Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert azoknak nem is dolguk tudni 😅
Itt a puska azt mennyé arrafelé. Ha arra mégy az ellenség lő le ha visszafelé akkor majd mi(kezeit széttáró)
De nem is arról van szó, hogy mi folyik ott arról volt szó, hogy ezek az elavult haditechnikai eszközök valódi háborúban már nem szerepelnének(kezeit széttáró)
Mér akarnám bosszantani(kezeit széttáró) A tank a repülő a löveg az élőerő nem a mai korszerű háború fegyvernemei.(kezeit széttáró)
Az a nagyhatalom aki ilyennel "háborúzik" az csak harcolgat. Nem akar komolyabb megmozdulást nincs komoly feltett szándéka a nyerésre(kezeit széttáró)
ja te csak okos vagy az unalmadban jutubos videóktól. Látod ezeket a felvételeket de fogalmad sincs mi van ezek mögött. Csak azt látod, hogy puskával meg pisztollyal lődöznek egymásra pont mint 100 évvel ezelőtt neked ez nem gyanús? 🤣
wottal én játszottam. Illetve már 2014-óta játszom de vannak 1-2 éves kihagyások 😅
Ez a hülye afganisztáni háborúval meg 8-20 éves háborúkról beszél(fejét fogó) nem érti meg az ostoba, hogy egyiknél sem az volt a cél, hogy a másikat legyőzzék(kezeit széttáró) Bármelyik nagyhatalom oroszország, kína amerika lehet azóta már india is kb. fél óra alatt eltud dönteni egy háborút egy akkora országgal szemben mint ukrajna. Putyin a 6 ezer atomrakétájából elküld 3-4 százat megsemmisíti a komplett katonai infrastruktúrát a kommunikációt az ivóvíz hálózatot az erőművek kiiktatásával gázt, áramot és még marad rakétája azokra az üzemekre amik esetleg hadiüzemre átállíthatóak. Nem nagyon laknak messze egymástól ez kb. tokkal vonóval fél órát vehet igénybe és ukrajna visszakerül a középkorba. De hát nem ez a cél(kezeit széttáró) Mint ahogy amerika sem azért háborúzott se viátnámban sem afganisztánba,hogy megnyerje azokat. Neki pont elég volt a részvét ahhoz, hogy csörögjön a kassza. Ha nyerésre játszott volna a 20 év lett volna max 2 óra(óranézegetős)
Ezt blade-nek, olvassa el mielőtt bmw-t fikáz😄
https://www.vezess.hu/hirek/20...
Eskü gyári! 😆
Kártékonyak ezek a hivatalnokok.
Ha az enyémet megveszed 2-ért éves pályamatricával adom. 😆
Volt kollégám meg valahol kecsón lámpabúraüzemben targoncázott és szerinte mindössze attól függöt, hogy egy autónak mennyire tartós a búrája, hogy mennyire drágát rendeltek hozzá mert meg lehetett úgy is csinálni, hogy soha ne mattuljon és ahogy olcsóbb annál gyengébb lett. Nem véletlen, hogy a drágább autóké nem akar mattulni.
fóliának egy hátránya van hogy bukó vele a műszaki ha észreveszik
Elég.
Nézem a használt autókat (gyereknek), van olyan hülye, aki a 1,5 millás autónál kiemeli/megemlíti, hogy van rajta éves vármegye matrica.
(Amiből már valamennyi el is kopott...)
Normális ez? Miért nem azt írja extrának, hogy lemosva adja át a vevőnek?
Fogalmam sincs. Soha nem próbáltam, de szerintem igen. Nem drága egy kicsit?
Az UV fólia olcsóbb, nem?
Kézzel csináltam. kb. 30 perc per lámpa, egyszer. Ha kicsit is mattul, szerintem elég lesz pasztával pár percet baszakodni és megint jó lesz.
Nagyon jó szajré az Autosol, a kipufogó leömlőről percek alatt leveszi a sárgulást/kékülést.
Ez pontosan így van,a leváló lakk azért van,mert vagy túl sok vagy túl kevés idő telt el a rétegek között.Tecnológiai hiba.
alumíniumot régen sokat políroztam, kb tükörnek lehetett használni, de az levegős géppel ment és száraz viaszos pasztával, mert ugye az alunak nem árt a hő
valahol van egy eltört bukósisak plexim azon lehet gyakorolni, kb olyan mint a lámpa
ez a lakk elég lehet 4 lámpához?
mert ha igen akkor egy sima papírboltos fólia is elég lehet a terepjáróra, mert azt mindenképp teszek rá a karcok miatt
lakk
egy ismerős aki dolgozott szervizben meg egész jól benne volt a gyártásban is az nekem azt álltotta hogy olyan is van hogy a technológia hibázott és nem x idő telt el a festék és a lakk között, és ezért pattog le tenyérnyi foltokban
és ez nem az mint amikor porzik a fos minőségű lakk a napfény miatt
amúgy az f astra lámpát csak a tehén tudta kivégezni, utána ált benne a víz mert elrepedt több helyen a műanyag, az üveg a tehenet is bírta
most van benne valami utángyártott fos lámpa, ismét alig látni vele még a pluszos izzóval is
A csiszolópapír a kisebb gond. A műanyagnak elég pár húzás abban a lépcsőben amit blackiex mondott.
Én tovább mennék, és 3000-es papír után jönnének a polírpaszták.
Előbb egy durvább
https://www.carcolor.hu/shop/h...
Aztán a finom
https://www.carcolor.hu/shop/h...
Végül egy réteg ilyen
https://www.carcolor.hu/shop/h...

Persze ezek a paszták elég nagy felületre elegendőek, de mint mondtam én inkább fizetnék egy olyannak aki csinált már ilyet.
Régen minden jobb volt 🤣
Azt rúgnám valagba aki engedélyt adott arra hogy fostalicska műanyag lámpák legyenek.
F Astrába még üveg volt, aztán csak a villanyoszlop tudott kár tenni benne.
Másik amin meglepődök amikor hámlik le a lakk egy nem is olyan öreg autóról. A 40éves Skoda 120 sem csinált ilyet pedig az nem a minőség csúcsa volt.
Gondolod házhoz is jön? Akkor hangosan bőgnék is. 🤣
Ininek üzenem(engem nem lát)adjon címet,utánvéttel küldök neki cuccot hozzá.
Vizsgara wd40 es penge lett. 😆
Egy húszasért megcsinálja neked
is 😁
Nekem ez már túl szép, el sírom magam. 😅
Szutykos szegenyem, de talan latszik, hogy nem hugysarga es opalos. 2023 elejen fenyesitettem ki a 24 eves gyari fenyszorot.