Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Térképet írtam?
Akkor a drónos felvételek mind-mind hamisítványok, hogy záróvonalat léptél át, hogy nem álltál meg a stoptáblánál, vagy a záróvonal átlépése...
http://youtu.be/bckM4dhoeSQ
Tudom mi zajlik ilyen esetben,kawa is tudja,te viszont csak a feltételezésedet erőlteted,de már írtam,ha így jársz,ismerd el,a te dolgod.
Ööőő a google térkép nem hitelt érdemlő egy másik, gyorshajtással összefüggő kép mellett....
Akkor beszélgess velük🙂 biztos tudnak érdekes sztorikat ők is, milyen helyröl jöttek át🙂
Nekem is van egy kollégám aki a rendőröktől jött át,meg van bv-s is.
A saját kezében lévőről bizony van. Ami meg jogosan rögzit sajnos nem beazonositható. A rádiózástól sem lesz beazonositható. Mert a készült képen nincs rendszám. Hidd el, amit leirtál nem működőképes azért is nem alkalmazzák. És már leirtam felénk próbálkoztak vele, megdőlt a dolog. Pedig ott se egyedül volt a rendőr.
Te most egy darab, egyedi esetből akarsz levonni egy általánosságban igaznak gondolt jövőképre következtetést?
Nagy bátorságra vall. Vagy optimizmusra, ezen még gondolkodom.
Gyilkosok? Videofelvételt? Hogyan?
Hitelt érdemlő adatokról beszéltem eddig, sőt, linkeltem neked a gugli haverod találatait is, a közvetett bizonyítékokról. Bele kellett volna olvasnod.
Ma már motoroztam. A rendőr meg már olyan semmilyen csicska lett az elmult tíz évben hogy nincs az a pénz. Mindenki menekül onnan. Haver átment az autópályásokhoz, az már tényleg jó hely de azt is feladta és elment tűzoltónak. Azóta nyugodtan alszik és nem idegeskedik.
Arról beszélünk nem, amikor gyorsan hajt valaki. vagy valamit félreértettem? ha nem hajt, akkor se felvétel, se rádiós jelzés a többi rendőrnek.
De megint leiratod velem...
Ott a bizonyíték, előre szól, mert egyrészt motor, másrészt akármi, mert amúgy amikor elmentem mellettük, egy autós volt terítéken. Szóval megállít, igazoltat, az elektronikus eszközével egyből rögzíti a jármű adatait, a személyidet is, és mondja, hogy a mérés szerint te túllépted, a helyszíni bírság ennyi. Elismered, mert ha igen, akkor ennyi, ha nem, akkor feljelent, mehetsz tovább, majd a feljelentéshez csatolják a felvételt, közben rögzítik a helyszínt, ebből látszik a távolság és az, hogy nem pont lekanyarodtál egy másik ugyanilyen meg pont fel és pont arra.

