Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos,bekerult a kinai csoda.Eddig mukodik,a kapcsolasi sema persze total mas mint a honda gyari.
Kerdeses medig birja az E10 et a membran.
Engem nem lát,így érdemben segíteni sem tudok.Az lenne az első kérdés,hogy nincs-e tele a szélvédő sok kis apró tűhegynyi kavicsfelverődéssel,szokott olyan lenni hogy ebbe a sok kis apró lyukba benne marad a szélvédőmosó ,nem tudja az ablaktörlő letörölni,majd párolgáskor kicsapódik.Ha nem ez,akkor valami idegen anyag hagyott ott filmréteget,ami idővel lekopik vagy szélvédő polírral,gyapjúkoronggal átpolírozni.Van folyékony állagú,de szerintem jobb a cerium-dioxid otthon bekeverve.És egy ablaktörlő csere,én ezzel kezdenék,lehet hogy pont az cseszi össze.Sokszor az új szélvédőről leszedett matrica alatt is ilyen ha már sokáig volt a raktárba,csak ott a egybefüggő a matrica teljes nagyságában.
Hát... nem értek hozzá, de mintha tisztító agyagot és cérium oxidot láttam volna ilyen célra használni.
Bléd majd kijavít, ha nem.
na
ha ennyire pro a csapat találjuk ki mi a picsával takarítsam le a szélvédőm
szárazon makulátlan nem foltos, de ha nedves akkor igen, nem törli le az ablaktörlő, csak akkor múlik el ha felszáradt
takarítottam már:
ablaktisztító
mosogatószer
izopropil alkohol
citrom+alma( valami netes blogban olvastam)
vízkőoldó
féktisztító
de egyikkel sem értem el eredményt
nos uraim, ki tudja a tutit?
én azt tenném legszívesebben az 1000km egyben(fotelban) autózókkal hogy felnyomnék a seggükbe egy oetárdát ami akkor robban ha nem ment el napi 1000 km távot heti 7 napon keresztül max 5 perc megállással
😆
De mi köze a hugyozásnak a töltéshez?Akkor kell hugyoznom mikor tölteni kell,vagy akkor töltök mikor hugyoznom kell,vagy netán a hugyozástól töltődik?
He,a szendvics hol marad? 😆
Az még hagyján, de most már a nagyja 85-re van korlátozva a maszekoknál is, de tempomattal sok csak 80-at megy. A főutakon meg 70 a megengedett és remélem már mind csak annyival fog menni oszt lehet próbálkozni a kerülgetéssel. 😆
Milyen érdekes,környezetvédő szervezetek tiltakoznak a tesla gyár ellen.
https://infostart.hu/kulfold/2...
Engem nem csak a 10óra vezetés érdekel,párszor már leírtam.Én nem akarok naponta ezzel foglalkozni,én nem akarok egy eger oda vissza úton ezzel foglalkozni,de ha már ezzel kell foglalkoznom ne tegyen fél órára c vágányra"úgyis hugyozni kell" dumával.Nem,otthon sem akarom töltőre dugdosni naponta.És nem,a pénz sem érdekel,az sem érdekel ha annyiba kerül 100km mint a dizellel,de hozza ezeket a paramétereket,nem kérek mást,1000km/5perc.hogy aztán nekem a következő 1000km-en ne kelljen foglalkoznom ezzel.
Messze bizony - kész szerencse, hogy nem is kell 😅 tudod, már nem bírok ki 10 óra vezetést megállás és hugyozás nélkül 😁
Az nem számít.Annakidején oroszul kellett tanulni,most meg majd jön a kínai.
Addigra a kínai AI okosabb lesz mint a B9 és simán magyarul fog dumálni.
Cserébe.......jó lesz ha már most elkezdesz kínai nyelvet tanulni!
Ahogy nezem xi csávót,lehet lesz alanyi jogon rezsicsökkentett bidé is. 😆
Óooo,rohadt messze van ez még az 1000km-től......
https://www.autobild.de/artike...
a nagy bidé elég jól áll... tartós 130-al is 384 km - és az egymotoros még több is
Lehet hogy felette olyan drasztikus lenne a fogyasztás,hogy inkább így kozmetikáznak.
amennyi balfasz van a világban lassan a 90 is sok lesz
szerintem ha meglesz a városokban a 30 utána faragják az országúti tempót is
igazából nem szoktam 180 felett menni, 160-170, ha meg kell kicsit "gurulni" lehagyni egy vonatozó csapatot. Jobbára inkább 150, de azt ahol lehet. A 180 elég lesz, de nem értem, miért korlátozták le... bár az ejuban már évek óta emlegetik, hogy be kéne tenni valami hardveres korlátozást az új autókba, a környezetes buziskodás miatt - meg ugye 30 a városban... idióták.
pedig 40+ évesen elkezdődik az hogy minél magasabban van az ülés annál jobb
Ez valami villanytöltővel számoló úttervező sw? Mert ha igen, akkor nekem is kelleni fog... ha nem, nem vesződök vele, angolul, ha van magyar is.
Nehezen választottam a bidé meg az Y közt, ugyanannyi volt az ára. Az Y inkább SUV (legalábbis magas), azt én nem akartam, meg az autó is olyan túl spártai volt belül. Meg nem túl szeretem az usákokat, a SEAL meg jól összerakottnak tűnt, majd meglássuk.
Legalább a bidéét nem tudod.