Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az miért negatív, hogy szabálytartó és felvállalom ha már...?
Hát.....én még most is azt mondom,egy régi,levetett telefon google térképpel aztán kész.
Értsd rá.
Akkor nevezzük terheltnek.
A szabálysértési előadó meg ha olyan, mint az olvtárs, akkor pikk-pakk ott a csekk és legfeljebb lehet menni Hágába.
Ha nekem, mint bíró, 3-4-5 rendőr azt állítja és fénykép-videó-traffifelvétel mutatja a szitut, és egyértelmű, akkor ez súlyosbító körülmény lenne, de csak mert hülyének akart nézni.
Sem az előadónak, sem a bírónak NEM kell magáévá tenni a terhelt egyedi jogértelmezését, pláne, és okulva az itt is minduntalan előkerülő - amikor már tényleg a tények megdönthetetlenek - uncsi kifogás, hogy persze a cigányok nem, a patásnak új stadionra kell, nincsenek is házak, elbújni hogyan merészelt a rendőr, stb.
Eh, jó nagy lett.
Rendőrök kifejezetten imádják szopatni az okostónikat, akik elkezdenek mellébeszélni amikor egyértelmű. 😆
Engem akárhányszor megállított, nem kezdtem mentegetőzni. Minek? Nem hülye. Több ilyen dumát hallott már úgy is mint amennyiszer én rendőrrel összefutottam.
Volt olyan hogy 50-es táblánál 70-el mentem óra szerint. Rendőr kettőnket kiszedett. Másik csóka elkezdte, hogy hát az ő órája nem annyit mutatott meg nem is látszott a tábla. Én meg mondtam hogy igen, 70-el mentem, benéztem. Aztán hogyhogynem asszondja a rendőr én csak 62-vel mentem, máskor óvatosabban, a faszi meg 63-al az már bünti 🤣
Ott elég sok minden meg tud dőlni.Bátyámnak pár éve volt egy esete,ment mögötte a rendőr,nem volt bekötve,megállították miatta,a bátyám tagadta,váltig állította hogy be volt,de ők ketten vannak mondja a rendőr.Mondja a bátyám semmi gond,jelentsetek fel.Így is lett,aztán be kellett mennie,és mondta hogy a hátsóülésen gyerekülés van ami teljes mértékben kitakarja az első övet és ezért nem láthatták hogy ő valójában be volt kötve,még ki is hívta hogy nézze meg.Semmi nem lett belőle.
Ne vegyük egy kalap alá azzal aki valami bűncselekményt követett el,akkor kiszedik az azonos sisak ruha motor miatt,mert feltételezhető hogy ő követte el,aztán a további eljárás folyamán jön a bizonyítás.De hidd el nem fognak téged lesittelni ha egy pont ugyanolyan motorral ruhával sisakkal ment valaki bankot rabolni.
De te amugyis egy rettent negativ ember vagy és kitartó is, ugyhogy vagy ne sérts szabályt vagy ismerj el mindent🙂
A gyorshajtó nem bűnöző. Bíróságon nem állja meg a helyét ha nem látszik a rendszám vagy kettő is látszik. A rendör ha tud csőbe húz, ha nem hagyod magad már a szabsértési előadónál fog dőlni a dolog.
Akkor ha nincs egyedi azonosító, akkor az egyéb videofelvételek alapján hogyan fogják el a bűnözőket?
Elmegy a motoros a kamera előtt, zöld-fekete jármű, farmer, szürke kabát, fekete sisak, 300 méterrel és 20 másodperccel később igazoltatnak egy ugyanolyant? Te mivel idegesítenéd fel a bírót, ha odakerülne az ügy?
Te aggodalmaskodsz ezen.Röviden és tömören,ha nincs egyedi azonosító,akkor bekaphatják.Kár tovább ragozni a dolgot.
Írtam ilyent?
Nem aggódtam, csak azt írtam, hogy (idézem):

""...azt állapítottam meg, hogy sűrűsödik az, hogy a traffi után kivesznek a forgalomból,..."

Amúgy jeleztek a szembejövők, mert ha nem is száguldoztam volna, a falu végén ahol már nincs ház és látom a település végét jelző táblát, előbb elkezdem a gyorsítást.
És voltál olyan hülye hogy elismerted,igaz?Kit érdekel hogy van bekötőút vagy sem.Nem,nem én voltam,bizonyítsák be hogy én voltam.Szerinted mivel tudják bizonyítani, azzal hogy nincs bekötőút? 🤣 😂 🤣kb ennyi lenne a reakcióm.
...és...
itt találkoztam a másik traffival olyan 20-30 perc múlva:
Előfordult máskor is. Furcsamód meg se állitottak, pedig többel mentem mint az ott megengedett.

Ez ilyen folyamatosan visszaterő aggodalmasok rettegése téma. Te meg amugyse mész gyorsan, nem is értem a problímád
Semmit. Meg a videózás nem.ugyanaz mint a folyamatosan rögzített sebességmérés.
Volt egy kanyar közben, de nem volt bekötőút meg semmi.
1. pontban mért, 2. pontban meg két autónyi rendőr állt.
Motoros farmer-cordura volt rajta.
De igy se kellett volna ennyire szetcseszni az oldalat.
Én már rég megtettem,de ti csak higgyetek az urban legendnek. Nagyon sok trafizós is.erősöm volt,ma már kevesebb mert leszertek,kiléptek de van még mindig. Sokat nem érek velük, régen legalább szóltak mikor hol mérnek.
Az igen ritka és nem állójárműben szokták.
Ez édes kevés hozzá.Neked is leírom,egyedi azonosító!Van egy kék motor zöld ruhával piros sisakkal,és?Ez mit bizonyít?
Speciel még a traffi képkészítés messziről-t sem kérdeztem meg, így egyel több, amire rá kell kérdeznem.
Attól nem, de a hámréteg levedlésétől talán igen.
Videózik mondjuk, meg nem megy el több motoros a traffi előtt, ilyenek.