Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sanyi vazzeg itt a zsírzócuccod
https://www.facebook.com/reel/283719318101730
https://www.facebook.com/share/r/ksEWYKJP5N5ADHHr/. 😉
egy vonalkódos bolti rendszert mennyiért lehetne összehozni? vegyesbolt van van 5-6 ezer féle termék
az a lényeg valami vezeték nélküli mert pl a szögekre nem lehet egyesével kódot ragasztani, szóval sok terméknél a polcon kell csipogtatni és beírni a mennyiséget
akár egyedi vonalkód nyomtatási lehetőséggel
Tényleg béna lehettél ha az ujjadat verted, ki tanított? Ha jó csináltad volna tényleg csattogott volna mint egy ak. 🤪
béna voltam és oda vertem a ujjam sokszor 😞
Másoknak úgy szolt mint a géppisztoly
Igazából a zsír téma jól tud jönni itt is sőt nagyobb partinál a központizsírzóra is szükség lehet. 😅
Nem a te nemzetiséged hanem akik mostanában bejönnek. 🙂
Háttt,én már elmagyarosodtam,csak a nagyanyám tudott folyékonyan tótul. 😆
A haver a te haverod is lehetne nemzetisége okán és ez miatt is nem hinném, hogy veréssel kényszeríthettem volna bármire, saját belátása volt. 😁
Volt nonverbális ráhatás?
Na az még a Jobbik eset.
Egyenlőre úgy tűnik mégis elismeri és elviszi lajosra a kisgépszervizbe, majd kiderül.
Persze ha olaj nélkül nyomták, akkor nem ez a gond.
Először nézd meg a szimmeringek környékét. Elég silányakat raknak bele. Én a fűkaszával jártam így,egy szezon után. Ugyanez volt a tünet.
🤣
Tizenévesen ekkorát használtál? Milyen érzés volt és milyen hatása? 🤔
Kösz, hétfőre esőt mond egész napra... talán elhagyjuk, mert még arrébb megyünk 400 km-t
Jaj 80 évekbe mekkora volt máááááááá 😂 😂
ha sittre készülsz szerintem az anál tágító jobb ötlet
😁
Mennyi időt elbasztál a mellébeszéléssel mielőtt feltetted az igazi kérdést 😁
dobd ki a picsába és vegyél egy másikat
nekem egy noname gyagyi van ilyen 2 ezer körül vettem kb 10 éve aztán még mindig hibátlan
igaz azóta 3 patron ha kiment belőle, de akkor is hibátlan
van hozzá egy fém cső meg egy hajlékony gumicső
Egy ideje azon gondolkodom, hogy megkérdezzem-e, hogy használ-e itt valaki gésagolyót és ha igen miért? Őszinte válaszokat várok. 🧐
Nem váltak be a tgk-kon sem a központi zsírzók, mivel soha senki nem tartotta karban azokat így szépen tönkrementek a csapszegek, nyergek meg minden amire rá voltak kötve így elhagyták azokat, marad a műhelyekben való zsírzás ami éppen van már habegyáltalán csinálják valahol, nekem a munkagépemhez kell és nem túl sűrűn, de ha éppen ledobja a hernyótalpat akkor azonnal kell mert zsírzós a feszítése na meg egy halom csap van rajta.
Rajtad kívül ez senkinek nem okoz gondot 😆

De vannak automata zsírzók. Miért nem használsz olyat? Gondolom a teherautón elfér.
Ott csak rátekered a patront a zsírzópontra. Van benne egy kis elektromotor, ami a beállított időközönként kattint egyet a kinyomó csavaron. Ha kifogyott csak letekered kidobod, és rátekered a másikat.

Nekünk az új radarunkon ilyen van. Igaz hogy vagy 50rugó egy 2 deci zsír egy ilyennel, de aki finnyás az fizessen 😆
De, csak amikor elvileg mikor ráengedem a "tolórudat" levegőt is tol mellé, de végül is mindegy, én nem kedvelem, olyat keresnék amit mint egy pb. patront rácsavarok a kinyomóra oszt jónapot, ilyet még nem találtam és biztos kitalálják majd csak ugy nekem az idő ilyesmihez véges. 😆