Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

71-gyel ment eséskor. Annyira nem feszegetés, csak szarul esés.
Ő max a hogyan tákoljunk motort szakkör vezetője lehet.
Meghagyom neked ezt a piacot,amekkora talentum voltal te megduplaznad az esesi szamait.
meg gondolom nem örültél annak sem amikor a cimborák megröhögtettek 😅
most kéne meglovagolnod a balszerencséjét(gondolkodós) kezdődik a szezon(óranézegetős) Átvenném a jól fizető kocamotoros csoportjait a helyedbe(kezeit széttáró) 3 hónap alatt többet keresnél mint a hangárba 3 év alatt(kezeit széttáró)
Mondjuk attól a heti 50km-től nem két év alatt fog behalni.
pont jóra vetted a dízelt. Gyakorlatilag rövidtávokra használod ami a halála egyébként is(gondolkodós)
amikor a bömbi egy percen belül bepörgetné magát 15 ezerre baxhatná a vészhívó gombját(gondolkodós)
Hirtelen ez jutott eszembe 😅
http://youtu.be/0PUbnaXYfyc
Nem.
Hát ha egy nagy hülyeség......
Pl pont az 5ezres fordulat,hogy nem lehet sokkal több.....szerinted.
Meg pl ez,mert azzal sem vagy tisztában hogy több olaj nagyobb fordulat,több levegő"különben tudnád, hogy nem a beszívott olaj mennyiségétől függ a max. fordulat, hanem az égés sebességétől és a levegőtől. Hiába nyomsz be akármennyi olajat - füsthatár fogalma megvan?
na mennyé guglizni 😄"
Azt is hozzá kell tenni, hogy ezek nem sétamotorozások, amit többnyire én is csinálok, és még jó sokan. Hanem a határok feszegetése, és ott jobban benne van a bukta. Én ettől függetlenül sajnálom, mint ahogy az összes motorostársam, aki így jár. Két komoly buktán vagyok túl, ami motorral történt, és egy lovas balesetem volt. Mondhatnám úgy is, hogy át tudom érezni.
nekem ebből az jött le hogy kurva sok motorral ment már mégis beszopta a túl sok lovat
szóval kurvára felesleges a sok ló mert csak a vezetés segítő cuccokkal lehet vezetni ezeket

amúgy a 7 borda törés jó nagy cumi, nekem is tört már el 1-2 de egy hónapig simán csak a levegővétel fájt
Valami aprosagba beleakad es utana erre fuzi fel a basztatast.
Autista.
Vele azert tul gyakran.
Azert sajnalom,megint felborul az egesz evi terve.
És ezt hol mond ellent annak amit írtam? Azon kívül hogy megakadtàl az 5000es fordulatnál...
Megesik bárkivel is. Nem kedvelem dodort, de jól kibaszott vele a sorsa......
Az esest nem,egy fenykepet lattam a motorrol az arokban.
Oda már naptej kell. 😆
Azzal eqvivalens lesz inkább.
120centis fénycső pótlók olyan 20-40W között vannak, ami kb. 300W hagyományos izzónak felel meg fényerőben.
Még nem tudok róla.
nekem az kellett hogy hátul tudjak 2 méter egyenes helyet csinálni, meg legyen kn 90 centi az ajtó felső széle ettől az egyenes helytől
nekem a régi grand cherokee jeep kocsik tetszettek nagyon, de nem férek be mert kicsi az ajtónyílás
Nem csak ő,itt van egy részlet a más által belinkelt cikkből......
Látom egyetért veled a barátod.... a helyedben ettől kétségbe esnék 😄
Egyik kollégámnak volt ilyen, elégedett volt vele. Bár ritka, és nem tudom hogy neked mennyire felelt volna meg.