Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK, de ebből egyáltalán nem derül ki, mikor van kint, meddig, és mennyi időnként mozgatják...
Én tudom... vagyis értem.
Az olvtárs azt írja, hogy nézzek bele, melyikben van, ja, addigra a rendszámom is fel van jegyezve.
Nem óránként. Néhány naponta, hetente
Pont mint ausztria vagy olasz. Nincs mindbe de nem tudni melyikbe rakosgatták be épp
Akkor bemásolom a lényeget,jó?Ennek is az utolsó két szava a lényeges.
"Országszerte egyre nagyobb számban jelennek meg trafiboxok településeken vagy azokon kívül egyaránt. A dobozban ARH CAM-S1 típusú mérőeszköz kerül elhelyezésre időszakosan, váratlanul."
Powertuning... a "semmire nem jó Kijó" forgalmazója 😅 kicsit elavult az oldalukon lévő infó itt-ott. pl. lézeres mérést nem lehet detektálni, ill. lehet, csak minek? ha a detektorod érzékeli, már meg vagy mérve 🤣 de azért jó sokat eladnak belőle 😁
Hogylenne?
Mézédes.
Egy kis adalék a témához.....ha már nekem nem hiszel
https://laser-technologies.hu/...
Tegnap voltam Révfülöpön,Akali és Zánka között most kiraktak hármat is.Mikor Révfülöpre mentem,mindhárom üres volt,visszafelé az egyikbe már ott virított a kemera.
Elhiszem hogy savanyú a szőlő.......
Hát,ha van olyan ami mellett rendszeresen elmész,majd nézd meg hogy hányszor van benne és hányszor nincs!Óránként eleve nem szedik ki,mert akkor óránként be is kéne tenni,nagyokos.Ezek pont ugyanolyan kamerák mint az összes többi,csak így nem kell hozzá egy ember.
Persze, óránként kiszerelik a dobozból.
Ja,csak a dobozos fix trafi nem mér állandóan,gyakorlatilag olyan mint az autó,mér egy órát és kész,sőt ez még jobb is,mert tábla jelzi.Újságcikk?Hát én azt fenntartásokkal kezelném,másrészt arról sosem beszélnek hogy mennyi van leselejtezve.Ember kevés,így a fix trafi gyarapszik,de mint írtam,azt tábla jelzi,és nem is mér folyamatosan.
Én csak azt kérdeztem hogy egy téma feljön akkor nálad az az első hogy mindent jobban tudsz,a második hogy oltás.Az első még érthető egy hegynyi egóval,de ez az oltáso bekattanás így, hogy lassan 3 éve hogy putyin kinyírta a kovidot igen vicces.
Érdekes, a sok újság cikke, ami új beszerzésekről írt, akkor az nem igaz. Amúgy nálunk az újféle dobozba zártakból csak 4 új lesz a következő hónapokban.
Bármilyen hihetetlen,most sincs több trafi mint eddig.
Hát.....legutóbb azzal sikerült megvezetni a sok önkéntes kísérleti patkány helyettesítőt.Szóval remek példa a média által megvezetett emberekre.
A depeche mode a számomra nem a kedvenc volt, így a kizárásuk annyira nem probléma. A futottak még kategóriától egy kicsit jobbak, de ennyi. Számomra persze, mielőtt te is belekezdesz a nem jó - nem szeretem közti különbség értetlenségébe.
A többiről csak annyit, hogy itt is, máshol is mindenki skatulyázik. Itt a patást mert nincs többé ingyen szot-üdülő meg ingyen sör-virsli, mert stadion épült belőle - szerintük.
Igen, ha valamit nem tudok, az nem fáj, ha megtudom, annak megfelelően, az értékrendem szerint beleteszem a jó- vagy a rossz feliratú, vagy a szeretem - nem szeretem feliratú fiókba. A pörköltet is megeszem, de ha megtudnám, hogy csigából van, már nem eszem meg. Mondjuk a buzeráns köcsögök is kb. ennyit érnek nálam.
Neked masodik blikkre mindenrol az oltas jut eszedbe?
A keddi motoros haladásom során a fix trafikon kívül 4 szolgálati autóban üzemelő trafit láttam, vagyis a 330 km-en összesen 9-10 darab. Egyre jobban kell vagy az út szélét vagy a sebességmérő órát lesni.
Nekem freelaciról az amerikai szépség című film "ezredes" karaktere ugrik be 😁
.... már akinek megvan ez a film
Na de ha te valakit,akit egyébként előtte 40évig hallgattál,most azért nem hallgatsz mert buzi,akkor úgy gondolom hogy igenis foglalkoznod kéne vele,hisz így meg egy komplett idiótát csinálsz magadból.Ha most ezt a Kawa nem mondja,te még ma is holnap is vidáman énekelgetnéd a zenéjét,vagyis valójában tetszik a zene de nem hallgatod mert buzi az énekes.Hát......nem is tudom mi a helyes jelző erre.
Föltámasztanám, de mivel? Nincs hibája, de azzal mondjuk, hogy milyen telefontartót szereltem fel a kormányra? Amúgy ha megnézed, a többi típusspecifikus sem annyira megy, két esetet leszámítva. Az egyik, ahol egy típusgazdából 3-4-5 ember szinte magánbeszélgetést folytat, a másik az, ahol nagyon öreg motort szeretne a gazdája valahogyan feltámasztani.
Te teljesen antiizé vagy.
Nem szándékozom, nincs időm, kedvem, energiám, hogy folyamatosan mindenki életében turkáljak. De ha tudom, mert hát a tudás birtokában hozok döntéseket, akkor döntök.
A tefajátád egybites, igen, nem. Az énfajtámnak az az elve - ebben az esetben - hogy amit az orromra kötnek szándékosan, arra reagálok. Most pl. azt, hogy a buzikat lehetőség szerint nem hallgatom, kerülöm. Ha még vállalkozó lennék, nem adnék neki munkát, akiről tudom, nem kezezek vele, de nyilván nem fogom ismerkedés előtt mindenkitől megkérdezni, hogy buzi-e?
Én még a motorom-autóm típusát sem mondom el, csak zárt körben, ismerősnek, nemhogy a világba kürtöljem a szexuális irányultságomat. Ez bizonyítja, hogy ez egy defekt az deformált embereknél, hogy más számára érdektelen információkat erőltetnek a társadalomra. Mint amikor kiírja az autó hátuljára kis faszkalap manóképekekkel, hogy a Nóri meg a Bence utazik a Picasso-ban.
Kit érdekel?