Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A múltkor nekem is jól jött ki ez a dolog,penny parkoló,nem használtam irányjelzőt ahogy beparkoltam,pont jött a rendőr átfordult arra az oldalra ahol én parkoltam,megáll ki sem szállt csak mondja hogy irányjelző elmulasztása,mondom az ott meg egy behajtani tilos tábla.Ott fordultak át hozzám.Aztán puffogva mondja hogy legközelebb használjam.
Kanyarba sokat nem fog dőlni
😉
Nem,nem fogok.De nagy valószínűséggel el sem fog jutni odáig a dolog,ha csak nem szopatni akarja a kollégáját.Értsd már meg semmi értelme.Egy piros bukósisak nem bizonyíték.De úgy látom rohadtúl nem fogod fel.Nem tudják felhasználni terhelő bizonyítékként.
kitartó vagy..... van aki így intézi van aki másként. Én már jöttem ki jól vegzálásból, mert biztos voltam az igazamban. Az más kérdés, hogy alá is kell támasztani za igazad. Ha nem tudod akkor ne is kezdj bele. Másba meg akkor tud belekötni ha arra is adsz lehetőséget. De ki igy ki ugy.Ezen kárvitázni,de nem fog feljelenteni,mivel nem tudja bizonyitani hogy akit megállitott arrol van bármilyen felvétel. Ráadásul megállitás után is kéne egyet csinálni az összehasonlitásra. Azt meg ugyanazzal a készülékkel kéne, különben manipulációra ad okot. A
rendőrök nem videózgatnak. Fénykép, ha eléri a közigbirság határát. A bemondás meg nem ér. De további jó rettegést.
Tehát? Verseny? Nyereményjáték?
Mert te folyamatosan versenyt vizionáltál, amit én egyrészt nem is, mellesleg - de már kérdeztem - milyen verseny, ahol az ezredik helyezettet figyelik? De amúgy nem ez az érdekes, hanem amit kérdeztem.
A kérdés az, hogy majd a feljelentésben foglaltaknak hiszel-e?
Nem kell azt villogtatni,látják anélkül is.Erről meg nem én tehetek.
"Persze érdekes lenne ugyanez a szitu, amikor nem negatív lenne a következmény, hanem valami fura nyereményjáték, ki halad egy 1000-nek egy pont előrr, az kap egy baszom nagy, jelentős összeget.
Akkor persze, jönnél te is ugyanezzel, hogy vajon hány szürke, farmer, zöld-fekete motoros halad át, tehát tiéd a bányi?"
Igen.Helyszínen nem ismerem el,akkor feljelentés.Mi a kérdés?
Ok,pest mellol 200 ha besztercebanyaig jutok technikas egyenenesen.A hatar menti dombsag jo de utana sokaig lapos minden.
Legutoljara pont bedztercebanyan villogtak a jel nelkuli skodabol,szerencsere nem nekem,ataa-ra palyaztak elol.
Pozitivum,kartyat is elfogadnak azonnaliban.
De en irtam is, nem helyszini birsag, hanem feljelentes,ezt is visszakeesheted.
En hulye? Te vagy a hulye, olvad mar el meg egyszer.
Te hülye,nem az egyedi azonosítót követelem,hanem amivel bizonyítani tudja hogy az ott én voltam.
Igen el kell ismerni a szabálysértést,ha nem teszed,akkor megy tovább az ügy.
Te hülye,te hoztad példának.
Nem ne a flepnidet villogtasd, hanem követeljed rajtuk az egyedi azonosítót amiről itt magyarázol 😂
Majd amikor egy KR-es allit meg, azert szepen beszelj veluk.
Az a jo, hogy neked nem is kell elismerni. Te hol elsz amugy? Mert nem a Foldon, az tuti.
Ki mondott ilyent?
Igen, minden nap van ilyen verseny barmiben is.
Nekem nem kell,engem elengednek ha megállítanak.
Múlt heti történet jöttünk haza túráról simontornyánál belementem a kései sárgába a haver mögöttem már szerintem sötét sárga volt... a kereszteződés után a rendőr úgy ugrott ki elém mintha öngyilkos akarna lenni szóval tuti hogy vagy látta a lámpa váltást vagy rádióztak.
Elkérte a jogsit aztán tökkedélyesen elbeszélgettünk a motorozásról, a végén gondolkodott egy kicsit, utánna azt mondta jó utat... mindössze csak nem kellett hülyére venni annyi volt a titka
Faszt, csak itt nagy az arcod 😁
Teljesen egyértelmű szituáció ha meg nincs videófelvétel megszopatnak valami mással mindig lehet találni valamit csak gizdáskodjál velük
Azt te nyomi, hogy az elmúlt 15 másodpercben nem volt ott másik motoros, de védjed csak a hülyeséget körömszakadtodig...
Aztán ha mégis megállítanak akkor sírsz mint a fürdős kurva, meg villogtatod a flepnidet, hogy kolléga, kolléga 🤔