Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gps alapu jo mert a telepitetteket jelzi plusz az online kapcsolatban lévők a bejelentett mérési helyeket is. De a nem bejelenetett autóban mérést nem, márpedig azokbol jo sok van.
Nem. Ez ugy van hogy a rendőr beállitja milyen távolságban készitsen felvételt. Aztán semmivel nem foglalkozik mert automatikusan készül a kép a gyorshajtásról amennyiben a beállitott távolságban gyorsabban ment mint a közig birság határa. Ergo hiába áll meg ha már korábban bemérték. Lézeres mérés esetén a jelző kütyü csak találatjelzőként funkcionál, addigra már bemértek mire jelez. Radaros esetén működött a nagy szórás miatt de lézernek nincs szórása az egy táguló kúp. Egyedüli megoldás a blokkoló az is több fejjel mert ha a tükörig nem terjed a hatása még bemérhetnek.
Na, úgy látom előzményben, hogy ezt Mindenkinél Is Okosabb frílaci sem tudja... szóval felejtsétek már el az ilyen urban legendeket, hogy "előre jelzi" meg "lefordulok" meg "követ a mérővel"
A tény: ahogy a kamerán vagy, már van mért érték, egészen pontosan 0,3 mp (!!!) alatt. SEMMIT nem tehecc, csak a blokkoló hatásos. Hiszi aki akarja, vitázni nem fogok erről, leírtam, hogy műxik, részemről ez ennyi.
Jól van, na, én is hibázhatok néha.
Feminát se szabad megnyitni
https://femina.hu/hazai_sztar/...

Tehát a cím szerint arról tájékoztatták az embereket, hogy egy hét múlva tájékoztatnak.
Én meg egy éve beraktam egy gugli maps képet nálunk az egyik utcáról (közben megváltozott). hogy bent ült a szolgálatiban a rendőr és a telefonját használta valamire, a traffi meg be volt állítva a közeledőre, ha beleért az autó ÉS száguldott, akkor csinálta a képeket, tehát ha nagy a forgalom akkor a rendőr tuti nem követi két km-ről a pár tíz méterig, hogy a rendszám kivehető legyen a képen.
egy ismerősnek jelzett a kocsiban a kütyü hogy mérnek, leállt az út szélére várt egy csomó ideig(legalább negyed órát) mégis megjött a bünti, pedig kurva messze állt meg a mérő kocsitól
de nyugodtam kérdezt meg
ja és több célt is megjegyez a mérő......
https://totalcar.hu/magazin/ko...

""em evidens, hogy a megengedett sebesség fölött azonnal fotó készül az autósról.""

Tehát vagy-vagy.
De majd megkérdezem a gyakorlatot.
Megkerdezem.
bemérnek, és addig amíg a látótérből nem kerülsz ki figyel a műszer, még akkor is ha megállsz az út szélén és ott várakozol negyed órát
szóval ha jelzi hogy bemértek akkor vagy lefordulsz valami földesútra vagy visszafordulsz, különbem megy a bünti, még akkor is ha a mérő 10km/h mellett tud csak fotózni
Na, mar tavaly vettem egy gps alapu elorejelzot, az, ha mar egy birsagot megusztam, es egyet biztosan, akkor mar ingyen van.
De meg gondolkodom az autoba is valamin. A lezer elobb bemer es amikor kozel mesz, akkor rögzít, igy ha nem extrém gyorsan mesz, lesz idod fekezni.
Írd hogy amikor és ahol jársz van e benne vagy nem.
Barátom? Beosztottam hisz belőlem él. 🧐
Ha ekkora barátod, biztos örülsz, hogy már nem kell neki gyerektartást fizetnie a sógorának 🤣 így , hogy lölö nevére vette az asszonkát 🤣
Mert nem jól állsz hozzá, mindegyik előtt megállsz, megnézed és ha nincs benne elszáguldasz előtte. 🙃
A minap jöttem haza az M5-ön, oda-vissza van rajta vagy 5-6 km átterelés, 60 meg 80-as limitekkel.... na, ott csak én mentem 100-al, de csak hogy ne toljanak le a kamionok, mert az összes retkes külföldi ment 120-130-al is... úgy látszik, a mi mérésünktől nem tartanak, valszeg a magyar állam nem éri utol a német rendszámos román vendégmunkást, ezért szarnak rá.
Engem nem érdekel, hogy van-e hitele vagy nincs, eddig még nem akart kölcsönkérni, engem szórakoztat oszt jónapot, ennyi nekem elég. Most galamboskodtam kicsit........sakkozunk? 😁
Összekeversz valakivel, az nem én voltam... én tudom, hogy csereberélik, csak azt nem, milyen gyakran.
Bocs azt nem tudtam hogy neked a táblafelismerés nehézséget okoz.Úgy azért más a helyzet,valóban.Mert azért normál esetben az ember észleli feldolgozza és reagál rá,tehát nem kell a boxal foglalkozni,csak a jelzőtáblával,vagy ami ennél is fontosabb,betartani a szabályokat és akkor még a táblára sem kell reagálni.És mint írtam,ha van tábla,akkor van lehetőséged reagálni.
Ugye, akkor még az üres doboz is hatásos, pedig te írtad kicsit lejjebb, hogy nézegessek bele a dobozba.
Tehát visszaértünk a legelejére, hogy sok helyen mérnek már, akár leselejteznek (nem) akár nem, ott a doboz vagy van benne vagy nem, de figyelni kell, lassítani kell.
Elég nehezen értetted meg.
Nincs hát,nem is ez volt a lényeg,te hitetlenkedtél mikor írtam hogy nem mér folyamatosan,a kamerákat ki be rakosgatják.3-4dobozra jut egy kamera.
Hülyeség,amit beleraknak,azt még aznap ki is veszik.Akksiról mennek,többet nem is bír néhány óránál.
Hát ha olyan hülye vagy hogy a táblánál nem lassítasz.......
Utólag már már nézegetni. De ha már megnézed vágj valami groteszk arcot aztán fujde mattfeketével