Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért vannak a boxok,ugyan az,odaviszi be rakja,csak nem kell őrizni.
Nincs adatmennyiség. Egy kép készül és azonnal automatikusan továbbitódik a két feldolgozó központ valamelyikére
Ezzel az a baj, hogy ha csapatsz és leesik, vagy valami elektromos hiba miatt leesik, nem veszed észre. Amúgy egyszer már rákerestem, nem is olyan drága.
Nem az a megoldás. Hidd el, higgye el mindenki, nem fogja a rendőr folyamatosan rajta tartani a célkeresztet, már csak az adatmennyiség miatt sem.
Na ez hatásosabb. Mi esös időben sárral csapkodtuk a rendszámot
Akkor veszek ilyent.

https://9gag.com/gag/aDYGn5N
Milyen átfedés? Mér folyamatosan de képet csak az adott ponton készit és csakis akkor ha ott is gyorsan mész. Ha előtte gyorsan mentél de lelassitottál a beállitott távoldágra nem történik semmi
Ha beállitja a távolságot magától ráközelít. Mintha a telefonoddal zoommolnál. És pont ugyanolyan, a legkisebb zavaró tényező rontja a kép minőségét és nyilván a rendszám olvashatóságát. Nincs az a rendőr amelyik többszáz méterre állitsa a mérés és a készités pontját. Felesleges baszogatás lenne a sok nehezen vagy sehogy olvasható rendszám miatt
Jó😅
Tehát rá kell közelítenie ha messziről akar mérni. Ergo ha ha nem mozgatja, az autó kimegy képmezőből.
Na. A logikám szerint a traffi egyfelé néz. Vagy beállítják a távolságot az észlelésre, vagy oda, ahol a beállított fényképeket elkészíti. Nyilván van valamennyi átfedés. Hétfőn megtudom.
Ez igaz erre hivatkozott viszont azt mondta, hogy ettől föggetlenül látja, hogy tgk és 70-nél gyorsabb így ha akar el tudja indítani a felvételt csak ez ritka úgy mint az utánfutóval is.
Ott nem mérnek.
Igen, csak ne menj a pl. Stelvio-felé mély szurdokokban.
Igen, én is ilyen kis távolságokról hallottam.
Igen, ott többx vannak, de pár pár hónapja Gátér-KKFh közt baxxák állandóan az anyjukat, mióta teleszórták 70-es táblával azt a rész. Azelőtt leszarták...
A CAM-S1-ben lévő kamera 80 m-ről jól olvasható képet csinál a rendszámról. Persze közelebbről is, de akkor az út mellé letett cucc nagyon tompa szögben mérne, és nem lenne pontos a mérés, 60 m körül az optimális, vagy enyhe ívben rakják ki, és akkor pont szemből vagy seggbe bax mindenkit, oda-vissza.
Nem állitják külön a teherautók korlátját.
Na ja.... 😁
Nem foglalkoznak azok azzal, igy is van birság elég, ráadásul akkor figyelni kéne és nem olvashatna vagy játszhatna
Hm, Csongrád után Gátér felé egy nagyobb kanyar után hetente 3-4x ott álltak éjjel nappal, kollég 90-nel ment és a következő kanyarnál megállt mire a szerv aszonta, hogy ugyan rá tud nyomni ha látja, hogy gyorsabban megy mint amennyivel neki szabad (70), de ez ritka, amúgy ott mindannyian beleszaladtunk rendszeresen, de senkiről nem tudok, hogy büntije lett volna.
Van meg volt pár rendőr ismerős. Azokkal sokat beszélgettem meg egy időbe nagyon beástam amgam a blokkoló témába, de egy igazán hatékony többszázezer. Soká termelné vissza az árát, bár motorrra csak hátra kell, igy az némileg olcsóbb. Na a rendőrök mondták hogy hiába tud akár kétezer méterről is pontosan mérni a jo kép 500 méteren belül van, ők többnyire 160- 250 méter között szokták beállitani. Mondjuk ez igaz is lehet mert elég közel méregetnek a településtáblához
Na igen, a bemérés egy dolog, de a használható kép készítése meg a másik, ahogy hallottam az nem túl nagy távolság amiről minden kétséget kizáró minőségű felvétel készül, a fixek előtt sem túl messze vannak az előjelző táblák, persze ez nem biztos.
Kár venned bármit mer átbaszás. Az ha jelez már késő. Egyébként egy módon lehet öszezavarni ha egy baszott nagyot fékezel. De akkor meg lehet picsán vágnak. A védát azzal se mert három képet csinál, előlről oldalról hátulról.
A rendőr csak őrzi a berendezést, meg beállitja. Akár ott is hagyhatná, teljesen automatikus. Ha odamész és megkérdezed gyorsan mentél e azt se tudja megmondani mert nem foglalkozik vele.