Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo arra valoban fasza lesz ugyis csak jóidőben lát napvilágot a jószág😀 de akkor is 190/50- et nézz😂
Nekem édesmindegy, de gondolom azért írta, mert az a gyári méret.
Éééés?
Cel egy combosabb felvonulas/fagyizas 125 os izé mogott.Tartos egy gumifajta.

https://www.maxigumi.hu/motor-...
De ha eccer az a gyári mérete😀
180-ast neztem nem kel menozni.
Még az is baráti ár lenne😀
Egyszer használtam Z6-ot,egy rakás fos,már ahol van teljesítmény.A zzr-re végképp nem szabad feltenni.
Ebben a méretben? Akárhol nézem, 55-nél indul a Z6 190/50 ZR17 méretben, amit Kawa mondott.
🤣
46000.-
Indoklás?
a 200 LE ne hagyd figyelmenkivül, mert nem élmény ha hidegen azonnal elforog a hátulja egy testesebb gázadásra. Nem volt még Z6 sose, ugyhogy nem tom milyen gumi. Nekem angel st van első perctől, az jól teljesít így nem próbálkozok. Metzellernek vannak jó gumijai de nem próbálgatok ha ezzel jó szárazon vizesen.
Egy Z6 jobb lenne.
Akkor nem figyeltem öléggé.
Nem jó gumit adott meg.
105, de annyit hibádzik hogy neki ZR kell, árban nem sokat dob de párezret mindenkepp és 190/50 kell rá, ha ekecs motorjáról van szó. Válasz gomb sokat segítene
105 ezret írt, nem 150-et. Lehet akkor még drágább volt.
https://abroncsraktar.hu/terme... az a 150ezer sok lesz picit. ;-)
nekem a legdurvább élmény az volt hogy csapattunk elrélyben fasza friss aszfalton és egyszercsak vége lett és murvás út lett
nem is lehetett még látni sem, mert kanyargós volt az út, na ott azért majdnem repült a vas mire vissza tudtam lassulni a száraz murva haladási sebességére
amúgy ha mélyen átázott saras kavicsos az út a bütykös gumi olyat tapad hogy nincs az az aszfalt gumi ami tudja
egyik tavaszi túrán nagyon nagyot mentünk, igaz szarrá szétáztunk de megérte
De az is lehet hogy akiket megelőztünk, nem versenyeztek. 😆
Egyszer amúgy tényleg mentem durvát. A CB750-el elbasztam a Hungaroringen az egyik kanyart és 150-el csapattam a füvön 😆
Másik alkalommal meg az osztrákoknál lett fokozatosan olyan az út mint amit mutattál hogy milyen helyeken mentek fel a hegyre. Megállni már nem lehetett, így hát húztam a gázt és mentem fel a tetejére 🤣 és utána ugyan ott vissza is kellett jutnom. Nem mondom hogy akkor nem lett volna jobb egy bütykös gumi.
akkor mi különlegesek vagyunk
mindenki béna pöcs csak mi nem 😆
baszki engem még az 50es robogóval se tudtak utolérni lefelé, ha mégegyszer járok arra kiveszem az egyik kereket, hátha akkor nem én leszek a legnagyobb király, mert már kezd zavarni
Én rengeteg terepmotorost előztem már terepen is, pont úgy ahogy te aszfalton sportmotorost 😁
engem még egy "sportmotoros" se előzött meg, ellenben én már nem egyet, még felfelé is pedig a ktm kb 50 lóerős volt
és én nem nagyon szeretem az aszfaltot, vannak tőlem ügyesebbek is
murván csak egy ember volt gyorsabb tőlem, bár én leállított motorral mentem lefelé
Hát persze 😆
Így messziről én is bátran és határozottan állítom hogy a Hondámmal simán otthagylak terepen is, mert a butykös gumi meg hosszú rugóút csak parasztvakításnak van 🤣