Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el kell adni mindent aztán megtanítalak pecázni
és rádtör a nyugalom és a béke
Ugye, mondtam már, az embernek vagy ismerősei, haverjai vannak VAGY pénze, ideje, nyugalma, eszközei. Harmadik nincs.
Én már csak - okulva a te tapasztalataidból velem kapcsolatban - 2-3 embernek adok kölcsön és megyek segíteni, mert ezt hozták ki belőlem a többiek.
Mit keresel Szfváron?
ma spóroltam 120 ezret de szoptam is érte eleget
arany maszat haverom elfelejtette elhozni az olajpumpát a műhelyből aztán 50ml fecskendővel nyomkodtam a hajtóműolajakat a terepjáróba
majd 9 litert.... a végén nagyon untam már
Nehéz ezt mondani mivel tudja, hogy van és én vagyok a tetű ha nem adom oda, pár hete öcsémnek a fűnyírótrakit (elég jó elöl vágóasztalos stiga) aki mikor visszahozta csak megjegyezte, hogy mintha legutóbb még jobban vágott volna mert most baloldalon kihagy, hát megnézve kiderült, hogy a 4 kés szanaszét van görbülve, motor csörög, hidrohajtás nyiszog induláskor és maga a vágóasztal is kapott nem beszélve a motorburkolatról ami pár helyen elrepedt mert nekicsapkodta a kerítésnek vagy bárminek, bevallotta, hogy egy magas tuskóra ment rá nagy lendülettel..........igazából ha azonnal úgy jönnek, hogy figyelj ez és ez történt mi legyen? Akkor nyilván nem örülök, de mégis kevésbé basz fel mint a sunnyogás és tagadás, sok gépem van és sokszor adom kérik el valamelyiket, de egyre gyakoribb az ilyesmi, asszony erősen basztat, hogy mi a francért adok oda bármit is és igaza van.
vírus előtt kurva sokat mentünk a gyerekkel
azóta szinte sehová sem megyek, azért van a gps bebaszva a fiókba
ahogy eszembe jut 4-6 havonta bekapcsolom kicsit merítem töltök bele aztán megy vissza a helyére
múltkor voltam pesten az ájfónos gps-el na az ahogy beszél nagyon vicces tud lenni
Mész egyáltalán valahova? 😏
Mondjuk az pont nem gyorshajtás volt hanem stop táblánál becsorogtak a kereszteződésig ahol látták a forgalmat, ez állandó mindenkinél fennálló gond, én igyekszem megállni és többnyire sikerül, de sokszor a tábla és vonala jóval a belátható kereszteződés előtt van és nem életszerű ott megállni főleg ha a mögöttem jövő nem számít rá hisz nem életszerű így ha megállok belém jön.
Eleve azt kellett volna mondani neki kölcsönzés helyett, hogy ásd ki, gecó!
Holnap megyek Szfvárról Mariborba, végig pályán, lehet, navi se kell 😁
Eh, kölcsönadtam a földfúrómat és sikeresen hazavágták, nem tudom mi a francot művelt vele, csak szivatóval megy, lehet, hogy megszorította olaj nélküli benzinnel. Hívtam, hogy mi van, de hát nála még jó volt. 🤥 😤
Dedikált navi. A kemény túrázóknak telefon is......
Namostakkor tenyleg,dedikalt navi vagy telefon a kormanyra? 🤔
Próbáltam a motoron a régi Lenovo-mat, végül is működött az is, de nem minden esetben volt látható, igaz, egy árnyékoló sokat segített volna.
Azt nem tudom, de ÉN nem zárok ki semmilyen megoldást. Amúgy ezt ennyi pénzért inkább reszkírozok a motoron, mint a telcsimet.
Én külön kezelem a két dolgot.
Tavaly adtam el ilyet. Mondjuk kicsit többért. Ezeken már jo a fényerő
Nem ugy van hogy a telefonon levo navi az isten,nincs ertelme mar ilyen gps-nek? 😆
Tudom, opcio ha eloe letoltod. A lenyeg az, hogy a lehtosegek vegtelenek, vagyis akar harom.
Google térkép megy offline is,tulajdonképpen ezért nem vettem másikat mikor a wayteq behalt,teljesen felesleges.
... sajnos egyszer véletlen ráléptem a kocsiban és a micro usb csati kifordult belőle, ott lett vége. Megcsináltam ugyan, egy darabig még jó volt de az akku is nyűglődött benne. Inkább telóval navigálok, kocsiban tökéletes az is
Nekem is volt garmin élettartam európa térképpel de mindig olyan nyögvenyelősen frissített le is töröltem a f***** és tettem fel egy egy törött szoftvert annak ment a frissítése az ncore-ról mindig 😁
Én meg megosztom a mobillal a netet és a gugli térkép mindig elvisz a célhoz. Ha meg valami gáz van a nettel, akkor az IGO a régi térképpel is elvisz a megfelelő településre, mert azt tuti nem helyezték el máshová, legfeljebb az időközben épült körforgalomnál figyelnem kell.
az igo térképet remekül lehet frissíteni ha csak a térkép adat fálj van cserélve
persze érdemes menteni az eredeti állapotot
a nem hivatalos komplett frissítések/új verziók néha igényelnek némi parancssori (jegyzettömb)gépelést
de ha csak a térkép adat csere van nekem eddig még mindig hibátlan volt
mondjuk ezért jó a garmin avval nem kell baszakodni benne van az árában az élettartam frissítés
Nekem is ritkán van szükségem, egy évben ha egyszer. De akkor nagyon.