Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogy kötekszek ! Tudatlan vagyok , autóra nem tudom milyen egy stretlegál pályagumi ! 🙄
egyforma az mert mind béna
az lc4-el bármelyik szerpentinen gyorsabb volnék a képen látható gumikkal az ekecs bálnájától hiába fél milla a gumiszett rajta
😂
Drága.
De tök mindegy. Suttyó terep motoros nem ért hozzá, mert azt hiszi minden gumi egyforma, szóval ne velem kötekedj. Veled vagyok 😁
Mehh.....
És ha nem gyártják?
Arban nem volt draga, egyforma aron volt a kategoriajaban kb.
nekem elég volt az euro 3 is
ha már buzi dízeles lettem legalább rendesen basszak a gréta alá
3000ccm 150 ló nincs nagyon kihegyezve 😆
olyan dugattyú van benne hogy agyon lehet verni vele egy elefántot is
Na nem szarom le ! Nem elég , hogy a Diesel szarom Euró 5 besorolással szívok a részecskeszürös szárral ! A bivaly had koptadsson olyan papucsot amit 98-óta használok minden motoromon ! 😉
Faj a fenet,azt csinalsz amit szeretnel.
Kornyezetvedo vagyok,egy tudasat jobban kamatoztato gumival amivel tobbet mesz el szerintem a bebifokak es a delfinek tovabb elnenek.
tuti valami ner lovag lehetsz ha akkora a porta hogy avval a döggel meg tudsz fordulni a vízcsap körül 😂
de meg tudlak érteni régen szimóval jártam a szembe szomszédhoz is
Látom ez is nagyon fáj ! Na de nem kértem kölcsönt rá tőled sem , ne fájjon már ennyire ! Igen az udvaromba a kerti csapot elzárni kell nekem ilyen motor, mert hátraballagni fárasztó ! És odáig megy a racse meg vissza is , mind a 30hosszú méteren keresztül ! 😂
Akár.Bar nem hiszem.
Találkozótól találkozóig?
Angel felesleges rá.
volt pár endúró gumim ami geci kemény meg vastag volt
méteres cső volt a pajszer végén mire felment pedig hőlégfúvóval melegítettem is
sosem mondtam hogy nem vagyok hülye
amúgy az erdélyi menet miatt lett ez a drága gumi, mert a veerubber kibaszott vékony volt, a murva szétette volna egy nap alatt
mofakernél nézegettem párat
de a belsők is katasztrófák
a sima belső szinte reklámszatyor vastagságú, a vastag erősítettnek mondott az a normál belső mint anno a szimókban volt
Nade minek a sztrítlegal?
Racse megy kozuton?
Probaltal mar felrakni duplaannyi anyagbol motorra gumit?
Azert az megizzaszt mig felgyursz egy 30 kg-s elsogumit. 🤣
Nekem ez 105e-be fájt , mennyibe kerül egy ilyen szerkezetű autógumi ? 🤔
Nem én vettem Heidenau gumit ennyi pénzért, amikor 5ösből megvan a Veeruber a robogódra 🤣
A K3 sztrítlegál , de sutóra. milyen egy sztrítlegál pályagumi ? 🤔
szóval egy jó gumi 30 ha rajta van a race felirat akkor meg 90
a széleken kispórolják a ként és máris jobban tapad és el lehet adni nagy pénzért 😂
ettől már csak a huszon-harminc ezres bicikli gumik a durvább lehúzások amik nem bírnak ki 1500km távot
motoros-biciklis mind hülye, el lehet nekik mindent adni aranyáron
Mert úrizálsz ilyen Heidenau gumival 😆
Na az már felér egy jó kis Mitas gumival is ami 30ezerből megáll. Szóval motorra olcsóbb a gumi. 🤣
Ha meg egy streetlegal pályagumit veszel, akkor az autón is drága.
baszki azon az 50-esen drágább volt a 2 gumi mint a motor értéke
https://m.mofaker.hu/termek/90...
ez a ló másik oldala....
abból indulok ki hogy a toyotára egy jó minőségű 205-ös gumi 16 os méretben 60 ezer
ehhez képest a a motor gumi fele anyag és kb ugyanannyi idő megcsinálni