Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legtöbb fogyasztót nem érdekli. Kapcsolóüzemű tápegységen a kondi van hogy másodpercekig tartja a villanyt amikor kihúzom.
A motorikus gépeket sem izgatja. Csak a szarul megtervezett vagy kiszáradt pufferkondenzátoros dolgok állnak le.
Nekem egy kínai kamera az ami mindig újra indul ilyenkor és befordul a földet nézni, illetve a LED lámpák pislantanak ilyenkor.
felénk már évek óta vannak ezek a lófasznyi kis áramszünetek, a többségét észre sem venni
rá volt kötve az inverter a hálózatra az írta az összes hibát volt hogy egymás után volt sok ilyen kis "kimaradás" nem emlékszem mennyi de 5+ és pár percen belül
amíg nem volt a routeren szünetmentes addig szinte heti rendszerességgel bepirosodott, néha nem tudott észheztérni
routerhez beszereztem 12 voltos szünetmentest, egy 12v tápegység 2 db 18650-essel megtámogatva, ha nagyon nagy a baj még lehet tenni rá mégtöbb 3,7v akkut
Nagyon jó áron vettem egy 7"-ost, azt nem egyszerű elhelyezni.
Amúgy van egy telefontartó - majd leveszem - egy mai szemmel átlagos méretű telefonnal, már-már az is probléma. A Kawán amúgy egy régi, 5" kijelző elhelyezése is problémás. Ha lenne egy baszom magas plexi és az óracsoport fölé, az talán, de nincs baszom magas plexim.
Persze, vehetnék, mondjuk 35-50 ezerért, de egyelőre ezt próbálom ki.
Attol meg mindig szar hely,kormanyra egy 5" nal nem nagyobb kijelzo.
De egyre jobban kiismerem a gyari navi hulyesegeit,szoval nem kell kulon kijelzo mar.
Egyelore nem tudom, hogy mi legyen, mert regebben nem volt ilyen, de idegesit, hogy ahogyan megyunk elore az idoben, egyre jobban megnehezitik az eletemet.
3D nyomtatót én független szünetmentesre raktam. Eredetileg a kazán meghajtáshoz vettem, ha elmegy az áram, de így hasznosabb.
A tankgyuru, de kicsit elore elhelyezve. Aztan bluetooth atbeszelivel a hang, es a problema, hogy nem tudom hova mashova elhelyezni ezt a baszomnagy kijelzot. Tehat a legkisebb rossznak gondolom.
Ha a tankgyurure megy igen gyász lesz allandoan annyira lenezni.
+t
...na bakker. Éjszaka ment a nyomtatás, de volt egy pillanatnyi áramszünet, mert NAS is leállt, a nyomtató is megállt interrup hibaüzivel.
Kurva anyját, most már folyamatosak ezek a tizedmásodpercnyi áramkimaradások, ugye a routeren is látom, a NAS-on az FTP tárhelkyen is látom, most a nyomtató... Vagy mindenhová rakhatok szünetmentest, vagy - de nem vésem szét a lakást - egy külön áramkör.
Vagy... egy helyre áthordok mindent, és akkor csak egy helyen kell gondolkoznom a megoldáson.
Már ott figyel, aztan megy a motorra, ez lesz a nullszeria. Persze ha jo, akar maradni is fog, mert nem mindig lesz ra igeny.
Azt latom mar, hogy a gyantas talpa nem szep.
Az etanol vagy propanol leoldja a gyanta maradványokat, de dísztárgyaknál én lakkozni szoktam saját anyagával, azt ki kell keményíteni.
De a műszaki alkatrészeknél mehet egyből a napra.
Mar most tobbet birt mint az a kotvany hodda. 🤣
Hova ne ragadjon?
Ez valami tuskeken all,vagy mit mondott.
A rendkivul eros meggyozodeseim maradnak a helyukon. De egy masik, barmivel kapcsolatosan er egy impulzus, kisse atertekelodik, elkezdem boncolgatni es mar meg isvaltozott a velemenyem. Gyerekkoromban natur kefir? Tökfőzelék? 4t robogo? Mondjuk azzal otvenes kivitelben tovabbra is annak fenntartasaim.
Szerintem is jobb a nap. Van UV lámpám, de én is inkább kirakom. Lámpával csak egy kezdő bevilágítást adok, hogy ne ragadjon.
Értem én, változik az ember, de ahogy mondtad, a cigókat, már te sem fogod megszeretni 😆

Önindítót nem mostanában láthatod. Majd ha nyugdíjas leszek és lesz idöm ilyen hülyeségekre 😁
Ez asszem talan. Van ketfele a gyereknek, engem semennyire nem vonz a dolog, nem is figyelem, annyi kozom volt hozza, hogy amikor vrte, el kellett menni erte autoval.
Speciel ez nem ez lesz, mert rossz tipusu Kawahoz csinalta, de amugy ugyanilyen most kint van a napon, furdik az uv-ben. Mondtam neki, veszek neki valamilyen uv lampat, de mondta, hogy a nap is jo. Sot.
Ertem, de a lenyege az en mondanivalomban az lett volna, hogy az evek mulasaval olyan is elokerul az ember fejeben, amit korabban esetleg elutasitott. Pl. Egy pelda a kajalas. Korabban el sem tudtam volna kepzelni, hogy a fozeleket imadni fogom, es tessek.
Ts-re faragni oninditot? Majd megneznem.
Akkor nehéz lesz letakarítani. 🤔
Gyantás nyomtató?
Nem fog annyit kibírni az angol beteg. Hondát kellett volna venni, (és nem egy bontószökevényt mint ami neked van) ha ilyen sok időre tervezel 😆
Sportmotort lehet hogy elhagyom és valami kényelmes hintalóra váltok, de egy crusier számomra folyamatos küzdelem a célszerűtlen kialakítással a látvány kedvéért. Élvezze akinek ez tetszik, de nem az én világom.
Sportmotor is küzdelmes, de ott a cél a haladás. Na ez az én világom. De ha már nem bírom a hasalást akkor egy Yamaha Tracer az még bejön. De a 125-ös TS-em igazi öregember motor. Valószínűleg az is elég lesz ha már nem akarok sietni. Legfeljebb egy önindítót, meg puhább üléseket csinálok rá.
AKkor nem a trepni, de voltam túrázni, ahol a csapatban volt ilyen. Borzalom mennyire nem lehet borogatni...pedig akkor még a Jawa350-esem volt. Valami szar mindig leakad. Persze ott a rutinos kolléga nem dobta el, de mondtuk neki, hogy a fagyizónál bevárjuk, mert ilyen kanyarokat bűn lenne kihagyni 😆
Na, ilyent nyomtatott a gyerek, erre lesz felapplikálva a navigáció tartója.