Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olyan hülyéknél biztos nem mint te aki csont nélkül elismeri.Mivel bizonyítja hogy én voltam,azzal hogy 300 méterrel odébb megállított egy motort?Fogd fel,egy bukósisak egy motor szín nem elegendő az egyedi azonosításhoz.
Ugye.
Én, ha állandóan a határfeszegetés lenne a megélhetésem forrása, akkor tutira a legjobbat és mindig, mert különben oda a megélhetés.
(Ezt persze a helyén kell kezelni - a kijelentésemet.)
Nem szó kimaradt
Ugy ahogy mondod. A szinazonos motor meg ruha se bizonyit semmit. Szóval lehez ezzel erőlködni de ha bizonyitható akkor semmi jelentősége. Nálunk nagyon szeretnek büntetni, egyszer eljátszották hogy a traffis mondta ki mennyivel odébb megállototák és szabsértés bünti. Aztán az egyik kamionos erősködött hogy márpedig a tacho szerint nem annyi és az is hitelesitett műszer, és kéne a felvétel. Az meg mitöl lett volna. Akkor abba is hagyták mert utánna egyre többen kérték hogy mutassák meg mert nem mindegy mennyi az annyi.
Ha az egyenesben 300 méterrel arébb ott áll a megállító csapat, akkor nem is kell.
Kérjél képet is. Ritkán játszanak ilyet mert ha nem a felvevős autóval van nincs kép, ha mégis akkor rendszám nincs és nem bizonyitható.
Nem volt rajta, épp.elemzi a videóban. De a bordatöréstől az se menti meg.
Aztán mi alapján?Ilyen esetben még véletlenül sem szabad elismerni,nincs semmiféle egyedi azonosító.
Valamit mondott hogy nem a bőrt vette fel....
Eljött=lejött.
Más. Eddig várnom kellett az új gumiről lekoptatni a formaleválasztót, de ma eljött a pillanat, és azt állapítottam meg, hogy sűrűsödik az, hogy a traffi után kivesznek a forgalomból, így a motorosnak hiába nincs elől rendszáma, ha a rendőr lerádiózza előre a másik járőrnek, hogy mit mért.
Van egy új videója, ahol a csípőjét mutogatja, hogy eljött a glazúr. Viszont, van egy régebbi, ahol a Mugenrace meg minden.
Na most akkor vagy nem volt rajta Mugenrace, vagy nem hetvennel haladt. De ha esetleg nem volt rajta, akkor pont az első számú intelmet lépte át, megfelelően felkészülve a kétkeréken haladásra...
Ha jól emlékszem a te egyenes haladásodnak útszéle lett a vége vízszintesen,bár a dodor is úgy tart kanyarképzést hogy ő meg elesik a kanyarba,szóval van esélyed.
én meg abban vagyok nagy profi, hogy egyenesen ,hogy kell haladni tartsak erről én is képzéseket?(gondolkodós)
Nem vitatom, csak van, amikor valaki irriraloan nyilvanul meg.
Amugy en tole egyelore egy dolgot latok, hogy kanyarban hogyan kell motorral haladni. Biztosan tud mast is, csak arrol nem beszel.
Én a pályán feszegetem a határokat. Ott benne van a bukta. Sőt. Az a mondás hogy aki ott nem esik, nem is tud motorozni, mert nem tudja hol vannak a határai.

Viszont utcán nem feszeget az ember. Legalább is az aki pályán tud valamennyire, az utcán közelébe sem megy a határainak önként. Legalább is ha nem hülye, vagy tizenéves fiatal. A pályások akiket ismerek többségük fél a közúton, van olyan akinek nincs is rendszámos motorja.

Baleset természetesen előfordulhat, de az nem a határok feszegetése miatt, hanem olajfolt, kifordulnak elé, műszaki hiba, vagy csúnyán benézett valamit. Hát Dodor a motor viselkedését nézte be nagyon. A motor gyökeresen máshogy viselkedett, mint ahogy számított rá. És igen ez az ő felelőssége. Túl magabiztos volt a kétségtelenül nagy tapasztalata miatt. Sajnos ez is tipikus, hogy ilyen hibák pont nem a kezdőkkel történnek meg akik még félnek, és rutintalanok....ők más okból esnek el 😆
Legalább is a BMW-t. 😆
Régen még az elektronikák előtt a Yamaha RD500 volt ilyen, nagyon gonosz nyomaték leadású.
Nem tudom mennyire igaz, de állítólag a németeknél be is tiltották, még az alkatrészek forgalmazását is.
Mondjuk a 71-et tőle hallottuk... és az esés mindig szarul esés, mert ugye ha az ember elesik, az szarul esik 😁
Hogyneismernem.
Nem ismersz te semmit velem kapcsolatban,pont úgy ahogy itt senki.
Tarold jobban es jo lesz az sokaig,de en a frissen vett cuccot vagom fel,azt amit megtomok prosciutto sonkaval.
Szettepni barbarsag.
Nem,de ismerem a kvalitásaidat.
Nem, az elfér akárhol, de az oldalamon lóg. Onnan könnyű elhagyni. De nem pótkulcs hanem másolt kulcs a nyitogatáshoz.
Viszont azért nem hordok zsemlét mert összelapul, megszárad, és amugyse jó csak frissen.
Mert te már találkoztál vele és rájöttél?Ne általánosíts!
Persze,mert kell a ducati potkulcs potkulcsanak a hely. 🤣