Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Venned kéne vagy sosem akarsz szopni? Milyen hozzáállás ez!? 🧐 😁
...csak Fordok vannak... 🤣
Nincs öreg lötyögőtengelyes turbós dizelem, tehát nem kell😄
Az mindenre megoldás és hordok magamnál egy kis műa. ládában pár szerszámot meg emi kellhet és abban van bicska, kalapács, kispajszer meg ilyenek, valahogy csak levernék valamit ha kapálózni kezdek. 😆
A légszűrőház előtt is sikeres lehet oda meg még talán puhább vagy könnyebben letéphető cső meg bár ha takarja a burkolat és nem látni hol megy na meg a lélekjelenlét is fontos, engem is simán megszivatna egy számomra ismeretlen full burkolt motor főleg ha csavarokkal van a burkolat rögzítve nem csak rányomós mint nekem a hdi-nél.
Ezert kell a bicska.Ami felesleges kacat. 🤣
Tehat nincs.
Letépni a csövet? Ez már nem trabant meg nem is ford 😁bmw-nél vagy négy csavar fogja plusz masszív bilincsek, azt le nem veszed szerszám nélkül, de hosszmotoros passátnál se. Meg ugye oda se tudsz nyúlkálni, ott futnak a szíjak, motor pörög 5000-rel, minden forró...
Persze,aztán ha 13lenne akkor meg az lenne a baj hogy nem 7ezer.
Ez autó típus függő,ahol a legegyszerűbb letépni a csövet,de igen,ha nem automata,akkor lefullaszt.Erről jut eszembe,kollégám muterja beszopta a fordal,ecoboost motor,nincs benne 100ezer km és széthullott a motor,gari 5év,az autó 6éves, végig márkaszervizbe szervizelve,2.2millió.
Inkább a turbóhoz minél közelebb. Cooler cső vagy mittomén. Ami könyen bontható. De amugy negyedik fék kuplung
azért a 13 ezer szebben cseng egy teletankért 😅
Manapság lófasz az a 40ezer forint.
de hát az nagyon nem a szívótorok(kezeit széttáró)
Erre céloz jó eséllyel
Na,pont így.
oszt azt, hogy fogod be? Levegőszűrőnél a betáplevegő útját lehet esetleg(kezeit széttáró)
Ilyen nekem.is volt, seneddégbe le kellett fullasztani. Szintén turbótengely
nekem is ez a természetes, mert én álruhába bujtatott tojotával járok. Nem érzem, hogy ez olyan fontos lenne. Sőt inkább még rossz is, mert amikor megtankolom 40 ezret fizetek egy telitankért(szemeit körbeforgató) Ha csak harmad ennyit tudna 13-ból csurig tudnám tölteni sokkal jobb érzés töltene el, hogy ilyen olcsón megúszok egy teletankot 😅
Haver opel vectrája és így járt, nyomta a féket és mégis gyorsult 😄 aztán csak lefulladt végre. Kibírta nem ment szét csak a turbó de hibát is az okozta
Hát az a 20 éves pusztulat biztos nem automata de sebaj megoldódik a probléma ha nézik mert szét pörög a motor hamar
vagy a turbónál, egyik ismerősnek a turbónál szívta az olajat, szerencsére kézi váltós volt és le tudta fullasztani, még a tűzoltókat is rájuk hívta valaki mert mire észbekapott lett akkora füst hogy nem lehetett látni
turbó tengely lógott vagy fél centit
Igazából ilyenkor erő nincs benne így ha 1-ben elindulnin próbálnak vele hamar leáll, ez csak automata váltónál gond mert tól nagy a fordulat és nem engedi sebességbe rakni, de itt simán nem tudták mi van és pingvineztek míg be nem állt a motor. Nekem is volt ilyen az 1.5dci scenicnél és ahogy Zé írta levertem a szívócsövet és befogtam.
Szerinted a két egyfogú aki nézi tudja ezt?
a kartelgázcsövön felrántotta a motorolajat és azt égeti maxfordulaton. be kell fogni a szívótorkot és leáll
Baszomregi tádé duc vagy boxer,jumper.