 🤣
Gyorshajtásról volt szó. Most szabálysértéseket hozol ami motoros esetén is ugyanigy működne mert eléggé körbe látható a jármű, sebesség adat nem kell a szabálysértés jól rögzitett. Traffinál egy elsőlámpa megy egy sziluett ami igen sokra ráillik. És álló kép.
Na mindegy, ez működik a másik meg nem de ez alma meg körte esete.
Mondjuk azok ellen mar van ew. 🤣Azok a piramis meg kupola alaku izek a T72B3-ak tornyan. 😂
http://youtu.be/T_G6glntz5Q

Az elején a fehér kisbusznál is?
http://youtu.be/YjXNdVIyvOs
Jó, aki jobbra kanyarodott elfelé, azt is letudták olvasni?
Ja, drón...... kérni kell a repülési engedélyt😅 de ezek biztos belejelentik minden alkalmommal.......
Ha fejlodnenek az ew rendszerek egy ilyen kisutne az elektronikat.Talan.
Hahó,egyedi azonosító ott figyel a felvételen!
Na, azért a fotelvirológusok hadát ne felejtsd el, van itt is pár.
Főleg a kamerás megoldások......azt meg ugyis kibasszák a netre.
Ja,szoktam.De pl most járunk fátvágni bm területre,Oda jönnek culágernek rabok is őrökkel,ők is mesélnek érdekes dolgokat,és baszki a rabok még nekünk is vigyázba vágják magukat,mondjuk csesszétek meg,nekünk nem kell.
Be bizony..... és sokszor rá is hajtanak mert nagy az elvárás a pénzszedéssel kapcsolatban. Mindenhol van napi limit amit ki kell osztani. Én megértem szerencsétleneket sokszor, nagy a nyomás, az állampolgár is basztatja őket okkal ok nélkül.
Mondom,tizmillio jogtudos orszaga,meg kozossegi media es a kameras mobilok az oka.
Olvasd már vissza, a guglit a "közvetett bizonyíték" -al kapcsolatos olvasnivaló miatt írtam.
Ilyen sztorikat is tudnék sokat🙂
És lehet gonolkodni hogy az volt a jobb vagy a mostani amikor a rendőrt lekurvaanyázhatja meg leköpheti bárki....
Mindegy, google nem hiteles. Pláne ha a fészbukot is bedobja majd.
Én pl. pontosan tudom, hogy mikor szabálytalankodom, úgyhogy megvezetni nem tudnak, legjobb esetben is vagy próbálkozom vagy elismerem a valót. Nincs harmadik.
A drón más buli ,és azon látszani fog a rendszám is. Nem erről besztél, a drón nem mér sebességet.
Jah,es nem volt mindenki virusszakerto es jogtudos egyszerre,meg kazankovacs szakertő. 🤣
Hát ja......van amit tapasztalatból van amit válaszokból. Ettől függetlenül náluk is fejlesztgetnek de rengeteg dolgot nem tudnak vagy épp nem is akarnak átvinni a gyakorlatba.
Az egyik motoros cimbi szoftveres a hu-go nál és már olyan szintre fejlesztették az útdijas kapukat, hogy alkalmas a védával összefűzve ugyanarra amire a véda plusz átlagsebességmérésre. Mégse megy át évek óta a megvalósításba.
Valami oka ennek is biztos van, meg hát nem is baj.
Viszont ha belegondolsz,mennyi ilyen freelac féle lehet aki csont nélkül benyalja és elismeri,szóval lehet hogy 10ből 8nál bejön.
Ohhh,azok a regi szep idok amikor pofan lehett baszni a polgart meg a tomegoszlatoval szetcsapni.Az ezerkettes zsiga is menobb mint az octavia kombi. 🤣