Amúgy milyen személyiségi jogok egy optikai képrögzítő esetében közúti ellenőrzésnél???????????
Motorozzatok,vagy alljatok rendornek. 🤣
Hát de az meg már képmutatás😃
Vagy légy határozott vagy engedd el😃
Én amikor még a volánnál dolgoztam a főnökőmmel nem voltam jóba viselt dolgai miatt meg mert nem mentem nyalizni ingyen dolgozni, hordani a cuccot neki, olyan szinten nem beszéltünk egymással hogy . Lépcsőn egymás mellett köszönés nélkül mentünk el. Ha valamit intézni kellett, akár jutalom akár figyelmeztetés mindenki hozzá ment az irodába. Nekem a helyetteséhez kellett. Egy ideig próbált kirugni, de nem talált fogást ( meg hát akkoriban nyertük minden évben a kreszversenyeket nagyon nyiltan nem tudott támadni, de küldte az ellenőröket) aztán egy év után békén hagyott, magamtól számoltam le több év mulva.
Szóval én ha eldöntök.valamit az ugy is van, nincs jópofizás😄
Bár azért idáig elég nehéz eljutni, de van akinek sikerül.
Van persze egy irodában velem. Nem a kedvenc vagyok, nem titkolom, de nem úgy ahogy gondolni véled. Szerencsére olyan munkám van, hogy csak a vezetőmtől függök, úgyhogy nem kell jópofiznom senkivel, persze azért van, akivel a saját, jól felfogott érdekemben mégis, egy határig.
"De a rendőrségi vizsgáló a saját kollégáinak a papírjából dolgozik, ezt ne felejtsd el. Te majd a végzést kifogásolhatod."
Ja,lentebb írtam a bátyám esetét kiváló pl rá.A rendőr megírta hogy nem használta az övet,aztán a végére mégsem lett belőle semmi.
Ne legyél már ennyire fafejű,hát gyilkosok vannak akik így megússzák,teljesen egyértelmű a dolog,de nincs mindent kizáró terhelő bizonyíték.Az hogy a tóth pista ftörm felismeri az sv-t,az ide édes kevés.Teljesen mindegy ki mit gondol,hitelt érdemlő bizonyíték kell.
Több hiba van. A traffis nem készit felvételt csak a közig határ felett. A rendőr ekkor pláne nem allit meg. Automatikusan megy a felvétel az éteren keresztül azonnal. De tegyük fel megállit. Van felvétel mert száguldoztál. A felvétel egy rendszerbe benne van. Megállit, de mit mond? Nincs rendszám de szerintünk gyorsan ment. Nem ismered el. Feljelent. Ok. Mit ir le? Mivel támasztja alá hogy akit megállitott egy másik rendszerben igazoltan gyorsan ment de nem beazonisitható. Csinál rólad egy kepet gyorsan mobilllal? Tiz perccel később? Ok. Rendben, ezek alapján feljelent,ad időpontot mikor készülhetett a gyorshajtäsról kép amit majd lejérnek, mellécsapja a hozuájárulásom nélkül készült képet (ombudsman, személyiségi jogok) aztán egy hónap mulva behivnak a szabálysértési eladóhoz ( nem, nem biróság, az a harmadik lépcsőfok lesz- és ezt tudom mert végigjártam egyszer régen és nyertem is.) Ahol rögtön legalább öt eltérést fogok mutatni a képen ami nem egyértelmű, az intézkedés ellen kifogást emelek mert nem azonositható a jármü, a másik kép engedély nélkül, idegen eszközzel készült, nem kizárható a manipulácio.
Erről is tudnék velem megtörtént esetet leirni, de semmi értelmét nem látom és türelmem sincs.
A lényeg hogy hülyeség az okfejtésed
Ne úgy értelmezd, hogy vizsgálat nélkül az lesz az alapja a büntetési tételnek. A rendőri feljelentés alapján majd a hatóság ezzel foglalkozó embere - esetleges plusz információk alapján - majd eldönti, hogy hogyan lehetett. De a rendőrségi vizsgáló a saját kollégáinak a papírjából dolgozik, ezt ne felejtsd el. Te majd a végzést kifogásolhatod.
Számozottnak gondolom, tehát...
Megpróbálsz terelni, de nem fog sikerülni. A piros bukósisak NEM egy hét múlva kerül elő, hanem a sebességmérést követő 20. másodpercben, esetleg előbb. És ha nincs szerencséd, a traffis rendőr felismeri a motort a lámpájáról, szemből.
és nehéz lesz kimagyarázni, hogy piros sisakos kék kabátos motoros, aki egy SV650-en ül, ami sárga, annak van egy kinézetre pont ugyanilyen, pont ebben a szűk 20 másodpercben, pont az érintett útszakaszon úgy, hoigy traffis előtt az egyiuk haladt el, 20 másodperc múlva meg a másik ugyanilyen, de az első vissza sem fordult, nem is látják sehol.
Mindenki olvas téged - engem is - nyilván senki nem akar büntit fizetni, én sem, titkon azt szeretnék, hogy az legyen amit te, hogy logikátlansággal ki tudják magyarázni, de titkon azért sejtik, hogy ez ebben az esetben nehéz lesz.
Viszont most már tényleg kiváncsi vagyok hol dolgozhatsz😄 és vannak e kollégáid egy légtérben veled😅 és ha igen, szeretnek e veled lenni😅
Nehéz eset vagy. Nem igy van. Ellenben ezzel a képességgel bármit ki tudnál magyarázni......
Ja, és semmiféle okirat a rendőr jegyzetelése. Ha hatan mondanak vmit akkor se, ha nem tudja alátámaszatni. Ez is egy mende monda ami régen igaz is volt, hogy a rendőr állitása két tanuval felér vagy ilyesmi. Ha igy lenne nem.lett volna zsanett ügy meg egy csomo másik, meg vv fanni gyilkosa is egyértelmüen meg lett volna azonnal, hisz még felvétel is volt.
Jól írtad,"szerintem".
A valóság viszont más.
Szerintem a rendőr állítása egyfajta okirat. Pláne, mint írtam a konkrét esetet, két autóval, tehát legalább négyen voltak, plusz az autóból traffizó rendőr.
A rendőr pontosan ismeri a közlekedőket, kár velük vitatkozni, hiszen ők hivatásszerűen ezt csinálják mondjuk évtizedek óta minden nap, reggeltől-estig. Az, hogy esetleg belefásul és nincs kedve huzakodni, az lehet, de a vita szempontjából, hogy ha akarja, a motorost szemből is szabálytalanságon tudják érni és eljárnak vele szemben, teljesen lényegtelen.
Te még soha nem hallottál olyanról, hogy a járőr valami szabálytalanságon ér, feljelent, és aztán, hogy a vétség, kihágás, szabálytalanság, törvénytelenség súlyától függően kapsz egy szóbeli figyelmeztetést és ennyi, de nem fognak a rendőrtől videós-fényképes, hangfelvételes bizonyítékot kérni? Ez persze nem fekete-fehér, mert sebességtúllépésnél a rendőr szemében nincs collstok, de azért az esetek többségében a rendőr állítása, pláne ha többen vannak mint egy, az azért abban a bizonyos mérlegben elég sokat nyom.

Abban biztos vagyok, ha rádión szól a traffis, hogy rögzítésre került egy farmes-zöld-fekete motoros szemből ötven helyett hatvankettővel lakott területen, és utána pár másodperc múlva megjelenik egy ilyen motoros a következő útszakaszon álldogáló rendőrök előtt és nincs közben útkereszteződés, akkor az azért perdöntő és szerintem nem is érdemes vitatkozni.

Sajnos meg kell ismételnem a már említett önmagamat, amikor valaki nekiáll baszakodni, hogy hol a hamisítatlan fénykép - erről az egyértelmű esetről - arról mindig az jut az eszembe, akik a csekk borítékának a kibontása után nekiállnak baszakodni, dehogy elbújt, meg kinn felejtett korlátozó tábla, meg stadion...
Ha szaralak akarnék lenni, akkor azt írnám, hogy ugyanezek pedig esetleg másnap a baszogatott rendőröket hívják telefonon, amikor a cigányok döngetik az ajtót, vagy karambolnál a pulya beszorult az autó hátsó ülésén.
De ilyent nem írok.
De eldőlni sem.