Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocskort még akkor bírtam mikor a klasszikus Boros Bocskor ment.
Hát igen,sokan be is oltatták magukat mert a média ezt tolta......csak egy példa rá.
Bochkor liberális, klasszikus pesti fiatal értelmiségi volt, aztán mégis lett az a pénz, amiért elkezdett a jobb oldalnak rádiózni... innentől már teljesen hiteltelen lett számomra, addig csak nem szerettem a vad libsi dumáját.
Ha valakire, rám biztosan nem mondhatod, hogy felületesen szemlélem a dolgokat. A zenét én ÁLTALÁBAN hallgatom, nem nagyon keresem az előadóval kapcsolatos, pláne nem magánéleti dolgokat. Ha viszont szembejön velem, mint anno amikor az volt a hírben, hogy gerorge michaelt elkapták, mert egy nyilvános wc-ben buzult, akkor azért az ilyenféle alakokat kizárom. Persze ha az szól a rádióban, nem kapcsolom el az adót, de nem gyűjtöm a zenéjét, nem keresem a toplistákon, nem teszem pendrive-ra az autóba, igyekszem nem tudomást venni róla.
A munkásságuk mellett meg úgy elmegyek, hogy még a nevüket is kisbetűvel írom. Ha nyilvánosságra hozza a mentális defektjét, mert szándéka van vele, akkor tőlem megkapja. Ezt akarta, mi a baj?
Támaszd fel. Van örök morgó topic is? 😃
Ezért van ennyi hülye az országban mert csak a fizetett celeb médiavezérek dumáját hallgatják... az a kényelmes, az a menő... a sok 1 bites meg észre se veszi hogy így irányítják az agyát
Na de. Az én típusom topikja halott. Csere-bere nem izgat, mit cseréljek mire? A csúnya beszédes topik sem hoz lázba, mi marad?
Igen.
Én is utálom a buzikat,de ha úgy van,elismerem a munkásságát és a tudását.És az hogy most már nem hallgatom mert megtudtam hogy buzi,egy rohadt nagy képmutatás,ha annyira be akarom tartani az elveimet,akkor tájékozódom előtte,vagyis ha nem akarom hallgatni egy buzi zenéjét,akkor utána olvasok hogy nem-e buzi.De freelac adott esetben 40évig csápolt egy buzi zenéjére,majd most 40év után megvilágosodott,és már hirtelen nem is jó.
amúgy a buzikkal sosem az volt a gond hogy egymás seggében turkálnak és ez nagyon undi dolog
hanem az a hype aki e köré kiépült
én annyira imádom a rádiót hogy a kocsiba be sincs kötve
amíg tudtam mp3 írni addig ment benne a zene néha de már sok éve nincs működő cd író egy gépbe se
az opelba visszstettem a régi gyári magnóját aminek nincs meg a kódja, a cd meg ment a terepjáróba
de csak azért hogy ne legyen lyuk a műszerfalba mert egyik sincs bekötve 😂
én agyfaszt tudok kapni a sok szar dumától amit ezek csinálnak
inkább a yt, most már minden platformon tudom reklámmentesen hallgatni, vannak 1-2 órás mixek aztán hagy zörögjön
már letölteni is lusta vagyok a zenéket....
Akkor marad a blikk szintű információszerzés az ott megirtak alapján itélkezés? Olyan szocis módszer :))
Én ami vagy aki érdekes és még nem sokat tudok róla igyekszek képbe kerülni vele. A story vagy rúzs cikkeket meg se nyitom, viszont a neten ezer helyről lehet informálódni, ami reálisabb képet ad. Ha meg meleg bánja a fene, utálom a buzikat de nem kell találkoznom velük. A munkásságuk mellett meg nem lehet elmenni ha maradandót alkottak.
Hát jah... ha eddig jó volt mitől lett rossz most?

Azt megfigyeltem, az itt lévők többsége már többnyire nem a motorozás miatt van itt, hanem örök elégedetlenkedők :) semmise jó, minden szar, bár igénye sincs a változTATásra. Mondjuk Zoli inkább csak simán trollkodik legtöbbször :)
Tedd azt :)
Én ezt osztom. 😁
Eddig hallgattad?
Direktben soha nem keresem az emberek maganeletet. Ha megtudom, feketelistara kerul.
Miért?
Ha csak bocskorbalazs van meg a tobbiek akko kiszedem a radiot. 😆
Amugy meg hallgass akkor petöfit😀
Vagy semmit😀
Ezt nem osztom. Mindamellett balázs egy ripacs erőltetett humorral.
Arra ott a mindenféle zeneforrás. A rádió másra lett kitalálva.
😅 pedig jó sokan vannak a zenei életben. Alighanem a fél popvilág a szemétbe kötne ki nálad
Mondom hogy így van,hallgasd mindkettőt párhuzamosan két hétig és rájössz,a bocskor már egy ötlettelen kiégett rádiós,a balázs is kezd már kiégni,mondjuk ő be is ismeri
Nyilván........á dehogy fordítva. 😅