Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most sem írtam hogy a rendőrt kéne szidni,én is vállalom ha az bizonyított.
De mi olyan nehéz ezen,mikor a kawa le is írta hogy ő már erre is rákérdezett,de azért te mondod baromságodat.Én is minden ilyesmire rákérdezek ha valahol együtt dolgozunk.
A múltkor meg azt vaúztad, hogyha elkövet az ember egy szabálysértést, akkor vállalja fel, ne a rendőrt szidja most akkor melyik?
Én ha egyértelmű elismerem, ha nem, akkor kidumálom, egyszerű. te meg gondolj, amit akarsz, hogy én hogy csinálom 😆
Ezért mondom,szerepeljen az egyedi azonosító akkor elismerem,ennek hiányában,nem
Én csak arra lennék kíváncsi hogy a német autópályákon mennyivel van több baleset mint mondjuk nálunk.Szerintem semmivel.
Nem,pontosan ezért,mert nincs mivel bizonyítani.Van egy felvétel amin látszik egy motoros,ezt csak freelac gondolja hogy elég ahhoz hogy bármit rádverjenek.
Ahol az szerepel a játék szabályzatban hogy az ezrediket nézik.
Ki-hova szuletik. Vagy nosul.
Ha ranezel a terkepre, nekem pl. valoban erdekes utert minimum ketszaz kilometrt, meg annyit vissza kell haladnom. Ott a Mecsek, de az meg nekem nem jon be, meg hat...
Szloväkia nyerő, sok jó aszfalt, és az alacsony tátra 130 km.
Ja, akkor nekem is a horvatok fele, csak ott pont olyan sik videk van mint itthon, nagyreszt semmi ujat nem lehet latni. Esetleg ha elmegyek a perlaki tohoz, de az meg... Vegig egyenes ut.
Ezt irtam mar sokszor, hogy ha nem kora reggeltol estig tarto utban gondolkodom, akkor mindent ezrszer lattam mar. Meg a Balcsi sem vonz motorozni.
Nem teljesen, de 100 kmen belül van több átlépési pont is
Úgy könnyű, hogy a határ mellett laksz (gondolom).
Amúgy én Somogyot jártam be délelőtt-délben.
Hát nem tom, három hete mi még toltuk a 8ason ahol lehetett. Ott nem volt még kamera
Nem biztos, hogy mindenhol be lett tartva a korlátozás, mert kettő után indultam aztán most meg vacsorám eszem itthon 😁
Mig sebességmérésekkel polemizáltok eu szerte megjártam szlovákiát....
Ja, félreértettem.
Itthon, legalábbis én most hallottam erről.
https://www.google.com/maps/@4...!3m6!1e1!3m4!1sv24ROmJ6ASK4XxBZXBMfeA!2e0!7i16384!8i8192?authuser=0&coh=205409&entry=ttu

Ha figyelsz, szabad szemmel is láthatod.
Ez talán 2 hetes hír vagy annyi sem így még lehet, hogy nem kerültek fel sehova.
Errol nem latok semmi trafi terkepet.
A szokásos, az életszerűség abszolút figyelmen kívül hagyása.
Közben láttam, hogy kivesézés történt.
Ha lesz harmincas, lehet, hogy nem az elve mertekben csokken a baleset, de tuti kevesebb lesz a halalos.
majd ha bevezetik a lakott területem a 30as sebességet lesz sírás mindenhol, én azért feltennék egy 5ezrest rá hogy pár százalékkal lesz kevesebb baleset, mert még kevésbé figyelnek oda a gyalogosok
amúgymeg kötelezővé kell tenni a kártyás gps alapú menetíró készülékeket minden járműben aztán meg se kell állítani a polgárt máris lehet küldeni a büniket, mert kötelezően be kellene küldeni havi 1x az adatokat, szóval a polgár saját magát szopatná be