Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😅 benne
ez a bánat minek? Remélem csak a parkolóban fényképezted pista bácsi zöldséges lomját 😅
Be fog válni, szgk-tok úgy is van ez meg hasznosabb neked.
Annyit nem fogom.
A duc mostmar kb 3 eve szerelesmentes.
Hmmm,ha nem valik be eladom,ha igen az aszmát adom el.
szerelje legalább annyit mint én 😂
Legyen vele szerencséd!
Nincs, egyenlore passz lesz e belole valami.Kiderul.
Vonóhorog? Az kötelező. 😁
Nem vagy tul eros agyban,ezt azert tudja mar mindenki.
Hú bazdmeg,ezt az írást......inkább el is engedem.
Nem kell tuzforto vizbe tennem a kezem hogy tudjam szar dolog.
Ezert kijelenhetem,nem kell az altalad kiprobalt es elvezett gazdag embert szopni hogy tudjam,a fiat batmikor jobb.
"Jobb mint bő nyallal leszopni egy gazdag palit hogy bekuncsorogjon az ember a muhelybe feketen fusizni."
Hát, pedig ez egy kijelentő mondat.
Dehogy,az a te specialitasod.Nekem van 1200 negyzetmeterem,boven elferek.Nem kell hadon csuszva bekuncsorognom mashoz.
Honnan tudod,próbáltad azt is?
Jobb mint bő nyallal leszopni egy gazdag palit hogy bekuncsorogjon az ember a muhelybe feketen fusizni.
Készül a jövőre,már megszokta a dobozost,viszont a jysk-be bejárni dolgozni kell egy kis fogyasztású autó .
Meg nem.Mondom,kis fogyasztas,rozsda nincs cegben elszamolhato.stb,stb.
De mégis......vetted? És ha igen minek, semmi nem fér bele. Max a parkside szerszámod
Én nézegettem egy időben a freemont-ot,aztán pont a múltkor voltam a szerelő havernál,pont ott állt egy,ilyenkor azért mindig rákérdezek mi a vélemény.Azt mondta fos az elektronika,ami tud elromlik és drága az alkatrész.
Nincs gond.Keveset fogyaszt,dizel.Nem villany.
Tetszoleges sorrend. 😁
Nem a lofaszt.....a fiat régen sokkal szarabb volt de jelenleg is hagy némi kivánnivalót maga után....
Azt látom. A kép célja, értelme?
Vetted, eladod, kaptad, találtad, utban van, stb....
Bombabiztos olasz tekknika,soseromlik el.