Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerinted ebben a skyrich akkuban milyen cellák vannak? lehet szét kellene szedni power banknak, robogóba már úgysem kell semmire sem, mert nem kínlódok a töltés megjavításával, eladni meg úgy sem lehet
Pipi! Zoli! tessék kitölteni és megosztani a képernyő fotót. Ez mindent eldönt 🤣
https://index.hu/bcs/2024/05/0...
suzuki az nagyon poor
sosem lesz a legjobb 😂
Akkor mindig a sudzuki nyerne, mert abból van a legtöbb 😁 meg mert az "soseromlikel" 🤣
Biztos a Rönó volt a legjobb 😄
Én minden esetre az i5-t vettem volna, ha nem 28-nál indulna az ára....
Ezt a Gajdánt nem nagyon követem, azt tudom, hogy régi bútor, de az idióta csikós az rönó poszter alatt alszik, meg csak az tetszik neki, ami legalább 20 éves...
A legszebb, hogy egyik se venne magának 170 lovas, 1800 kilós francia SUV-ot, 20 milla feletti áron 😁 mondjuk 300 lovas BMW szedánt 28-ért se 🤣
...és ezek szavaznak 😂
Meg tudná valaki mondani, hogyan tudok megnézni egy régebbi hirdetést, ami már nincs fent (március 26-27.) ...vagy hogy kihez kell fordulni, hogy meg tudjam nézni, nagyon fontos lenne!
Fordítsd meg a gumit, akkor éppen lehajtod koppra. :)
Na, megvan a müszi a motoromra, 10 perc és 15 ropi volt... be se kell indítani 😄 azt mondták, nem kell környezetvédelmi mérés... érdekes.
én is adnám a szavazatot az f astrára de az szerintem nem lesz már dobogós helyezett, pedig nagyon fasza 🤣
Ezek a szavazások elég értelmetlenek hisz kinek népszerű mondjuk egy ilyen? Nekem is az lenne, de kis eséllyel lesz valaha ilyenem így szerintem egy clió népszerűbb mint ez, de egy indiai szerint a hindusztán az. 😁
egy netes "népszavazás" pontosabb eredményhez vezetne
bár ott a távolkeleti gépek vinnének mindent is 😂
Amelyik többet fizet a "zsűrinek" az nyer mint mindig. 😁
Érdekes ez az év autója választás......
https://telex.hu/techtud/2024/...
a gyújtás és a világítás külön tekercs
meg a töltés is
megy akku nélkül is csak nincs index meg duda, meg persze önindító
De hát lámpád meg gyújtásod van, akkor áramnak is kell lennie.
Vagy olyan lendkerekes, mint a verhovina?
Szakadtáig örökös ! 😉
épp tegnap tettem a robogóba egy vákuumos benzincsapot a villanyos helyett mert nincs töltése a dögnek és a villanyos szelep nem működik áram nélkül
Remelem jo lesz ez a kinai.
Talán dőlésszög, összetartás stb.
Sziasztok! Adott egy suzuki ltz 400-as quad. A jobb elso kerek brutal modon kopik. A bal oldali ehhez kepest nagyon jo allapotba van. Mi lehet a problema? Betonon keveset kozlekedek vele. Koszonom
De aznap induljon!
Csak az tünik fel hogy te mint a szocreál döglődésben operettkatonát jáccó fogyatékos a wot-al a hátad mögött osztod a hülyeséget.
elég tömör voltam.
É mi a terv? Melyik konteóban kell most hinni? 🤔 😁
Te mégis lecseréled egy 20éves múlttal rendelkező szoftverhibás kínai autóra......Egyébként úgy látszik nem figyeltél eléggé, többször leírtam hogy nincs bajom a bmw-vel,nekem az olyanokkal van bajom,mint pl te is,akik a bmw-től többnek hiszik magukat.Egyébként,érdekes a lista hogy mi közül került ki győztesen,elég hiányos.
na ennyi összehordott faszságot nem lehet elolvasni 😂
Annyit kell erről tudni ez is a terv része mint minden mozzanat amikor amerika meg oroszország egyeztet 😅