Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha talalkoznal rajonnel hogy mennyire szellemi torpe vagy,es nem azert mert a dodor milyen nagy.
Barbár.... 🤣
Ja,hát szerintem azt nagyon szereti ha isszák a szavait.Én még sosem találkoztam vele,de igazából nem is szeretnék.
Meg hát mély (vagy fizetett)meggyőződésből kiállni és nyomni a dumát, ahhoz is kell egy kis szereplési vágy
Az biztos hogy marketingből ötös.
És tényleg......Baszki,ha a bútorosnál nincs bicska akkor csak nézegeti a zsemlét hogy akkor ebbe most hogy kerül bele a felvágott. 🤣
övtáskámban van egy oda rendszeresített bicska. Szinte napi rendszerességgel használom mindig kell valamihez el sem indulnék nélküle. (kezeit széttáró) Ez olyan mint a parkszájdos behajtó akinek nincs az nem férfi (kezeit széttáró)
Amugyse hordok magamnál zsemlét😁
Zsemlét minek felvágni? Anélkül is tök jól ehető. De ha nagyon muszáj kettészakitom
Tanktaskabol kivett zsomlet fel tudnak vagni vsgoszerszam nelkul? 🤣
Jo hat a dobozt is ki lehet nyitni torott kulcsal,csak ahhoz kell fogo is,mint a videon.Fogod meg volt valahonnan. 🤣
Biztos, de az legyen az ő baja. Mindenesetre jópáran dolgozunk hogy megéljünk és motorozzunk ő ugyanezt megteszi munka nélkül es folyamatosan motorozik🙂
Szóval ő járt jobban 😀
Ismerem😀 csak nem használom.
Azt látom hogy vannak bicskás emberek, azok mindent bicskával oldanak meg. Meg vannak akik nem használnak bicskát és ugyanazt meg tudják.oldani bicska nélkül is, amit a bicskások csak bicskával😅
Azért volt ott gerinctelenség az üzletpartnerekkel is......
Olyan mint amit hasznalsz reggeli kozben,csak ezen be leghet hajtani a penget a nyelebe hogy kompaktabb legyen.
Ehhez nem értek. Nincs bicskám. Illetve van egy svájci de a szekrényen tartom.
A bicska elobb kell ha zsemlét vagok fel,meg megszalad a transit motorja es levagni kell a legszuro csovet mint motorral elesni,nem Pipis vagyunk akik elutik az elso autot amit latnak.
Azért nem a semmiből osztja az észt, van mögötte némi tudás. De van aki dolgozik a pénzért van aki meg igy akar gazdagodni. És lássuk be, jól csinálja mert van mit a tejbe apritania. Ha mást nem, ezt a tudást is el kell ismerni.
Addig jár a korsó.
Nem ismerem, nem is kívánnám vele, 1456x jobban motorozik, de amikor valaki nekiáll osztani az eszet, jó eséllyel így jár.
Az élet alapvetően igazságos.
Azért az esélyt meg kell adni. Volt már rá példa hogy jó ha van meg arra is hogy jó lett volna. Legutóbb egyik ismerősnek ha időben megveszi egy kulcscsont repedés maradt volna el az elcsuszáskor odacsapódó sisak alsó pereme miatt. De ezt se lehet kiszámitani. A bicskától többet ér.
A szivrohamot vagy a tetorol leesest esetleg egy hulyet aki nekedmegy az M3-on mert rossz felhajton indult el se lehet kiszamolni,es baszhatod a legzsakos mellenyt.
Nem kell, nem kelll.....ezt nem lehet kiszámolni előre......kabriotető meg nem.mindenhol van
Szerintem meg nemkoll pofara esni,vagy landolj cabrio tetőn,es nincs gond.
Sot,meg biztositas se megy fel. 🤣
nem mindegy, hogy egyenes úton van a 71 vagy egy visszafordítóba 😅
Hát ja, mire ebből kikupálódik ősz lesz. Momdjuk erre pont jó a légzsákosmellény. Kis sebességnél kevesebb borda törik.
váltsátok fel a motorozást a pecára(kezeit széttáró) Az sem veszélytelen ugyan de jó esélyel életben maradsz ha 5 évente veszel fel tetanuszt(kezeit széttáró) A múltkor a haver hozza ki a 16-os pontyom a stégnél amit megszákolt nekem./szomjas nem volt már a koma/ Addig lóbászta ahogy hozta fel a merítőbe pontybölcsőig, hogy a bognártüskéje beleütődött a lábába pont valami olyan eret ért, hogy dőlt belőle a vér(fejét fogó) azért még megmértük meg lefényképeztük a halat gyorsan visszaengedtem majd a kocsi eükészletét előkaptam. Abba csak gézek, ragasztó meg olló volt. Fertőtleníteni a saját pálinkájával fertőtlenítettem először a saját kezem majd a lábát(kezeit széttáró) Azt láttam, hogy ez a művelet jobban fájt neki mint a sérülés 😅 Tettem rá egy nyomókötést aztán kisvártatva el is állt a vérzés. 10 perc múlva megint kapás a botján a stéghez szaladok bevágok neki. Mondom a komámnak ha nem muszáj ne is jöjjön ide inkább megfogom megszákolom csak ne jöjjön a stég közelébe mert már nagyon gömbölyű volt a cipője talpa 😅 De feszt erősködött legalább szákolni had jöjjön(fejét fogó) ebből az lett ahogy jött a stégre a bizonytalan járásával mellélépett a pallón. (fejét fogó) csillapítás nélkül vágódott a 20 centis büdös iszapba azért reflexből ahogy a stég szélébe próbált megkapaszkodni még belenyúlt egy kiálló rozsdás szögbe ami széthasította a tenyerét(kezeit széttáró) Aztán még a szákból visszaengedtem a halat,hogy ezt a szerencsétlen még egyszer ellássam. Kezdődöt előről az egész a lábát fertőtlenítettem,kötöztem, utána a tenyerét 😅 Mondjuk annyi szerencséje volt addigra megtaláltam a betadint így nem a pálinkája fogyott 😅 Szóval nem veszélytelen hobby a horgászat se de jó eséllyel nem kell hónapokat eltölteni kórházban egy hetes pecatúra végén(kezeit széttáró) A motorozásról ezt már nem lehetne biztonsággal kijelenteni 😅