Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ilyen moslékoláshoz nem lenne kedvem , soha nem lenne zsírozva a betonos szar ! De a patron sokkal kúltúráltabb ! 😉
Lehet nem jött rá hogy patron is belemegy? 🤔😁
És akkor nem tud levegős lenni sem , mert a patronok buborék mentesen vannak töltve ! 🙃
De ha nem tömöd , hanem patront raksz bele , hogy tudsz könyékig zsíros lenni ? 🤔
A régi orosszal én is szívtam. Azért vettem ezt.
Annyi hogy tettem a karra egy rossz kerékpár belsőből levágott gumigyűrűt, hogy ne tudjon kinyílni, amikor nem használom, mert amikor visszanyomod akkor mindig kinyom egy adag zsírt. De levegősödéssel meg szivárgással nincs gond.
Belerakom a patront, rátolom a hátsó tolórudat, azt kb. ennyi, onnan már fel tudja szívni magától.
Ilyen van nekem és utálom már az összeset, nem bírom anélkül megtölteni és özembe helyezni, hogy ne legyek könyékig zsíros. 🤮
Legyen szerencsés utatok, érezzétek jól magatokat!
Nekem patronos. Kinézetre, meg mindenre pont így néz ki, csak a Beta felirat hiányzik.
https://www.ipararuhaz.hu/beta...
Kölcsönadjam az enyémet?....csak el ne rontsad 🤣
Nem tudom milyen van nekem. Bementem a szerszámboltba és vettem. 20 éve hibátlan. Flexi csöves és a nyomásra ráfog a zsírzócsöccsre, el is engedheted.
Én patronost használok a betonpumpához, mixerhez , nem szokott levegösödni a műhelybe van levegös nagy , meg elektromos fogaskerék szivattyús , mindegyik hibátlan ! 😉
Ja,en a hatart preferalom,movar,szombathely,kormed.
Ott gyülekezünk a többiekkel, onnan pálya, hogy haladjunk. cél az alpok
Olyasmim van és működik csak meguntam a zsírban pacskolást így áttértem a patronosra, de az is csak szívás, voltak levegősek, de azok is megadták magukat, 100000-ért biztos van király cucc csak annyit nem szánok rá.
Rólad valahogy nem gondolom, hogy elsunnyogod ha elpusztítod, igazából ha olaj nélkül megszorult akkor is henger/dugó ami nem túl drága, az egész gép sem az hisz egy kínai és 50 rugóért vettem 3 éve ellenben tök jól ment és egész erős 5.8le.......volt. 😆
Amikor volt Trabim, akkor én is a vásárban vettem bagóért, annak sem volt semmi baja.
De jó hogy nem kértem kölcsön, pedig kellene fúrni ezt azt, ezt beszéltük régebben is 😁
Nekem egy negyvenéves ruszki van, az tök jó🙂
Valami tényleg működő könnyen tölthető kézi zsírzó kéne, tele a tököm a hulladékokkal, volt már jó pár most egy béta van, de állandóan levegősödik és csak kínlódok. 😒
Nekem a dekopírfűrészem, az akkutöltőm került vissza hibásan, a szalagcsiszolóm meg sehogy.
Úgyhogy az említett 2-3 emberen felül senkinek semmit. Ja, hogy akkor nem barátkozik velem többé? Így még jobb.
Nem jo kölcsönadni mert nem ugy kapod vissza. Kérni se mert biztos akkor fog elromlani. Mi takaritógéppel jártunk igy, inkább vettem volna. A vizszivattyú adta meg magát 90-be állt meg.
Azt kell mondani hogy kölcsön adtad valakinek és elbaszta...hátha értik a célzást 😁
Kollégámnak volt az a módszere, hogy ő is vett egy Parkside-ot, aztán kölcsönkérték elbaszták, sunnyogva visszaadták, akkor vett egy jót.
Legközelebb amikor kölcsön kérték odaadta a parksideot...nem merték megemlíteni hogy szar 😆
...fél liter kell
Én is 50milis fecsivel cseréltem olajat a Priusban de oda csak 😁