Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kötelező lenne felhívni a figyelmet?Önképzés!
Ok, de ezt rajtad kívül vajon hányan tudják az országban? Erre kötelező lenne felhívni a figyelmet kb mint az apróbetűkre.
Na de egy vonóhorog az extra.....
Nem mondanak azok semmit csak az extrákat beszélik rád. Azt hogy nem vontathat nem mondja eszébe sincs. Eladni akar, és nem figyel részletekre meg lehet nem is tudja az értékesítő fejből.
Illetve szerintem még csak nem is a kereskedőé,mikor 0 km-esen megveszi az ember,ott biztos elmondják,hisz kérhető extraként vonóhorog vagy csak előkészítés.Használt vásárláskor meg már a tulaj dolga hogy ennek utánna nézzen.Arról sem a gyártó sem az új autó kereskedő nem tehet hogy nem került rá.
Amikor vonohorogra vizsgázik az autó ezt a plakettet másolja át a vizsgáztató is a vizsgalapra.
Lásd lentebb. Minden autón ott van a jobb ajtónál
Ez igaz, nem reklámozzák, hogy nem lehet rá horgot tenni, ha nem kérdez rá direkt az ügyfél akkor megszívta.
Ezt a táblát kell megnézni mielött autót vesz az ember a Jobb első ajtónál. Ha van benne 0 akkor végig kell olvasni mert nem vontathat
Ez már csak azért is érthetetlen, mert még a kispolszkival is lehet vonatatni.
Most már tudom miért a kurva anyjukat.
Először a Priuson szembesültem ezzel. Ugya amcsiknál nincs ez a faszakodás ott simán rátették arra is és vontattak, tehát az autó az bírja. De ezek szerint az EU-s fogyasztási baromság miatt nem lehet rátenni, amúgy létezik vonóhorog, csak nem használható, azt hittem ez magyar baromság.
Nissan Leaf ott egy kis akkus autó, nem is vártam el, de kiderült hogy az eNV200 ugyan ezzel a hajtáslánccal gyárilag vonóhorgos.
Tesla mindegyik vontathat ha kérték rá a vonóhorog előkészítést. Utólag ott sem lehet. Sajnos az enyém volt az egyetlen széria amire nem lehetett kérni. Csávókám meg lelkesen elkezdi mondani, hogy de tetőcsomagtartót lehet rá tenni....aztán rákérdeztem hogy mennyi a tetőcsomagtartó terhelhetősége, mert a motorom 200kg felett van....erre azért lehervadt a kereskedői vigyor az arcáról 🤣
Szerintem nem a gyártóé,inkább a kereskedőé.Hiszen a lehetőség meg van hogy vonóhorog kerülhessen rá,csak erről a kereskedőnek kéne tájékoztatani.
Jó , nem mindenki akar lakót húzni , de a kertbe esetleg vinni valamit , rotakapát , hordót , földet , bármit , egy kombi 150Le autó ! Nem is értem ! 🤨
Hát ez gyönyörű és eszembe sem jutott, hogy lehetséges, egy nyomorult szabályozás miatt még utólag is elvesszen a lehetőség az vicc, de főleg a gyártók aljassága ez mert nem hallottam sehol mikor 3 éve autót kerestünk, hogy bármelyik típusukra nem lehet horgot tenni pedig biztos volt olyan hisz skoda scalat is néztünk, még jó, hogy nem ilyet vettünk mert az ideg megölt volna mikor utólag kidrül, minden autónkon kötelező felszerelés a horog.
Igen. pont octavia. Ott a műszakin derült ki amikor vizsgáztatták volna.
https://totalcar.hu/magazin/ko.... Erről hallott már valaki, hogy nem vontatóképes autó , és csak biciklit aggathat rá ? 🙄
Lárifári.
Színazonos!
Igen, de nem csinál semmit, adjál meg neki nemlétezőt.
Lofaszt,email-ert kuncsorog eloszor.
Hogyneromolna,mindket küszöb lerohadt,de majd blődi talal szinhelyes ep elemet bontoban.
80%. A Dugin víziója és a kormányzati szervek információ biztonságáról szólót nem jól tudtam.
akkor mobil hegesztő lesz belőle 😂
vasfoszfát, de nagyáramu